Starší skladné golfky na dovolenou, poraďte

rozulka
6. čer 2013

Starší SKLADNÉ golfky na dovolenou

Ahoj, potřebuju pomoc a vaše zkušenosti- –
jedeme /já, manžel a dvouletá dcera/ do Abršpachu na 5 dní- potřebuju právě a jenom na tuto akci golfky, aby si v nich dcera mohla přes den schrupnout a nemuseli jsme zajíždět na hotel a přerušovat celodenní výlet do okolí.
Kritéria-

– SKLADNÉ /nemáme extra velký kufr a budou takm propriety jako kufry a kakáč atd/

– LEVNĚ/doma je stopro nevyužijeme mám suprm sporťák /který ale má kola větší tudíš neskladný/ max 400,–kč..tzn. BAZAROVÝ

– NEMUSÍ dělat vůbec parádu, může být i vyšislý a tak

– POLOHOVÁNÍ nožiček a zad

– STŘÍŠKU

– GUMOVÉ / ne pěnové,/ terénější kolečka
děkuji za rady

kocicinka
6. čer 2013

@rozulka čau, my do Adršpachu jezdíme celkem často ( máme tam chatu) a pokaždé berem Jané slalom, což nejsou golfky, ale neskladná trojkolka s nafukovacími koly. Jako podle mě golfky tam nemá cenu brát, neujedeš tam s nima ani metr. Leda po silnici 🙂 Ani jsem tam nikdy, za 30 let nikoho s golfkama neviděla, spíše berou croozery, atd.

rozulka
autor
6. čer 2013

no my planujem spis i vylety do okoli zamky, hrady a jen jeden den do hor-jsem v 6 mesici a taky uz moc neujdu- 🙂

veruska007
6. čer 2013

Máme golfky zooty robin, za sebe doporučuju. Koupili jsme bazarové, ale byly jak nové, mají stříšku a možnost mírného polohování. Mám je už na druhé dítko a ještě určo vydrží na třetí. Zkus po takových kouknout na bazárku. Jsou lehoučké, skladné, pohodlně se s nimi manipuluje, řídím je i jednou rukou. Polohování nožek teda nemají, ale u starších dětí to už nevadí, starší mi v nich klidně spal 2h... mladší teda ne, ale on v kočárku nespával nikdy.

andy80
6. čer 2013

Cam Flip mají všechno, co chceš. Polohování zádíček do lehu, polohování nožiček, odnímatelnou stříšku, skladné, levné, větší kolečka - jezdili jsme s nimi i po lese 😀 . Ojeté koupíš od 600,-- Kč, nové se dají pořídit od 2000,-- Kč. http://www.zbozi.cz/?q=Cam flip&typ=bazary