Sportovní kočár Urbo Mamas & Papas. Jste spokojení?

ikarkulka
12. únor 2011

Má někdo z vás tento kočárek? Jste s ním spokojeni či nikoli?
Nebo uvažujete o jeho koupi? Podle čeho vybíráte?

slunecinecko
31. srp 2011

@ikarkulka chtela jsem se zeptat, jak jsi s kocarkem spokojena? VIdela jsem v albu, ze ho mas....ja ho ted akorat koupila a jsem strasne zvedava jak budeme spokojeni

ikarkulka
autor
31. srp 2011

@slunecinecko ahoj! spokojená jsem moc 🙂 zatím mě v ničem nezklamal a není, co bych mu vytkla. splňuje dokonale všechny moje požadavky.
tak ať se vám hezky jezdí 😉

slunecinecko
31. srp 2011

@ikarkulka jeee, tak to mam velkou radost, ja do nej prave vkladam hodne velke nadeje 😀 moc dekuji za info

slunecinecko
18. zář 2011

@ikarkulka jeste by me zajimalo, jakou jsi na nem mela prebalovaci tasku? to uchyceni je tam takovy vselijaky a nechci, aby mi ta taska litala po te rukojeti...diky diky diky ;)

ikarkulka
autor
18. zář 2011

@slunecinecko ahoj, já na řídítka žádnou tašku nezavěšuji. jednou jsem tam dala vak od emitexu, ale to jen se sedačkou ve směru jízdy. a tak vozím malého jen výjimečně.
když ji mám proti směru (malého čelem k sobě), tak mi tam vak překáží. a překážela by mi asi jakákoli taška.
vozím ji v košíku pod kočárkem.

slunecinecko
19. zář 2011

@ikarkulka aha aha, dekuji moc....

ikarkulka
autor
19. zář 2011

@slunecinecko tady mám fotku toho emitex uni vaku na řídítkách
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/al...
má dobré to uchycení, že z madla neklouže. když máš sedačku po směru jízdy, tak ani nikde nepřekáží, v podstatě mi přijde, jako by byl na kočárek dělaný 😉
jinak má to urbo dost mělký košík, takže doporučuju spíš pevnější tašku, nebo tašku na zip. z toho emitex vaku se bojím, aby mi něco při jízdě nevypadlo. je jen na cvoček.

ikarkulka
autor
4. říj 2011

@slunecinecko ahoj, tak co, už máte kočárek?
a pokud ano, jak jste spokojeni?

jinak mám dotaz i na ostatní majitelky urba @cara.m @ivett25 - čím ošetřujete madlo a rukojeť, ten kožený potah? myslela jsem, že bych to natřela krémem, ale to by bylo mastné. máte nápad? třeba bezbarvý krém na boty?

cara.m
4. říj 2011

@ikarkulka Káji, ještě jsem tu kůži ničím neošetřovala, ale použiji na ni asi toto http://eshop.geminiplus.cz/impregnace-a-osetrov...

slunecinecko
4. říj 2011

@ikarkulka ahoj ahoj, ano kocarek mame doma a maximalni spokojenost 😵 je super lehky, celkem i lehce ovladatelny, hlavne jsem nadsena z otocne sedacky, konecne jsem se ji dockala 🙂 a teda madlo a rukojet jsem zatim nicim neosetrovala...

domika007
25. únor 2012

@slunecinecko ahoj, chcem sa opytat, stale si spokojna s urbom? ja uvazujem nad jeho kupou, ale bojim sa, ze by nam mohol byt rychlo maly ☹ teda, aby som sa zle nevyjadrila, pisu, ze je do 15 kg vahy a nas maly ma uz teraz 10kg 😅

vdaka za info

slunecinecko
27. únor 2012

@domika007 my jsme urbo kupovali, kdyz bylo malymu dvacet mesicu a maly mu nebyl....ted uzh ho mame prodany, protoze uzh chodime vsude pesky...ale meli jsme ho jeste pres celou zimu a uplne v pohode i ve fusaku 😉 a to ma malej 13 kilo a 89 centimetru

