Sportovní kočárek, golfky pro ročního syna. Doporučíte?

ewwik
20. kvě 2012

Maminky, chci si už koupit pro syna (1. rok) kočárek a pořád nevím jaký ☹ . Přemýšlím o Babypoint Fortuna nebo Chicco Mutliway.
Doporučíte mi některá jiný 😉 .
Děkuji 🙂

boruvka123
20. kvě 2012

Za mě babypoint fortuna. Máme a je suprový. v zimě se tam vlezl fusak a mé 15kilové dítě 🙂

camelinka
20. kvě 2012

@ewwik ja puvodne chtela chicco mw ale nakonec vyhral Espiro magic, neprerazim se o brzdu a zvladne i nas teren a pole 🙂

ewwik
autor
20. kvě 2012

@boruvka123 Jsem MOC ráda, že jste mi napsala svůj názor 😀. Ten se mi líbí strašně MOC, ale sestra mě od něho odrazuje, pač prý má krátkou ložní délku. Jinak já mám drobného syna. Tento měsíc měl roček a má 7900 kg a 77 cm. No to se ale může časem změnit, že 😉 ?

ewwik
autor
20. kvě 2012

@camelinka Jdu na něj mrknout a děkuji za odpověď 🙂

ciernavila
20. kvě 2012

Ja som skusala jazdit s roznymi, jedny nesli do upplneho lahu, dalsie boli tazke, ine mali kratku strechu... My sme vsadili na Maclaren XT a ro bolo moje najlepsie rozhodnutie co sa kocika tyka. Inak sportak mame polsky a ma sice par much. Aspon do golfiek som investovala, a vyplatilo sa. Nedam na ne dopustit. Vsetky kola odpruzene, tiche, 7 kil, obrovksa strecha s UV filtrom 50 co ide pretiahnut az cez dieta nepotrebujes ziadne dazdniky co len zavadzaju,dozivotna zaruka, tiche kolecka, lahka ovladatelnost jednou rukou aj ked mam kocik nalozeny. Nosnost do 25 kg, skladne...Ja som toto vsetko nenasla pri vybere u ziadneho kociku a to som prebrazdila aj zahranicne fora a stranky. Dokonca som ozelela aj spojenu rucku co som povodne chcela a teraz vazne nelutujem.

ciernavila
20. kvě 2012

hlavne mnoho kocikov nema polohovanie noh a to je tiez plus, aby dietatu neviseli nohy ked spi

koira
20. kvě 2012

@ewwik my jsme si fotunu skoušeli na prodejně a je pravda, že jsme ji nevzali jen kvuli tomu ža má strašně kratkou zádovou operku, mala mela ten rantlik asi v pulce hlavicky..a to me prijde dost blby na spani. mala je sice vetsi- ma asi 80-85 cm, a skoro 12 kilo. nakonec jsme se rozhodli pro bebe beni halo.. a jsem maximalne spokojena.

ewwik
autor
20. kvě 2012

@ciernavila Přesně tak. Polohování nohou tam určitě chci!!!

@koira To jste mě nepotěšila, ale děkuji 😉 . Jdu mrknout na ten Váš kočárek 🙂

misa84
20. kvě 2012
lucyjanek
20. kvě 2012

Já mám Babypoint Mark Q - zatím naprostá spokojenost, koupili jsme ho sice už jetej, ale i tak je v perfektním stavu a já nemám výtku, jezdím s ním od tý doby co přestalo mrznout a super, jde skoro do lehu tak ho používáme i když malý ještě neseděl a má polohovací i nohy... a teď jsme koupili ještě PP Pliko Mini - jela jsem s ním jen 2x a teda je úžasně skladnej, lehoučkej a na to že je to "Mini" malej se v něm ztrácí (9,5 měsíce, 8,5 kg a 75 cm)

ewwik
autor
20. kvě 2012

Děvčááááátka MOC děkuji za Vaše názory 😉 . Určo na všechny kuknu 🙂.

@koira Ten Váš je moc hezký a dokonce ho prodávají u nás v Karviné 😉!!! Jak dlouho už ho používáte??? A říkáte spokojenost, jo?

ciernavila
20. kvě 2012

urcite vyskusat na predajni, neriskovat kupou cez net, posadit si tam dieta a pobehat... najlepsia je osobna skusenost pred kupou

ewwik
autor
20. kvě 2012

Opět souhlasím @ciernavila. Prvně ho chci vidět na vlastní oči a hlavně vyzkoušet!!!!

