Sportovní kočárek Zopa Fusion. Máte zkušenosti?

masa1
31. srp 2011

Milé maminky,
uvažuji o koupi kočárku Zopa fusion a chtěla jsem vás požádat zda jsem si vybrala správně. Mám velký hluboký kočárek Deltim ze kterého jde udělat sporťák a který mi pořeší potřebu sporťáku u nás doma na vesnici - má velká nafukovací kola a je pérovací. potřebuji si vybrat kočárek na dopravu do města, kam jezdím autem. chci sportovní - chlapeček má teprve přes půl roku a vybírám ho trochu s předstihem. požadavky mám aby nebyl až tak maličký, měl široké sezení aby se tam vlezl fusak, a měl i dlouhé lůžko na ležení. nejsme žádní drobci a také nechci aby se tam moc mačkal 🙂)) teď- máme 68 cm a 7 kg a je nám 6,5 měsíce. chci aby byl z těch lehčích a byl trochu bytelnější a šel lehce skládat. golfíky nechci, to je brzy. Můžete mi prosím napsat kdo má osobní zkušenost nebo někdo v jehož blízkosti Zopa Fusion jezdí jaký je?
Proč jste si ho vybrali, případně koupili znovu? a proč případně už ne? je nějaký problém s kolečkama? a jak zvládá chodníky ve městě, případně i v zimě sníh?
moc děkuji

olcab
5. zář 2011

Ahojky,tenhle kočárek má kamarádka,její dcerka má ve 2 letech 15 kilo a v pohodě se tam vejdou.na zimu teda používala klasický sporťák z trojkombinace,ale letos hodala pryč,takže jí čeká zima se zopou.,když nebylo moc sněhu tak s ní jezdila a měli tam i fusak Emitex a dobrýJinak polohování jde krásně do lehu,to je super,akorát co vím tak nejdou moc polohovat nožičky,resp.nedá je na takovýto stupátko.Teď jí akorát přestalo fungovat aretování u jednoho kolečka,ale jinak je to kočár celkem bytelný 😉 v rámci možností

iluss
20. bře 2012

Hezký večer 🙂 obnovuji trošku diskuzi. Také uvažuji o koupi tohoto kočárku, tak mě zajímají vaše názory, kdo ho máte - pro a proti tohoto kočárku.
Zatím se mi zdá dobrý - má vše, co bych u kočárku chtěla - polohovatelná opěrka zad i nožiček, velký nákupní košík, zdá se mi bytelný, je i prostorný......
Má tento kočárek nějaké "skryté vady" ?

naty
12. dub 2012

@iluss já ho mám už rok a zatím sem na žádný vady nenarazila...je krásně prostornej, malej je v něm jako král, zas tak těžkej taky není, košík má obrovskej, manipuluje se s ním lehce, skládá se lehce, leda, že je k němu potřeba koupit slunečník, protože ta stříška nezastíní, ale to asi u žádnýho sporťáku, a nedržela mi na něm ta univerzální clona od Emitexu...možná bych jen preferovala nafukovací kola, ale s tím dokážu žít 😀

gustavek22
11. říj 2013

Ahoj. Chtěla bych se zeptat, jaký kočárek si mám pořídit na jízdu na bruslích? Potřebovala bych něco, co dokáže nahradit můj stávající typ a který by fakt dobře na těch bruslích držel. Koukala jsem na nabídku zde http://www.buggies.sk/sportove-kociky a ráda bych si nechala poradit. Díky. Alá ;)

luckaplmplm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maximka33
5. únor 2014

Máte zkušenosti s tímto kočárkem? chtěla bych si ho pořídit jako golfky, můj sporták je moc těžký. hodí se na skládání a vožení autem?

maximka33
5. únor 2014

@masa1 koupila sis ten kočárek?

masa1
autor
5. únor 2014

maximka33 - nakonec nekoupila. nakonec jsem si vybrala na bazaru Jané Nomad - čtyři kolečka a nedám na něj dopustit!!! je to velký prostorný kočárek, ten Zopa fusicon byl uzky, zdálo se mi krátké sedlo... :(

aagnes
4. bře 2014

@maximka33 já o něm uvažuji taky 🙂 co jsi nakonec vybrala?

maximka33
4. bře 2014

@aagnes čusky, zítra se jedu podívat na fusion a zopa jumper, tak uvidím. sháním spíš golfáč na cestování. a co máš ty?

aagnes
4. bře 2014

@maximka33 já se příští týden chci jet podívat na http://www.sbazar.cz/flekacova.petra/detail/512... s paní už to mám domluvený. Mám u našich ten Colleto Giovani a chtěla jsem něco jako golfáč na cestování, jak píšeš. Colleto pak asi prodám. Klasický golfky nechci, protože jsou tam blbý kolečka a mě by to štvalo, ještě jsem nikdy neviděla golfky, který by se mi líbili. Mám strach, že tenhle bude těžkej, ale měl by se skládat celej, že? není to jak u trojkombinací, že musíš odpojit podvozek.
Paní mně řekla, že tam vozí holčičku a budou jí 3 roky, že ho právě už chtějí prodat, že už je velká a půjde do školky, ale že je moc s tím spokojená.

maximka33
4. bře 2014

@aagnes no mám pocit, že tento váží 12 kg a to je pro mě už moc, fakt ho chci na cestování a skládání do auta. ten Jumper má asi 7 či 8 kg a kolečka průměr 17 cm, to je dost, tak by se s ním mělo dobře jezdit. tak at dobře pořídíš 🙂

aagnes
4. bře 2014

@maximka33 no, díky 🙂 já jsem byla z něho nadšená, je teda krásnej, ale nevím nevím 😒

maximka33
5. bře 2014

@aagnes tak jsem si je vyzkoušela, fusion super ale sporťák. ten golfáč jumper mi přišel málo vychytaný proti Chicco multiiway, a to jsou oba za stejnou cenu.

aagnes
5. bře 2014

@maximka33 takže ta zopa fushion je dobrá? já teda nevím, ale co se týče golfáčů, tak nevím zda bych já byla s nějakým spokojená. 😒

maximka33
5. bře 2014

@aagnes tak mě ta fusion přijde jako mix sporťáku a golfáčů, těžší než golfáč, ale velká kolečka. myslím, že za tu cenu docela příjemný kočárek. ale moc jsem to nezkoumaala.

kikimaruska
5. bře 2014

Pročtěte si tuto diskuzi, já ho měla a byla sem spokojená, je to držák... https://www.modrykonik.cz/forum/na-kocarkovani/kocarek-fusion-hrazda-od-vyrobce-zopa-2/

aagnes
6. bře 2014

@kikimaruska díky 😉

luckalucka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lena328
31. led 2019

Holky, máte některá tenhle kočárek?
Moc se mi líbí, tak by mě zajímaly nějaké recenze.

dorxa
21. čer 2019

Mam sportak zopa fusion 2 a musim rict ze jsem mile prekvapena..kocarek je pekne siroky prostorny.zkousela jsem vezt i skoro 4 letou dceru ktera ma pres metr a 16 kg a uplne v pohode se tam vesla ale hlavne na obycejnem chodniku se i pohodove jelo..dokonce jsem zatacela jednou rukou.kocarek je lehky dobre se sklada.pro me trosku hure resene polohovani nozicek..vlasne to je spis podlozeni..to se mi moc nelibi ale zase jak bude ditko casteji sedet uz moc podkladat nebudu.na vyletovani a obcasne jezdeni super..nema ale zadne odpruzeni takze na vic nerovnem terenu hodne drnca