Sportovní kočárek. Máte zkušenost?

lemurek911
30. lis 2007

Holky, prosím poraďte mi. Chci si koupit sportovní kočárek, mám požadavek, lehký a velké nafukovaí kola. Budu moc ráda za každou zkušenost. Moc díky.

musko
30. lis 2007

Chicco alebo X-Lander, Jané-trojkolka?

natalien
30. lis 2007

Nell se vozí v X-landeru XT a myslím, že je strašně moc spokojená... 😀 A já taky, protože je lehoučký, skladný, no prostě bezva...a taky je za dobrou cenu 😵

lennis
30. lis 2007

Já jsem chtěla hlavně lehkej a s ucelenou rukojetí, abych ho mohla ovládat jednou rukou a druhou táhnout malýho, nebo v druhý deštník.
A taky potřebuji sporťák již na tuto zimu a hlavně na příští, takže taky dle velikosti, aby se mi tam za rok vešel v zimní výbavě. Máme Jané Nomad Pro 06, jsem moc spokojená, nafukovací kola to nemá, ale je možný že 07 už má. Momentálně ještě používám hluboký, kde máme polohovací záda, malýho je plnej kočár, ale ještě furt v pohodě se vejde i ve fusaku a dece přes to, myslím, že mu je v něm líp jak ve sporťáku i mi tam líp spí, takže dokud se mi bude vejít do hlub, tak budeme jezdit s ním a na jaře vyrazíme v Janéčku 😀

lemurek911
autor
1. pro 2007

Holky a je lepší nafukovací kola nebo ty druhé?

musko
1. pro 2007

Závisí od terénu, do ktorého to potrebuješ - ak je to na dedinu, kde sú rozbité cesty a na výlety do lesa, tak sú lepšie veľké a nafukovacie.

lennis
5. pro 2007

Jané Nomad 06 je doporučován na lehkou přírodu, ale co to znamená to netuším. Dle mého názoru, to je tak polní cesta s kamenama či štěrkem max 😉

schnek
5. pro 2007

my máme Xlander XA a maximální spokojenost. Lehoučkej, skladnej, otočná přední kolečka. Řídím v pohodě jednou rukou 🙂

syrael
5. pro 2007

Ja musim doporucit Quinny Speedy - bydlim v satelitu a je tu brutalni teren - cesty necesty a ja denne ziram, co vsechno tenhle kocar zvlada...Repny pole v bahne neni problem🙂

nasticka
6. pro 2007

my mame cam cortinu X3, teď teda ještě jezdíme v hluboké korbě, ale podvozek super, taky bydlíma na vsi, po asfaltu jedeme tak 50 metrů a pak trajdáme po poli a po lese a kočárek super zvládá všechno...nemá nafukovací kola, za což jsem moc vděčná, už jsem kolikrát z toho pěnového kola vytahovala střep nebo ostrý velký kamen..být to kola nafukovací, tak to furt lepím 😝