Sportovní kočár Jane. Štve mě průhledná bouda

melani
6. bře 2008

ähoj mate nekdo kocarek Jane ja ano a strasne me stve ta pruhledna bouda nevite nekdo nejaky figl jak to vyresit??diky

pipisek
7. bře 2008

mám jané slalom pro....a co tě štve? že je bouda kousek průhledná a svítí přes to sluníčko? já mám venku s sebou bavlněnou plenu a přehodím ji přes ten igelit, aby malé nesvítilo do očí.

bejana
7. bře 2008

Ahoj Melani, já mám Jané Nomad, ale kolekci 2006, takže tam je přes ten igelit ještě taková černá síť. S tímhle tedy problém nemám. Ale koukala jsem, že jedna maminka si to nechala přešít: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7970092&tab=6 (Ta paní, co to šila je ale hodně vytížená, takže by to určitě nebylo hned.) Slyšela jsem o tomto problému častěji, o to víc mě překvapuje, že letošní kolekce má u Slalomu tu boudičku stejně řešenou 😒 Zvlášť, když to vyrábějí španělé, kde mají slunko víceméně pořád.

malovani
7. bře 2008

My máme taky Jané Slalom PRO 2007 a sluníčko budeme řešit stejně jako pipisek... přehozením plínky 🙂 ... mně ten igelit vy\hovuje v tom, že na malou aspoň vidím...

melani
autor
7. bře 2008

ahoj holky diky za odpovedi....budu to muset nejak resit a asi mrknu na ten memebazar dekuju....ta plinka pres kocarek mi pripada hloupa potkavam maminky a maji tam kolicky a tak plinka jim tam poletuje takze taky nic moc ☹ ☹ bejano diky uplne s tebou souhlasim.....dekuji

jusnina
7. bře 2008

Měla bych prosbu - máme Jané Slalom, kolekci 2006, ale jaksi u toho chybí návod na složení sporťáku. Můžete nám ho prosím někdo naskenovat a poslat?

rketka
7. bře 2008

Mam tento kocarek, navic bydlim ve Spanelsku, takze slunce habadej, no a moje dite boudu nesnese, protoze na me nevidi a hned ji sklopi, tak mame slunecnik, ten ji nevadi 🙂 A neni ten prusvitnej dil opatren nahodou UV folii? Navic jsem tu dost odpozorovala, ze tu ty boudy vubec nepouzivaji, proste je uplne odepnou a maj ty slunecniky. Kocar Jane tu ma 90 % lidi a zatim jsem teda nevidela nebo si nevsimla, ze by tento "problem" nekdo resil. 😉

rketka
7. bře 2008

jusnina - http://www.jane.es/index.php?fuseaction=manuals, tam uz si kliknes na slalom pro a mas tam manual v nekolika jazycich, sice je to novejsi kolekce, ale pocitam, ze to bude v 99% stejne.

jusnina
7. bře 2008

rketka děkuju, tam už jsme koukali a to co potřebujeme z toho prý nebylo jasné. Jde o nějaké upnutí něčeho. Přesně ani nevím, skládal to manžel.

rketka
7. bře 2008

Jusnina no tak to me mrzi, snad si s tim nejak poradite. Jen tak jsem Ti mrkla do albicka a koukam, ze jsi se vdavala v den, kdy ja lezele v tech nejvetsich bolestech v porodnici a prala si, at uz to skonci, to jsem jeste netusila, kolik hodin mam pred sebou, zatimco ty jsi urcite chtela, at ten den nikdy neskonci. Ale to tak byva... 😀 😀 😀 Nakonec byl pro obe dve nezapomenutelnym 🙂

melani
autor
7. bře 2008

ten slunecnik je dobry napad.......a myslim,ze to tady resi skoro kazda mamina co ten kocarek ma dneska jsem byla na vystave detskych veci v Letnanech a ptali se me na to maminky jak to resim tak to asi problem bude....a moje kamaradky z toho taky nejsou stastne ☹

bejana
10. bře 2008

Ještě si tu střechu nechala jedna paní upravit tak, jako to bylo u kolekce 2006: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11781945&tab=2

Rketka, ty máš asi origoš slunečník od Jané? Jak tam sedí? Nehýbe se s větrem? 😕 Pominu-li teda tu cenu neb když už je tu k sehnání, cenově se pohybuje opravdu vysoko 😨 To ostatně vše od Jané - oproti španělským cenám. Já jsem na hlubokém kočárku (měla jsem jiný; Jané jsem v tu dobu nechtěla, protože nehoupe) měla nějaký univerzální slunečník a ten mi akorát užíral nervy 😅 Stačilo, aby trošku fouklo (tady je bezvětří opravdu poskromnu) a už byl slunečník úplně jinde. Zkoušela jsem to i různě přivazovat, ale pořád to nedrželo stabilně. Navíc pro mou dceru to znamenalo super zpestření za co tahat, s čím viklat a prostě si hrát 🙄 Takže se slunečníkem zrovna nemám nejlepší zkušenosti 😒 Proto jsem ho prodala...

