Sportovní kočárek s přehazovací rukojetí a možností úplného lehu. Jaký doporučujete?

karlicka111
30. pro 2007

Ahoj, omlouvám se za další kočárkové téma 😅 Ale moc prosím i tip na sportovní kočárek (váha max 10kg), který má přehazovací rukojeť (nebo aby horní část šla nasadit po i proti směru jízdy) + aby šel dát do úplného lehu. Chtěla bych ve sporťáku s vloženou taškou používat od narození (budu muset nosit kočár do 4. patra.) Zatím jsem narazila na Peg-Pérego Uno....Už jsem se "mezi řečí" ptala v jiné diskuzi, ale zkouším to ještě tady 😉 Předem díky!

vlastulka
30. pro 2007

My máme sporťák od Dema - Step Lux, na nom je výhoda, že sa dá prehadzovať rúčka a tiež ho máme viacmenej do auta, pretože je lahký a nezaberá veľa miesta

alionuska
30. pro 2007

Ahoj Karlicka.My sme mali od narodenia kocik Peg-perego pramette.Je super lahky,krasny a prakticky,lebo sa da prehodit a mame ho az dodnes,cize uz vyse troch rokov.Da sa cely oprat v pracke.My sme byvali na tretom poschodi bez vytahu a bol lahucky,da sa lahko zlozit. 😉

karlicka111
autor
30. pro 2007

Alionuska, díky moc za tip. Hned jsem na něj koukala, vypadá dobře a je vážně lehký. Jen u sporťáku se nedá přehodit rukojeť, ale to by snad moc nevadilo. Jen se mi udá, že už se doprodává, tak uvidíme... 🙂

karlicka111
autor
30. pro 2007

Vlastulka, a dá se váš kočárek dát di úplného lehu? Samozřejmě taky moc děkuji za tip! 😉

anamor
30. pro 2007

myslím, že všetky požiadavky splna aj kočík mutsy, mám pocit, že aj štvorkola, aj trojkolka, len neviem či to bude splnať aj jeho cena.

tilly
30. pro 2007

aj haucky majú také kočíky...

rabiva
30. pro 2007

tak ako pise Vlastulka - Dema step lux http://www.dema.sk/baby2007/baby07.html akurat nie je uvedena vaha...

ja osobne odporucam tiez PP Pramette ak potrebujes nosit kocik po schodoch, je to sice golfac ale od narodenia, vyborny skladny, lahky 😎