Sportovní kočárek s přehazovací rukojetí. Máte tip?

flora
28. dub 2008

Ahoj všem,

ráda bych na léto pořídila sportovní kočárek nebo golfky s přehazovací rukojetí (popř. korbou).

Doma máme trojkombinaci, tak chci něco skladného, co nezabere celý kufr auta.

Předem děkuji za tipy 🙂

skuli
29. dub 2008

Taky chodím už 14 dní po obchodech a vybírám sporťák.Nechci nic drahého ,tak do 4 000.Mají hezké,líbí se ni jich pár,ale všechno to má strašně malý košík dole ☹ Já jsem zvyklá v kočáru tahat nákupy.Tam bych dala tak půlku chleba 😝

gucci
29. dub 2008

známí mají GESSLEIN, je to německá značka a hrozně si ho chválí

flora
autor
29. dub 2008

Mě se líbí Razor 6 spin od Herqules, ale ten je už celkem velkej a těžkej.

Teď jsem narazila na Hauck, Traxx. Jak jsou na tom?

smoulinda
29. dub 2008

ahojky, my máme Chipolino Dakota, vyšel nás na 3700 s přehazovací rukojetí, sporťák, ovšem rukojeť nejde polohovat, ale nám to vůůůbec neva...A kočárek je super 🙂

kapulet
29. dub 2008

slyšely jste některá o tomto kočárku?Sportovní kočárek Safety 1st Mimas Deluxe, našla jsemjej na mimibazaru ale nikde jinde 😠 , zajímalo by mě, zda de na něj opravdu připevnit autosedačka maxi cosi cabrio. nechce se mi spoléhat na popis prodávající, mamža mi taky radí zjistit podrobné info ale nikde nic 😖 kdyby některá z vás věděla dejte mi vědět do IP, dík

radost
30. dub 2008

já doporučuju Chipolino Paloma, je krásný, lehce se ovládá a má i velký nákupní koš 😉

flora
autor
30. dub 2008

chipolino se mi taky líbí, ale četle jsem, že je z "fórovejch" plastů a nevypadá moc spolehlivě 😕