Švédské kočárky Emmaljunga. Máte zkušenost?

malok
28. črc 2008

Máte některá tento typ kočárku doma?nebo s ním máte nějaké zkušenosti? podělte se prosím. Děkuji 😵 .

lehna
12. srp 2008

ahojky,
taky by mě zajímalo jestli s nimi má některá zkušenosti🙂

nikap
12. srp 2008

Osobní zkušenost nemám, ale koukala jsem na stránky výrobce, ale sportovní sedačka se nedá otočit po i proti směru jízdy. ☹

Mě osobně by to vadilo. Protože dcerka se třeba chtěla koukat ven, ale prcek se chce koukat na mě.

Spíše bych šla do Teutonie, ale má pěnová kola, takže když je sjedete, kupujete celé kolo.

Nebo Quinny Freestyle, ale pozor doprodává se, ale je jednička

hanickak.
12. srp 2008

Ahojky,
Emmaljunga ma otaceci rukojet, zalezi jak u ktereho podvozku, ale maji jich hodne, tak se tam da vybrat 😉
Navic bude tedka nova kolekce pro 09, takze tam budou jiste dalsi zmeny.

hanickak.
12. srp 2008

Jo, a tedka se jeste divam, ze ty, ktere nemaji otaceci rukojet, tak jde aspon otocit cela vanicka nebo sedacka, to je taky reseni 😉

nikap
12. srp 2008

psala jsem konkrétně o typu Cangaroo

nikap
12. srp 2008

Našla jsem srovnávací tabulku, ale je v psaná polsky, kdyby jste chtěly něco přeložit písněte

http://www.emmaljunga.de/techspec_all.asp?lang=PL

hanickak.
12. srp 2008

Mas pravdu, ale Cangaroo je jediny, u ktereho to nejde, jinak ale maji nabidku dost sirokou, tak se da vybrat. Ja se moc tesim na novou kolekci.
Ja na to koukam primo na strankach v Aj. 😉

nikap
12. srp 2008

nene, není jediný jsou tam 3

ale většina je s otočením po i proti směru jízdy,
já hlavně hleděla na tu trojkolku, kdo jednou zkusí...

A to jsem ještě před půl rokem říkala, trojkolku nikdy 😀

hanickak.
13. srp 2008

No 3 z toho 1 pro dvojcata 😀 Kdo nechce trojkolku, vybere v pohode.
Navic s novou kolekci muzou prijit zmeny, tak se nechme prekvapit.

nikap
13. srp 2008

Určitě si každý vybere, výběr je veliký. akorát tady na Severní Moravě a konkrétně v Českém Těšíně asi moc ne 😝

Tady máme samé kvalitní Polské kočárky. A to vím o čem mluvím, měla jsem čest se dvěmi a už nikdy více.

Raději připlatit a mít kvalitu.

lehna
13. srp 2008

Holky díky.
Já tříkolku teda taky nechci,manžel je zásadně proti.zjistila jsem,že jsou v Ostravě dvě prodejny,kde je dodávají, a v jednom jsme se byli mrknout, a měli tam jen jeden,který se nám nelíbil.No ještě pak kouknem v tom druhém obchodě,jak pojedem kolem.
Polské kočárky taky moc nechci. Navíc se mi všechny ty kočárky zdají moc nízké, mynžel je dost vysoký a aby se pak k mimču skláněl skoro k zemi mi přijde divné. No je fakt,že zatém jsme moc nikde nekoukali, ale ty od Emmaljinga mě prostě zaujaly.

malok
autor
16. srp 2008

Lehno a ve které prodejně v ově jsi je našla?

lehna
18. srp 2008

Malok: ve Futuru v Mariánkách,obchdo se jmenuje Dětský ráj.

krista
7. pro 2008

aponchie • 1d • Dnes ve 13:28
Mae nekdo tento svedsky kocarek? 🙂

tlapicka • 1d, 15tt • Dnes v 15:14
nemam, ale tady v nemecku docela frci 🙂

aponchie • 1d • Dnes v 15:53
sakris ja jsem to zalozila a ted jsem to nasla tady nekde..vubec to na poprve nevyhledalo tak sorry ..

tlapicko a mohl aby jsi zjistit kolik stoji ten kocarek v Nemecku?myslim ten hluboky houpaci bez autosedacky se sportakem?