misa84
20. kvě 2012

Jee @ewwik taky jsem z karviné, škoda že mám pp si zabalené ve sklepě, ještě jezdím se sportakem, než ho zase vytáhnu, mohla sis ho kouknout na živo. Ale v albu mám foto

timbouctou
20. kvě 2012

@ewwik já nedám dopustit na Baby Direct Free Line, ten je lehký a skladný, jednou rukou se dá složit i dát do auta. Ale zas není moc do terénu, tak máme i Chicco CT04, má větší kola a kluci se v něm pohodlně vozili 🙂

katcha21
20. kvě 2012

@koira Jůů, ten Váš kočárek je moc pěkný a hlavně ta cena i s madlem a nánožníkem jsem koukala na net. Prosim Vás a kolik cm je zádová opěrka? Děkuji moc

boruvka123
21. kvě 2012

@ewwik No mě zase tak krátkej nepřijde. syn je obřík, jezdil v něm do dvou let, kdy měl skoro metr ;) je sice pravda že už v něm pak nespal, ale ještě v roce a půl ano a myslím že se mu spinkalo krásně pohodlně. Krásně se ovládá, je tam velký koš. Opravdu jsem spokojená moc 🙂

boruvka123
21. kvě 2012

@koira ten bebe beni se mi také líbil, ale našla jsem ho jen v jednom obchodě kde neměli parametry, takže jsme šli do fortuny a fakt jsme neměli problém i když je malej velikej. ;)

ewwik
autor
21. kvě 2012

Maminky opravdu děkuji 😉 . Už se mi o těch kočárcích i zdá 🙂.

@katcha21 Našla jsem na netu, že délka zad k zadečku je 48 cm.

ewwik
autor
21. kvě 2012

@koira Prosím Vás nemáte někde kočárek vyfocený složený??? Že by jste tady vložila fotečku 😉. Nikde ho nemůžu na netu najít ve složeném stavu. Děkuji 🙂

katcha21
21. kvě 2012

@ewwik Děkuji. Já jsem se právě včera dívala a na jednom e-shopu napsali 43cm a pak 48cm v odpovědích na dotazy, tak nevím ...

@ewwik
@koira To by mě také zajímalo jak vypadá složený 😉 😀

Jinak já řeším tentýž problém a už mě z toho jde hlava kolem 😀
Já jsem měla vybraný tento http://abckocarky.cz/kocarky/sportovni-kocarky/... a teď už zase nevím 😀

koira
21. kvě 2012

jejda koukám že se kočárek zalíbil, my ho máme nový asi 14 dní, takže nemůžu říct co to udělá po delším jezdění. jedinou pro mě nevýhodou je polohování zád pomocí šnůrek(nevím jak se to přesně jmenuje), ale jinak jsem spokojena. Zkusim co nejdříve nafotit a přeměřit. 😉

ewwik
autor
21. kvě 2012

@katcha našla jsem tady na těch stránkách forum o BEBE BENI HALO a tam píšou maminky celkovou délku. Přečtěte si to 😉.
Jinak ten kočárek, který jste si vybrala je taky krásný 🙂.

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/golfky-c...

koira
21. kvě 2012

@ewwik no vidíte úplně jsem zapomněla jsme zde zakládalo o tomhle kočárku diskuzi...tak zkusim jen vyfotit a vlozit..treba to nekomu pomuze v rozhodovani

mamkamarketa
21. kvě 2012

Mclaren jsou fajn,ale my golfac porizovali pro uz vetsi dite (predtim sme meli chicco multiway-uz niiikdy vice) a nakonec sme koupili cybex topaz.
sice uz s nim ted nejezdime,ale moc me to mrzi. byli sme s nim moc spokojeni

katcha21
21. kvě 2012

@ewwik Děkuji, přečetla jsem a zítra si ještě pořádně přeměřím náš kočárek a uvidí se 😉

ewwik
autor
22. kvě 2012

@koira Těším se na fotečky a děkuji za ochotu 😉 .

katcha21
23. kvě 2012

Holky, tak u nás Bebe vypadl ze seznamu, náš sporťák má taky 42cm zádovou opěrku a tak se přikloním raději k tomu kočárku s delší zádovou opěrkou 46cm 😉 Ať už nám vydrží, než malá začne chodit, možná je to jen můj pocit, ale, že by nám ta délka třeba nestačila, ale už mám rozhodnuto 😉
Přeji všem šťastný výběr a pak spokojenost 😉 je to fuška něco vybrat 😉

ewwik
autor
23. kvě 2012

@katcha21 Tak berete ten co jste poslala odkaz, ju? Malibu??? Je pěkný 😉 .
Já se byla včera podívat na ten bebe, ale bohužel ho neměli na prodejně ☹. Pořád nevím kterýýýýýýý ☹. Jj, fuška to je 😒 .

katcha21
23. kvě 2012

S největší pravděpodobností ano 😉
Jé, to je škoda, že ho neměli. Je to fuška 😒 Hodně si mamky chválí i ten Espiro, mě nějak nepadl do oka, ale třeba je naživo hezčí 😉
http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/2169-e...
@ewwik