Švédské kočárky Emmaljunga. Máte zkušenost?

malok
28. črc 2008

Máte některá tento typ kočárku doma?nebo s ním máte nějaké zkušenosti? podělte se prosím. Děkuji 😵 .

xxksena
9. črc 2009

V casopisu test ho hrozne strhali. Pry je vadný a nebezpečný.

pavlina81
13. črc 2009

strhali pouze emmaljunga scooter ale jeste testovali dalsi dva a ty prosly v pohode. vcera jsem si byla objednat emmaljunga city cross v bezove kozence komplet teda az na tu basi na autosedacku, protoze isofix v aute stejne nemame. Kocarek jsem vybirala dlouho a jsem spokojena s vyberem u nas jsou tvrde zimy tak jsem mohla zapomenout na moderni kocar s otoc. koly

xxksena
26. črc 2009

jasne, promin, mas pravdu. drzim palce, pavlino81! my budeme taky vybirat nejaky hodne terenni, vicelovy kocarek. ale jeste mame cas 😉

chalotka
21. led 2010

Ahojky holky, já jsem sipořídila kočárek emmaljunga mondial duo combi v béžové kožence a nelituji. Je fakt super. Krásný, lehko udržovatelný, bytelný, lehký a ani těch penízků nelituji. Nevyměnila bych ho. 😀

helulicek
29. led 2010

Ahoj holky, koukám se po sporťácích, je to docela boj. Sotva se mi nějakej zalíbí, tak po přečtení některé z diskuzí k určitému kočárku si to zas rozmyslím 😒
Teď jsem před chvilkou dívala Sportovní kočárek Emmaljunga Cangaroo City 09, ale nemůžu najít rozměry sedáku a celkově celého lůžka, nemohla byste mi ho některá napsat???? A ještě nemáte s ním některá zkušenosti??
Hlavně potřebuju aby zvládal terén a lůžko bylo prostorný. Máme docela chlapáka, tak ať se mi tam v pohodě vejde 😀
Díky moc 😉

dadka2
26. únor 2010

Ahoj holky, mě by spíše vadilo, že kočárek propadnul v testu na rakovinotvorné látky. Je to sice jen jeden model, který testovali, ale nějak si nedovedu přestavit, že by ostatní kočárky vyráběli z jiného materiálu. Takže Teutonie to jistí, ta dopadla dobře. Tady jsou výsledky k náhlednutí http://zdravi.idnes.cz/specialni-priloha.asp?y=...

kubinkov
28. únor 2010

hel:www.emmaljunga.com
Celkově jsou krásně prostorné.

jijitka
5. říj 2010

ahojky, vybírám nový sporťák a narazila jsem na emmaljunga cangaroo city09 za velmi příznivou cenu (cca 6.000,-)
http://www.babyexpert.cz/produkt/kombinovany-ko...
bohužel v popisu nejsou uvedeny rozměry sedáku (šířka, délka lehu, výška opěrky) ani jestli lze do úplného lehu.
A hlavně mě zajímá stabilita kočárku (byla jsem odpůrce trojkolek, ale už měním názor 😀) na opravdu velkých nerovnostech (kamenitá cesta, hodně vyboulený chodník atd..) a jestli je kočárek dobře odpružený.
Tak kdo máte tento kočárek, prosím poraďte.. díky 😉

daje
9. únor 2011

Ahoj.Bydlim v Norskem Oslo a poridili jsme si taky kocarek Emmaljunga City Cross.Zvolili jsme podle vahy, nebot s nim musime denne "hopsat" jedno patro v baraku.Chteli jsme "klasiku" a "lehkost"a s ohledem na denni delsi prochazky do/z kopce, snadna ovladatelnost a dostatek mista nejen pro dite, ale i na par veci z obchodu.Zde v Oslo vidime hodne techto kocarku, takze to asi i mluvi samo za sebe.My jsme s nim spokojeni, i kdyz musim dodat, ze ho mame teprve 5mesicu, tak pokud se s nim neco stane, tak pisnu a podelim se o zkusenosti.Za podvozek, sportovni cast a dil pro male mimi jsme dali v prepoctu asi necelych 24000Kc. 😉

pavlina81
27. únor 2011

píšu jako hrdý majitel kočárku emmaljunga city cross máme ho již 1.5roku a jsem s ním opravdu spokojená. Malýmu se tam taky líbí a když vidim maminky jak se jim děti nevejdou do kočárků v jednom roce jsem opravdu ráda, že jsme zainvestovaly a koupily. Jediná nevýhoda je že není moc skladný. Zdravím a vřele doporučuji.

zvedavaholka
19. dub 2012

taky mama tento kocarek a jsem moooc spokojena 🙂

jitulema
25. kvě 2012

@kuratkol Ahoj, jsem vlastníkem béžové Emmaljungy a s Inglesinou se naprosto nedají srovnat, ba naopak, mám zkušenost, že maminky se i otáčejí za tímto kočárkem... 🙂
každopádně jízdními vlastnostmi a ovládáním i vzhledem to musím shrnout, že se jedná o mercedes mezi kočárky... nedám na ni dopustit!

