Sportovní kočárek s přehazovací rukojetí-jaký vyhovoval?

verry
26. dub 2013

Shaním sportovní kočárek s přehazovací rukojetí, otočnými plastovými koly a aby byl lehký....
jaký vyhovoval vám??

aneta0707
26. dub 2013

no pokud jsou otocny kola, tak si myslim, ze neni prehazovaci rukojet. kola musej jet dopredu, takze se otaci korbicka.
ja mam normalne sportak od trojkombinace a sem spokojena. musis vybirat podle sebe, kazdymu vyhovuje neco jinyho. ja vybirala velkej kocar aby melo pohodli dite, nekdo se diva na jiny veci 🙂

alpakovo
26. dub 2013

pozor na to, ne každému dítěti tento typ kočárku vyhovuje!!! Některé dítě se rádo dívá na maminku, jiné před sebe 😉 Ale zažila sem i to, že tento typ dítěti vůbec nevyhovovala a kamarádka nakonec kupovala sporťák s ručkou napevno!

veruska007
26. dub 2013

Kamarádka má sporťák s otočnými koly a přehazovací rukojetí (Hartan) a stěžuje si na to - kočárek s přehazovací rukojetí je za prvé těžší než s normální rukojetí a navíc otočná kola musí jet první - pokud přehodíš rukojeť, tak je kočárek skoro neovladatelný, leda se zaaretovanými koly.

Já měla vždy stabilní rukojeť s možností oboustranného nasazení korby - doporučuji.

ivett
26. dub 2013

s těmi požadavky mě napadá jen Bugaboo Cameleon, ale mě třeba nevyhovovala sportovní sedačka, jinak přehaz. rukojeť má, podle mě zbytečná věc, nikdy jsem nevyužila a nechápu k čemu je to dobrý, když jde přehazovat sedačka, dost blbě se s tím jede když jsou vpředu ty velký kola a vzadu malý, ale proti gustu...

elana
26. dub 2013

souhlasím s Veruska007, taky mám Hartan s přehazovací rukojetí a prakticky jsem to nevyužila. Jakože nic proti protisměrnému vožení dětí-naopak, já jsem rozhodně pro a dokud nešel syn do golfek (což bylo asi před měsícem), tak jsme si povídali, ukazovali, zpívali, mnohem lepší než posměr-aspoň u nás. Ale přehazování jsem fakt prakticky nevyužila, občas když byl malinký, tak kvůli sluníčku, ale to je fakt zbytečný, navíc opravdu prakticky neřiditelný, když jsou malá kolečka u Tvých nohou-nehledě na to, že ta rozteč je menší a kopeš se do nich i Ty. Jinak co se značky týče, naprosto vyhovující, do Hartanu bych šla znova.

kalo
26. dub 2013

Teutonia Mistral S. Největší spokojenost. Kromě přehazovací rukojeti (kterou hodně využíváme), má také polohování zad do úplného lehu, otočná kola, mírné odpružení, veliký košík pod kočárem, vejde se do něj na spaní i 2 leté dítě...prostě SUPER!

rye
26. dub 2013

Mám Hartan Topline S a přehazovací rukojeť používám, když byl syn malý, tak jsme dávala plínku, teď prostě přehodím rukojeť a zaaretuji kola. Chodívám odpoledne na zahradu a to by mu slunku svítilo do kočáru celou cestu, tak přehodím a je to 😉 . Ale kvůli 100 metrům bych to nedělala.

popellka
26. dub 2013

Hartan Topline X - přehazovací rukojeť využívám na maximum, kočárek je prostorný a hlavně lehoučký!!! 😉

santron
26. dub 2013

mám taky Hartan TOpline S a velká spokojenost
a jak píše @veruska007 tak hartan má také možnost oboustranného nasazení korby. Je pravda, že se hůře ovládá, když se rukojet přehodí a malá kolečka jsou u nohou,ale není to nic hrozného .a teda konstrukce nějak těžká není a to jí skládám do auta denně.

horakovatereza
27. dub 2013

Přidávám se ke kladnému hodnocení na Hartan Topline X - my máme sice velká kola, takže to by nesplňovalo váš požadavek, ale jinak využívám přehazovací rukojeť hodně (jak kvůli sluníčku, tak prostě někdy chceme se synem koukat na sebe a povídat si, jindy chce vidět na auta - jinam). Syn sice rád pobíhá, ale často cestujeme, takže ho dost využíváme - synovi budou v červnu dva a jak už bylo napsáno výše, je to prostorná sedačka a není problém dát do lehu a místo na spaní je.

madormi
27. dub 2013

co chicco i move? má parádně vymyšlené otáčení, tak že otočíte ale ta menší otočná kolečka jsou furt vepředu

adeden
27. dub 2013

Mám výbornou zkušenost s X-landerem s otočnou sedačkou .. Otáčela jsem sedačkou jak jsem chtěla a malému se zamlouvala jízda tím i tím směrem ..