yenn
10. bře 2008

Tak ona ta folie je nejenom neprijemna kvuli slunku, ale pry taky zacne casem praskat 😒 Jen nevim, jestli se to da vyreklamovat

bejana
10. bře 2008

Yenn, taky jsem to slyšela. Dokonce mi to říkala prodávající, když jsem kupovala svůj kočárek z kolekce r. 2006 (kupovala jsem ho loni v září) se slovy "Vám to říct můžu, ale ty folie bez té sítě se mnohem více trhají. Máme tu už více reklamaci." Nevím, jestli mě chtěla ještě navnadit, ale myslím, že ne neb je to opravdu problém 😒 Určitě bych reklamaci zkusila, kdybych měla ten problém 😉

yenn
11. bře 2008

jj, pry je to vyrobni vada 2007, stejne jako padani brzdy 😒 Jsem zvedava, jestli u kolekce 2008 je to uz spravene

andulinka111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
melani
autor
11. bře 2008

jo tak brzda mi taky porad pada....a se slunecnikem mam ty same zkusenosti....Michal ho loni v lete zlomil 😠 byli jsme na prochazce porad se mu nekam tocil tak ho vzal zlomil vyhodil a sli jsme dal 😉 a to je opravdu klidas 😀

jana.1
11. bře 2008

o praskání té fólie jsem už četla před časem i na několika dalších diskuzích na netu.. ještě něco s brzdou a přední kolečko.. také jsem o tomhle kočárku přemýšlela..

pipisek
11. bře 2008

boože, to mě čekají věci 🙂
mám už tedy opravenou nožní brzdu, rachtala. v jané servisu v pze na chodově ji opravili na počkání. a s tou fólií mě moc nestrašte 😝

andulinka111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bejana
11. bře 2008

Melani, ač teda nejsem vůbec kliďas, tak náš slunečník to přežil 😀
Já myslela, že padá ruční brzda u Slalomu, tak jsem byla klidná, protože mám Nomad a jak koukám, ona rachtá i nožní 😅 Zatím mě nepostihl ani tento problém... ťuk ťuk 😕 😅

yenn
11. bře 2008

Tak o rucni brtde nevim, ze by delala problemy, ta prece nema kam padat, je to kotoucovka 😕
Pada ta nozni brzda a tim padem rachta 😉

bejana
11. bře 2008

Yenn, četla jsem, že ta ruční někdy nedrží na rukojeti kočárku 😕 Ale já se o Slalom moc nezajímala neb nejsem fanda trojkolek, takže jsem to třeba jen projela očima a zkreslila si závěr 😉

yenn
11. bře 2008

Bej, jo taaaak! jako to cim se brzdi, ne ta brzda na kolecku, uz to chapu 😀 Tak to mi zatim nepada a vyuzivam to fakt casto

rketka
12. bře 2008

Bejana, co se tyce Tveho dotazu na slunecnik, ano mam ten originalni, nevim, co stoji v CR, tady byl za 22 euro. K jeho vlastnostem, je dost tuhej na ohybani, ale to se uz castecne rozchodilo a ani to moc ohybat nemusim, protoze ma jeste jeden kloub primo pod tim stinitkem, ten je snadnej, takze stabilni v tomto smyslu je. Tady moc vitr nefouka 😀 , ale myslim, ze vichrice zaclouma asi kazdym slunecnikem a donuti te ho stahnot.

bejana
12. bře 2008

Rketka, díky 😉 Tady ten slunečník stojí 1290 Kč, teda v jednom netovém obchodě, kde jsem ho viděla. Jak jsem psala, měla jsem ten univerzální a ten se teda "pindal" všemi směry a stačilo malé fouknutí a byl na nic 🙄 O vichřici nemluvím, to nevystrčíme paty z domu, natož řešit nejaký slunečník 😀

rketka
13. bře 2008

Je to neskutecny, jaky je cenovy rozdil mezi temi kocary tady ve Sp. a v CR, tady stoji cely trojkomplet tak 600 euro, to je nejakejch 15 tis (mluvim o trikolkach, ctyrkolky Jane cely komplet jsem videla i za 250 euro), prodavaj je i v hypermarketech, kde na ne byva sem tam akce, takze se da sehnat i levnejs, no ale na druhou stranu, vse ostatni na mimca je tu podstatne drazsi nez v Cr...
Ono to bude asi tim, ze tady se ty Jane vyrabeji, takze zadna dovozni prirazka a pak je to tu uplne beznej kocar, zadnej nadstandard, za který je tento kocarek povazovan v CR. Vubec kocarky tady se treba nededi z ditete na dite, natoz aby se prodavaly dal, tady proste nechaj dite, at ho poradne znici a pak ho jednoduse vyhodi 😖 😀 .

anatanka
13. bře 2008

Ja se nejak nechytam, mam Jane 06 a folie ve strisce mi vubec nevadi, protoze tam na ni mam pridelanej kryt, kterej se da lehce pripnout a nebo odepnout.
Navic mam kocar z druhe ruky a zadnej problem jsem s nim zatim nemela (a to ho pouzivam od cervence), takze jsem naprosto spokojena. Jedine, co zacalo trochu zlobit je jeden ten pantik, kterym se kocarek rozklada ze slozeneho stavu, ale neni to nic zasadniho. Takze ja jsem spokojena, i kdyz bych rada zase nejakou inovaci, takze pokukuju po jinem.

melani
autor
13. bře 2008

no tak si prohledni....Jane slalom pro 2008 sportak a mrkni na boudu tam zadny kryt letos neni.... ☹

adris69
13. bře 2008

Loňský model to má stejný,jak teď ty nový.... 😉 !!!

sisan
20. bře 2008

Ahoj,ta paní, co psala na ni kontakt Bejana to šije, ale také může pouze zaslat poštou tu černou dírkovanou látku a Vy si to už ušijete sama.Paní je vytížená, bylo ba to asi za dlouho a navíc by jste tam musela poslat celou boudičku a nějaký čas jezdit bez ní.Tak jsem to vyřešila posláním látky a ušila si sama.Je to jednoduché 🙂