Sportovní kočárek, golfky na dovolenou - Jané Nomad?

aneriska
3. dub 2013

Ahoj, prosím poraďte. Sháním lepší golfky či sporťák na dovolenou pro téměř roční drobnou holčičku. Mám favorita - Hartan bugy iX1. Ten se dá dát až do lehu, dokonce trošku pruží, takže by neměl být úplně tvrdý. Nechci ho kupovat nový - stojí cca 7500,- Kč a ojetých v dobrém stavu je hrozně málo. A tak jsem narazila na Jané Nomad. Použitých je hafo... Takže otázka spíš na něj - skládá se dobře? Dá se dát až do lehu? Ovladatelnost a lehkost bude asi fajn. Střížka chrání dost? Přijde mi docela malá. Je nějaká záludnost na tomto kočárku? Děkuju za odpověď, případně i nabídku na použitý kočárek ve velmi dobrém stavu do cca 3500,- Kč.

pellullinka
3. dub 2013

@aneriska Jané Nomad jsem měla rok 2009. Je extra lehký a prostorný, ale pokud ho chceš jen na dovolenou a pro roční drobné dítko volila bych něco menšího. Nomad je úžasně prostorný,skládá se dobře, ale kvůli dovolené bych ho nepořizovala. Kam jedete na dovolenou? jak tam jedete? to jsou důležité otázky 🙂 A jinak Nomad jde do lehu úplně, ta zádová opěrka v podstatě leží na horní hraně košíku

aneriska
autor
10. dub 2013

@pellullinka díky za radu. Jedem do Chorvatska. Nakonec jsem objednala tohoto krasavce 🙂 Hartan Buggy ix1 z Německa...

pellullinka
10. dub 2013

@aneriska nomad je sportak,tohle jsou klasické golfky.