Sportovní kočárek pro vysoké rodiče, poraďte

tina_7
20. pro 2013

Ahoj, prosím jestli mi můžete poradit s výběrem sportovního kočárku. Momentálně jezdíme s korbičkou Inglesina Magnum a jsme spokojeni, ale už mě hodně lidí varovalo, že jako sporťák se překlápí, je prý dost nestabilní, takže se rozhlížím po nějakém sportovním kočárku. Jezdíme opravdu hodně v terénu a lesem, po hrbolatých cestách i na horách, já mám 175 cm, manžel skoro dva metry, takže potřebujeme kočárek, u kterého se nebudeme muset ani jeden hrbit a vejde se do něj dlouhé dítko. Zatím jsem pročítala recenze na internetu a zaujaly mne tyto kočárky: Peg Perego GT3, TFK Joggster II (ten se prý ale neprodává v ČR, takže to asi ne kvůli servisu) - tak případně jiný Joggster, Baby Jogger Fit, Jané Slalom Reverse. Prosím kdo máte zkušenosti s jízdou v terénu a jste hodně vysocí, prosím poraďte! Díky moc!

katka_21
20. pro 2013

@tina_7 Dobrý den, ráda bych Vám doporučila sportovní kočárek Valco Matrix, má perfektní jízdní vlastnosti nejen v terénu, dobře se ovládá a díky nastavitelné rukojeti je vhodný i pro vysoké rodiče (rukojeť lze nastavit do výšky až 125 cm). Sedátko pro dítě je prostorné a dá se sklopit do lehu. Maminky si u tohoto kočárku také chválí praktickou stříšku s možností prodloužení 😉

majkali
20. pro 2013

@tina_7 Mutsy urban rider, projede všechno a je pro vysoké rodiče. Mám 176 cm a ani jsem ho neměla na nejvyšší poloze madla.