kuratkol
26. kvě 2012

@jitulema Taky jsou pořádně drahý, ne ? 🙂

pavlina81
25. únor 2013

😀 když mercedes tak se vším všudy. Jo a malý má letos už přes 3 roky a když je potřeba tak ho ješte pořád v poho svezu v kočárku a i zimní fusak můžu použít. Takže investice na začátku docela veliká, ale nám se vyplatila.

monanan
4. bře 2013

v Malviku se Emmaljunga pohybuje od 6900Kč a klasický hluboký se sporťákem za 10 tis. 🙂Není nejaký extra výběr ale mají ji tam🙂
M.F.

dzejnyy
4. bře 2013

Já jsem s ním maximálně spokojená. Máme starší model tuším 2009 City Cross, korbu a sporťák, oboje se dá otoči po i proti směru jízdy. Dobře se s ním jede, je krásně ovladatelný, zvládá všechny terény. Jen máme podvozek, kde je košík strašně nízko, jiné s tím drátěným košem nebo jiným typem koše dole už to mají v pohodě. Krásně houpe. Vozí se v něm už druhé dítě a není to na něm vůbec pozdat.
Jen kdyby se lépe daly u nás dokoupit doplňky... to je skoro nesehnatelná věc. Ráda bych toddler seat (přídavné sedátko) a toddler roller (skejtík)..., nánožník jsem už taky nesehnala.

chalotka
22. dub 2014

@chalotka Já mám taky Emmaljunga mondial duo combi v b=žové kožence a také nelituje, je úžasnýýýýý, lehce udržovatelný, Nelituju , že jsem za něho dala tolik peněz, volila bych ho znovu.

majki636
23. únor 2017
Uživatel majki636 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od majki636.

Ahoj, my ho máme a určitě můžu doporučit dále. Výborně se s ním manipuluje, zdolává horší terén, korbička je pro dítě opravdu prostorná a miluju ten úložný prostor ( košík) navíc, který si ke kočárku můžeš dokoupit 🙂).

cizinkaa
23. únor 2017

Taky mame. A chvalim moc. Je prakticky, sikovny, vypada hezky. Jen mi na nem chybi nejake reflexni prvky... 😞

majki636
25. bře 2017
Uživatel majki636 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od majki636.

Ahoj, my ho máme a určitě můžu doporučit dále. Výborně se s ním manipuluje, zdolává horší terén, korbička je pro dítě opravdu prostorná a miluju ten úložný prostor ( košík) navíc, který si ke kočárku můžeš dokoupit 🙂).

kristy31
13. dub 2017

A na kolik vás prosím vyšel ?

cizinkaa
13. dub 2017

@kristy31 no, nás v říjnu asi na 25 tis... sice řacha, ale rozhodně nelitujeme. je bytelnej a povozí i druhý mimčo. Hlavně mu dávám v terénu co proto a nemusím se bát 🙂

kristy31
6. kvě 2017

@cizinkaa No mně se líbí moc a na cenu až tak nehledíme, takže nad ním docela dost uvažuji 🙂. A jak se s ním manupuluje, co se týče třeba výměny velké korby za autosedačku ? 🙂

cizinkaa
7. kvě 2017

@kristy31 vymenu velke korby za autosedacku neprovadim. My nemame ty nastavce na autosedacku. Nechteli jsme. A kocarek mame 2v1 schvalne. Ani nevim, jestli emmaljunga dela 3v1.
Nicmene manipulace, kdyz ho treba skladam cely do kufru auta, je opravdu jednoducha. A to ja jsem teda hodne hodne netechnickej typ. 😃
A driv jsem psala, ze mi na nem chybi akorat reflexni prvky, tak uz jsem je nasla taky. Samozrejme, ze je ma. 😃

kristynatita
7. kvě 2017

My Emmu chteli, ale nakonec zvolili levnejsi variantu, korbu Inglesina Sofia s retro podvozkem Ergo bike. Jsem dnes rada Emma je priserne predrazena a korba se pouziva pouze pul roku, nas synek je delsi, takze ani ne pul roku. Sportak Emmy je tezky a docela neskladny. Sestrenice dvojkombinaci kupovala, a pak stejne sportak nepouzivali a koupili jiny. Zo je naproste vyhazovani penez i pro ty, "co je maji". Velka nevyhoda je prave i to, ze se neda korba ci sportak koupit zvlášť, cimz nas vyrobce tlaci k vetsi investici. V mem okoli, kdo ma deti, mi vsichni radi porizovat vajicko i korbu i sportak zvlášť. Uz chapu proc. V trohkombinacich vse 100% vyhovujici nenajde, viz pripad Emmy. Navic: na podvozek sportaku jsou kladeny mnohdy jine pozadavky nez u korby...

kristynatita
7. kvě 2017

Kdyz jsme o koupi premysleli, cena korba+sportak+podvozek by nas vysla ma 27tisic