Sportovní kočárky vhodné pro děti od šesti měsíců

misellll
3. únor 2010

Ahojky holky pokud je tu toto téme tak se moc omlouváma prosím odkažte mne na něj,ale já našla jen téma,že se mimi nevleze do vajíčka.Moje malá je docela dlouhá a už se mi pomalu nevleze do korbičky.Na internetu jsem našla sportovní kočárky které jsou vhodné pro děti od šesti měsíců.Jsou,ale přizpůsobený jen tak,že tam mimi může buď sedět nebo být jen v pololehu.Nebude se tim miminku kazit páteř.Vždyť takto malé mimnko by přeci sedět ještě nemělo.A v pololehu to také není dobré na dlouho.Pořídili by jste vy takovýto kočárek svému děťátku?

lienka43
3. únor 2010

Ahoj nase mala se nevesla do korbicky v 5 mesicich, takze sme ju dali do sportaku. Kocarek mame X-Lander, da sa dat na lezanie je to sice trosku vyssie ale vobec to nevadi, pretoze my sme i v korbu zdvihnutu o 30 stupnov kvoli kolikam, malej sa v sportaku spalo rovnako ako v korbicke a hlavne bola spokojnejsia lebo konecne videla.

soanpe
3. únor 2010

jsou kočárky, co jdou úplně do lehu
jinak já měla holku od 7m ve spotáku ,protože se mi nevešla do korbičky. v kočárku není celý den, takže jsem to nějak moc neřešila. většinu dne byla na zemi nebo v postýlce 😉

momin
3. únor 2010

miselll my sme taky prehazovali kocarek mezi 6-7mesicem...
Meli sme ho uplne do lehu....
😉

germik
3. únor 2010

naštastie som si vybrala kočík Teutonia ktorý ide úplne do lahu, takže som malú ked mala 5 a pol mesiaca dala do športového. Tiež sa mi nezmestila do korbičky.
Ale myslím si že ked je len v nejakom 30stupnovom uhle v kočíku a netrávite v nom celý den 😝 tak to nevadí. Hlavne že je vačšinu dna doma na rovnej podložke a trávi dost času na brušku, to je podla mna doležité

petja
3. únor 2010

Malý jezdí v golfáči Chicco od 6.měs.Měl ho pořád v pololehu.V té době už obstojne ovládal zádové svalstvo,to tvoje malá?Tento kočárek je hodně prostorný,hlavně do šířky.Jezdíme s ním ještě dnes v zomním oblečení a fusaku
http://www.terulka.cz/terulka/eshop/2-1-KOCARKY...

misicka85
3. únor 2010

Já dala malou do sporťáku (máme X-lander) ve 4 měsících, do korbičky se sice vlezla ale už tam nechtěla být a furt řvala. Tak šla do sporťáku aby měla trošku výhled, naštěstí jde polohovat skoro do lehu takže to nebyl problém! 😉

kadlecova.misa
3. únor 2010

ahoj, naše malá se chtěla dívat, ležet se jí nechtělo a řvala a řvala..tak už od 4m jsem jí dala do pololehu do Jané..a v pohodě...dodneška tento kočár miluje a usíná v něm spolehlivě. 🙂

kirkee
3. únor 2010

my mame quinny buzz a take jde dat do lehu a je mozne ho otocit oboustranne, takze neni problem, pisi na nem, ze je pouzitelny uz od narozeni. Meli jsme i korbicku, ale malej tam snesl byt jen asi do dvou mesicu a od te doby pouzivame jen sportak nebo autosedacku.
V sesti mesicich bych nevidela problem, staci jen dobre zvolit kocar a prtousek muze byt klidne ve sportaku..

mili84
3. únor 2010

my máme toníka ve sportáku od 2m - ale dá se dát uplně do lehu a nohy natáhnout, takže tam plnohodnotně leží a vše spoustu místa 😉 máme gesslein future f2 😉

kubaka
3. únor 2010

žádný problém, když jde sporťák do lehu. Mě se do Jané korby cvalda nevešel od 5. měsíce, takže šel do sporťáku bez podhlavníčku a takhle vleže si tam hověl až do 9. měsíce. později jsem mu trochu přizvedla opěrku, ale do sedu jsem ho dala až když si doma sedal sám.

misellll
autor
4. únor 2010

děkuju vám všem za rady 🙂 takže jí tam šoupnu.Ale až za týden obědnala jsem si kočárek přes internet🙂

aponchie
4. únor 2010

me se malicka vleze do Inglesiny Vittorie s prehledem a jsem mega velici 😎 korba j eobrovska..jest etam nepujde ted pres zimu do sportaku ani nahodou pac by ji fukalo na tvaricku ..jinka mame Chicco Ct 04taky 🙂

aponchie
4. únor 2010

miselll jakej kocar budes brat?

malovani
4. únor 2010

Evi taky jezdila ve sporťáku bez podhlavníku vleže od 6. - 7. měsíce... Jané Slalom...

petrach
4. únor 2010

misell my jsme ješte nemeli 6 gestčne a šli jsme do sportáku.máme x-lander...ptala jsem se naší rhb a ta řekla,že pololeh nevadí,nesmí sedet..nekteré kočarky nejdou uplne dolehu,ani x-lander,je trochu vyvíšeny,ale né moc 😉

jmisa
4. únor 2010

Náš mladej už je asi měsíc ve sporťáku, přehazovali jsme ho, protože nechtěl v korbě ležet, když byl vzhůru a ječel jak pominutje. Máme Teutonku, takže jde do lehu, jak usne, tak ho položím a navíc jde obrátit směrem ke mně a později může být otočen po směru jízdy.

aurecon
4. únor 2010

Existuje vůbec nějaký sportovní kočárek, který jde dát úplně do lehu? Přemýšlím, že když bude další dítě, tak nebudu pořizovat celý kočárek, ale jen sportovní.

kirkee
5. únor 2010

aurecon - spousta jich jde dat uplne do lehu, jak jsem psala, my mame quinny buzz a kdyz ho mas otoceny oblicejem ditete k sobe, jde dat do dvou pozic, uplne do lehu, nebo do pololehu, ale velmi mirneho, takze kdyz mimi nespi, muze krasne koukat ven.
Mam k nemu i korbu, ale premyslim, ze ji asi prodam a pro dalsi mimco necham jen tento sportak 😉 Stejne jsme ji pouzivali necele dva mesice a uz v ni byt nechtel...

doriss
19. čer 2011

Ahojte maminy, potřebuju poradit. Mam jeden menši problem s variantou sportovního kočárku. Koupili jsme kočár a jsem s nim vesměs spokojená.malý má zatím jen tři měsíce tak je pořád v hluboké korbičce, ale varianta sporťáku je podle mě nevyhovující. Nedá se totiž polohovat. Dítě v něm můžejen sedět a pokud ho chci dát ležet tak jen tak, že vlastně sedí a má nožičky nahoru, polohuje se totiž celý sedák a né jen opěrka,trochu se bojím aby v něm tedy vydržel sedět. Je to vůbec vhodné dávat dítě do takovéto polohy? Dík předem za vaše názory a rady.