adekja
8. led 2009

Kočárek emmaljunga jsem si koupila v ostravě ve futuru v říjnu, model mondial duo combi světle béžové barvy. Do minulého týdne jsem z něho byla nadšená (je nádherný), bohužel se na kožence objevily vyžrané flíčky, předpokládám, že od soli, která je na cestách. Snažím se o reklamaci, ale vypadá to, že mi to neuznají. V návodu píšou používat pláštěnku za děště a sněžení, né však celou zimu. Bydlíme na vesnici a solené jsou pouze hlavní cesty, musel na nás fouknout vítr, jelikož nás auto neobhodilo. Jsem z toho docela nešťastná, jelikož je tento kočárek dosti drahý. ☹((

michal_spuntik
4. bře 2009

Ahoj holky,

pokud se do toho ve dvou větách mohu vložit.
Emmaljunga je špička - taky jsme jí dlouho prodávali. Teď zvažuji zda se k ní máme vrátit.
dřív tady v ČR měla nasprosto katastrofální zastoupení (paní Koubová - kdo rád sleduje horrory by by ve svém živlu 🙂 )
Dnes už je to asi o něco lepší, ale při ceně, kterou emmalujunga má je skutečně lepší - tak jak radí Nikap - vsadit na Teutonii. Je za lepší peníze, má lepší funkce a špičkovou kvalitu - ale pokud chcete některá utrácet za méně funkcí více peněz, je Emmaljunga sázkou na dobrou kvalitu.

Alespoň budu vědět, že ji mám opět zařadit do nabídky.

Michal

astrane
5. bře 2009

No zase mají jiný design-mě se moc líbil ten chromovej...viděla jsem ho včera v obchodě a pak ještě jeden sporťák,ten mě taky zaujal,škoda,že jsem neměla víc času si to podrobněji prohlídnout...i když cena byla teda docela vysoká..... ☹ Ale zase tady žádný nejezdí.... 😉

aponchie
6. bře 2009

prekrasnej 😵

ladylavender
17. dub 2009

Naprosto fascinující vozítko... Může tu někdo přiblížit, o jaké "vysoké" ceně se tu bavíme? To je takový neurčitý pojem... Na stránkách dovozce do ČR (Babyexpert) ceny nemají. Jsem celkem blázen do severských kultur, tak bych tuhle značku zvážila. Ale samozřejmě jen pokud bych na to měla 😀 Moc děkuju za odpověď.

aponchie
17. dub 2009

taky by me zajimalo,ale uz kocarek mam jinak bych do nej asi sla..bych rekla neco mezi 20-30

ladylavender
17. dub 2009

To si taky myslim, ale je právě dost rozdíl mezi 20 tisíci a třeba 32 tisíci... 😢 Za kvalitu jsem ochotná zaplatit, ale určité hranice mám. Jo a nejvíc se mi líbí model Mondial duo kombi, tak jestli víte někdo kolik stojí přesně tenhle?

ladylavender
17. dub 2009

Tak podle ceny na tom odkazu by to bylo spíš k té dvacítce... 😀 Ale v ČR by to mohlo být jinak. Napsala jsem si o katalog a ceník, tak potom dám vědět. Dík.

astrane
17. dub 2009

U nás mají city cross,city xerox a mondial duo kombi-to je ten chromovej.Ty první dva stáli cca 15 tis-je to cena za sportovní verzi,ale v případě dokoupení vložné tašky ta cena není tak hrozná....(teda jak pro koho.pro mě jo 😉 )Ten chromovej klasickej nevím,tak blízko jsem u něj nebyla....resp byla jsem z jiného směru 🙂

ladylavender
17. dub 2009

Taky bych za kočárek nedala 60 tisíc 😉 Ale nějakých 20 za kvalitní kočík pro mimčo od narození do tří let, kde se bude mít prcek jak v bavlnce, to klidně "obětuju". A tyhle kočárky - čm víc o nich zjišťuju, tím "vymakanější" se mi zdají 😀 Třeba ten Mondial má funkci nastavení odpružení na 3 stupně (od měkkého po trvdší)! Na to opdružení jsem u kočárků dost háklivá a tak mi tohle vyrazilo dech 😲

ladylavender
17. dub 2009

Ještě poznámka: na www.emmaljunga.se si můžete zvolit jako jazyk češtinu! Taky celkem nevídaná věc 🙂

astrane
17. dub 2009

A jsou tam uvedený i český obchody 🙂

kuratkol
17. dub 2009

Co třeba ve srovnání s Inglesinou ? Hluboké vypadají dost podobně...

ladylavender
17. dub 2009

Ten Mondial a Vittoria jsou si dost podobný. Co se týče srovnání kolekcí 2009, tak Vittoria na chromovym podvozku nemá nastavitelnou rukojeť a Mondial má silnější kola (lepší do terénu). Jinak cenově srovnatelné, když uvážíme, že k Vittorii je nutné koupit ještě navíc zvlášť sportovní sedačku (Mondial jí má v ceně). Oba mají možnost nacvaknutí autosedačky. Jinak Vittoria je prostě italská designová klasika - čisté linie 🙂