Stačí vložná taška do sporťáku, nebo mám koupit korbu?

paja
3. led 2011

Ahoj, ráda bych znala váš názor. Čekáme druhé mimčo a po prvním nám zůstal sportovní kočárek Peg Perego GT3. Plánovala jsem teda dokoupit hlubokou korbičku, ale kamarádka mi řekla, že si myslí, že by mi mohla stačit pouze vložná taška do kočárku. Tak teď nevím... Je to přece jen i levnější varianta, tak nad tím hodně uvažuju. Co myslíte?

kjajule
3. led 2011

Podle mě jsou ty vložné tašky celkem malé a od perega naveta xl je určitě větší, já bych koupila hlubokou korbičku z druhé ruky...taky záleží i kde bydlíte vložné tašky jsou naopak dobré že se dají dobře nosit když se bydlí někde v patře...ale i ta navetta má ucho za které lze tu korbu nosit...😉
Je na zváženou co pro vás bude praktičtější 😉

kutcher
3. led 2011

@paja Náš malej měl kombinovanej inglesina otutto a i když je užší, nikdy se tam nemačkal, takže já ve sporťáku s taškou problém nevidím

ja.na81
3. led 2011

ja bych tedy take rozhodne hlasovala pro vloznou tasku (neznam teda kocarek peg perego, mame teutonii, ale to je asi jedno).... hlavne z praktickeho hlediska - bydlime ve 3. patre bez vytahu, kocarek mohu nechavat v prizemi v chodbe a maleho vynesu v tasce, ktera neni tak tezka jako korbicka (i kdyz se teda taky uz pekne pronese 😉 )...

weri1
3. led 2011

já sice peg perego nemám, ale koupila bych hlubokou korbu na malý mimi

simonceli
3. led 2011

Já bych pořídila určitě korbičku, měli jsme kočár s vloužnou taškou a to byl děs, tak šel za chvilku z baráku a pořizoval se kočár s korbičkou a největší spokojenost. Taška furt sjížděla a podobně..... u nás už nikdy.

dzejn81
3. led 2011

já jsem taky pro korbičku, koupila bych klidně už použitou, nemusí být nová ať to není tak velká investice když je to pro druhé mimi.

cesilka
18. únor 2011

Má některá šikovná mamča zkušenosti s nákupem vkladné tašky do kočárku Camarello Q12? Nevíte jaká značka by se hodila? Jaké máte zkušenosti, aby sme nenaletěli.

hlavinka
23. srp 2011

Ahoj holky, prosim Vas, a jak jste upevnovaly tu tasku do sportaku? V leze....druha dcerka bude muset asi jit do sportaku uz na zacatku zimy, protoze je dlouha a hluboka proste nestaci☹ Takze vloznou tasku mam ( i kdyz teda ta ma taky jen 80 cm, stejne jako hluboka korba, nicmene ma latkovy ty postranice, cili by tam byl prostor na kopani nohama)....
Diky za pomoc.