domika007
27. únor 2012

@slunecinecko moc dakujem za odpoved 😉

slunecinecko
27. únor 2012

@domika007 neni vubec zac, snad jsem ti pomohla 😉

weverka11
28. únor 2012

caute aj ja som majitelkou urba a musim poveda, ze to je fakt kvalitny kočík... toto je moj piaty ci siesty ale suverenne vedie... sedačka je velmi priestranna, košik dostačujuci, vmesti sa mi don aj vacsi nakup, manevrovatelnost uplne super a hlavne to kvalitne prevedenie, to je hned vidiet, ze to je kvalitka....

jennyska
14. kvě 2013

Ahoj všem!

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušeností maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti s kočárkem Urbo od Mamas & Papas, prosím, vložte je do https://www.modrykonik.cz/kocarek-mamas-papas-u... . 🙂

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby měly pod daným tématem místo právě ve Wiki Modrého.

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě maminkám k pomoci, radě a usnadní jim třeba i samotné rozhodování. Děkuji Vám, že si navzájem pomáháme! 🙂

Mějte krásný den!
Jennyska
Modrykonik.cz - Asmira team

lidka31
26. zář 2013

Já max spokojená a to fakt hodně. syn mi už povyrostl a kočárek ted prodávám 🙂

verus83
27. zář 2013

@lidka31 vidím, že prodáváte urbo, my zrovna přemýšlíme o koupi. Mohla by jste mi poslat fotky a cenu? email: kanovskav@centrum.cz moc děkuji Veronika 🙂

blessedmary
29. pro 2013

Maminky jaké máte převážně barvičky tohoto kočárku..nemůžu se rozhodnout mezi černou a tyrkysovou...bojím se, že mi v té černé v létě upeče i když se mi asi líbí víc...ale zas není to nic moc originální být černíí 😖

kanuni
30. pro 2014

Chtela bych trochu obnovit diskusi.Mate nekdo take zkusenost s golfovym kocarkem Urbo bug? Jsem uz zoufala,nikde pobliz ho nemaji skladem ani na okouknuti a ani mi neni nikdo schopny rict,zda je kvalitni a popr. co je na nem spatneho.

adka3010
8. únor 2017

@kanuni uz sa asi pytam dost neskoro no zistila si? Potrebovala by som vediet ako to je so strechou nie je prilis kratka?

kanuni
9. únor 2017

Dobry den,nekde snad tady na konikovi jsou i fotky a mensi recenzi jsem psala.Striska dlouha neni,preklopit hodne dopredu se neda vubec.Kocarek nadherny,ale vicemene dost na paradu.Priste bych volila Maclaren.Urgo jsem asi po roce prodala skoro jako novy.Pozdeji bychom golfky vyuzili to se priznam,ale jezdili jsme sportakem Joolz a to se neda srovnat,je pohodlny ale to skladani bylo horsi.Ted uz ale delaji nove verze joolz.

kanuni
9. únor 2017

https://www.modrykonik.cz/forum/na-kocarkovani/kocarek-mamaspapas-urbo-bug-jste-spokojene/

Jsou to ale golfky,nevim zda se neptate na sportak.Ten jsem nemela.

lucka199
20. únor 2017

Naprosta spokojenost, kocarek je neuveritelne lehky, ma jen 9kg, bez problemu jsem sama vynesla do tramvaje i do 2.patra, kde bydlime. Dlouha striska chrani pred sluncem i vetrem, vzadu lze strisku odepnout a tak v lete perfektne chrani a zaroven cirkuluje vzduch. Madlo lze snadno odpoutat, sedak lze jednoduse polohovat jednou rukou. Kocarek je i velmi skladny, podvozek sam stoji, mam ho za dvermi a nevim o nem. Take jsem ocenila, jak uzky je, bez problemu lze projet uzkymi dvermi.