Surfer - stupátko na Jané Slalom. Jaký?

sju.v
13. pro 2010

Prosím o radu maminky, které mají Slaloma a koupily si k němu stupátko-skater pro staršího sourozence. Chci si také pořídit, ale zvažuji jestli mám koupit originál Jané či Kiddy Ride on nebo Lascal Buggy board!:o( Nevím si moc rady, u Jané mám strach, že je moc malé a budu do něj kopat při chůzi, jelikož má kolečka uprostřed, jak mi vychází krok. Na ostatních se mi líbí, že jsou širší a kopat do nich nebudu, jen mám zase strach, že jsou i vyšší a zda nebudou nepohodlné pro dítě tou výškou a také to, že díky té výšce bude nepohodlné ovládání nožní brzdy. Prosím o radu, co máte vy k tomuto kočárku, jak jste spokojené, plusy a mínusy, jaký terén to zvládne! Díky moc!!

jajinka80
4. dub 2011

A jaké jste nakonec pořídili? Taky by mě zajímalo jaké stupátko ke Slalomu, originál k Jané se mi moc nelíbí. Navíc mi přijde, že při nasazené hluboké korbě musí dítě stát na stupátku hodně prohnuté.

mordor
4. dub 2011

Nám absolutně nevyhovovalo. K hluboké korbě je příliš krátké. Dítě balancovalo na krajíčku a mě se s tím špatně chodilo. Kopala jsem do něj, takže jediná možnost byla chodit vedle kočárku. Dost nepraktická věc 😒