Sportovní kočárek, golfky pro ročního syna. Doporučíte?

ewwik
20. kvě 2012

Maminky, chci si už koupit pro syna (1. rok) kočárek a pořád nevím jaký ☹ . Přemýšlím o Babypoint Fortuna nebo Chicco Mutliway.
Doporučíte mi některá jiný 😉 .
Děkuji 🙂

ewwik
autor
24. kvě 2012

@katcha21 Jééééé, ten je taky pěkný 😉 🙂

katcha21
24. kvě 2012

@ewwik Ale, teď jsem si všimla, že zádová opěrka je 41cm 😒 tak nic 😉
A jak jste na tom Vy? Stále je favoritem Bebe?

ewwik
autor
24. kvě 2012

@katcha21 Jj, pořád vede Bebe 😉. Manžílkovi se moc líbí, ale rozhodneme až ho uvidíme na vlastní oči! Taky jsem v té prodejně viděla kočárek Babyactive Slapi a taky se mi líbí 😉. Těším se až tady @koira dá fotečky, jak vypadá ten Bebe složený.
Když jsem tak koukala na děti v kočárku při procházce venku, tak všechny mají tu opěrku tak tak. Je to fakt složité vybrat ten správný!!!

ewwik
autor
24. kvě 2012

http://www.tipstore.cz/?Page=28&show_detail=1075
na netu mě vůbec nezaujal a ve skutečnosti jsem z něho byla unešená 🙂

koira
24. kvě 2012

ahoj holky, omlouvám se že to tak trvá, ale bohužel manžel má fotak v práci, a

ija1
24. kvě 2012

ja si nemuzu vynachvalit ty multiwayky, prijemne se s nima jezdi, projedou i terenem, vejde se tam i vysoke dite (mame 90 cm a porad tam ma misto na hlavicku), na sirku jsme v nem meli v zime fusak a pohodicka......., vysoke rukojeti skvely pro vyssi maminky....... polohovatelny zada i nozicky......... ale kazdymu vyhovuje neco jinyho, ja uz mam druhy, jedny jsme mely pouzite a bohuzel nam pri zvedani do tram nekdo urval ten spodni dil operky na nozicky jak to za to chytil......... ale pri vyprodeji v HM hrackach ho prodavali novy za 1600 tak jsem neodolala....

koira
24. kvě 2012

ale zitra nebo nejpozdeji o vikendu to sem vlozim...aspon jsem nasla na bazaru fotky jedne kocky co ho prodava ..tak aspon tak mrknete..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47446034&tab=3

petbem
24. kvě 2012

Na prvního syna jsme měli TFK Buggster a spokojenost maximální, jsou fakt parádní, velmi prostorné, lehké,skladné a jízdní vlastnosti super,teď už jsou schované pro druhého syna a měnit určitě nebudu. Chicco Multiway nebrat, po chvíli začaly povolovat a už nebyly tak pevné, košík maličký,v lehu nepřístupný.
Určitě dobře vyberete, nabídka je veliká, jen já už jsem docela "mimo", protože po buggsterovi už jsem na jiné nekoukala🙂) 🙂 🙂

katcha21
25. kvě 2012

@ewwik Děkuji, ten vypadá taky moc pěkně, ale koukala jsem hned na recenze a už s 11M dítkem mají problém, takže u nás raději né 😉
Ale ještě jsem objevila tanto http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/bebe-...
A už mě asi brzy klepne pepka 😀 🙄

ewwik
autor
25. kvě 2012

@koira Děkujííííí moc za ten odkaz. To úplně stačí. Už vím, jak vypadá složený. Nemusíte ho už fotit 😉. Ještě by mě zajímalo, jde úplně sundat to madlo co je u dítěte????

@petbem Ten je taky krásná TFK Buggster. Slyšela jsem na něj chválu 😉.

koira
25. kvě 2012

@ewwik madlo jde sundat úplně, přece jen už jsem konečně vyfotila- no v podstatě nic nového neuvidíte, snad jen jinou barvu.vyfotila jsem i ty pásky, kterými se polohují záda.sna to nějak pomůže

koira
25. kvě 2012

ještě pro upřesnění- 55cm je široký, 50 cm vysoký🙂)

ewwik
autor
27. kvě 2012

@koira Super, děkuji MOC. Už mám jedny golfky a tam je taky to polohování na šňůrku. Sestra má sporťák za 6000 kč a taky je to na tu šňůrku.
Půjdu se znova mrknout do prodejny, snad už ho tam budou mít a uvidím ho na živo.
Ještě jednou MOC děkuji.

andrissek
30. črc 2012

Maminky zdravím vás.Také uvažuji o koupi kočárku Bebe Beni Halo a nebo Izzy a nějak se nemůžu rozhodnout.

@ewwik koupila jste nakonec kočárek a popřípadě jak jste zpokjená.

@koira
@ewwik

Maminky nemohl by jste sem někdo vložit fotečku kočárku v realu 😉

mer
7. lis 2013

Tak tady je v realu

mer
7. lis 2013

Já jsem spokojená, akorát kolečka by mohly být lepší a boudička větší