Tako sunline sport 2014 alias Junama Impulse

baru88
8. kvě 2014

Ahoj holky,

docela se mi líbí tento kočárek v barvě Beige nebo Pistazie. Chtěla bych se zeptat, zda jste některá neviděla tento kočárek na živo, popřípadě kde a jak se vám líbil. Budu ráda za vaše rady 😉

http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-4/iunama-i...

vaclavkaa
14. črc 2014

@jennycy1 Díky moc 🙂

jarule
17. črc 2014

Camarelo art limited jsem viděla na živo v Hodoníně a po krátkém rozhodování jsem si ho i objednala..vypadá úžasně, hned mi padl do oka..

baru88
autor
4. srp 2014

@jarule a v jaké barevné kombinaci jste ho objednali?? 🙂

jarule
4. srp 2014

v bílo-šedé (č. 23) a už ho máme i doma.. 🙂

luciene1
12. srp 2014

@baru88 Tak jak jste se nakonec rozhodli,už jste kočárek pořídili? 🙂

baru88
autor
12. srp 2014

@luciene1 nakonec jsme se rozhodli pro zmiňované Camarelo art limited barva č. 23...nikde se nám nepodařilo vidět to Tako naživo a nechtěli jsme ho objednávat jen podle obrázku a vzorníku barev.... 😒

luciene1
16. srp 2014

@baru88
Já se zas momentálně zamilovala do Expander mondo nebo Riko Nano,takže Tako jde stranou. Blbý je,že je skoro nikde nemají naživo. Nemůžu najít kamenný obchod poblíž Hradce Králové. Jedině Náchod má Mondo.

fionay
24. srp 2014

Máme vybraný taky Tako junama a je super.Odpruženej, v pistáciové barvě úžasnej,ale budeme brát hnědý, nebude tak náchylný i když ted ještě váhám nad Tako extreme 06. Každopádně u Taka zůstanu, mají pěkné sportáky a dobrý kolečka.I s vajíčkem vypadá kočárek moc hezky 🙂 Kočárek je prostorný, na mého muže, který měří 186 cm je i madlo akorát.Jen jsou kočárky těžší ve srovnání s jinými značkami,ale to mi nevadí.

evika19
1. zář 2014

Holky, prosím potřebuji poradit jak je skladný? Hlavně se sporťákem, máme malý kufr v autě a já dost jezdím, tak mi na tom hodně záleží 🙂 Jinak se mi moc líbí. Teď mám dorjan dany sport a ten sporťák je tragédie, tak se koukám po něčem jiném 🙂

evika19
1. zář 2014

A tím camarelem jste mě taky nahlodaly. Koukám, že podvozek jen 5 kg, to je extra lehký jestli je to pravda 🙂

baru88
autor
5. zář 2014

@evika19 je to pravda 😉

kordula111
9. zář 2014

Ahoj,
máme Camarelo Art Limited, barva 23 (šedá - smetanová) a je nádherný. Celý kočárek (hluboká korba i s konstrukcí má 10 kg!!!). 😀

bubonik
27. zář 2014

S tím souhlasím. Junama má opravdu 15kg. Váha kočárků co se nám líbí je skoro všude okolo 15kg ☹ Rozhodujeme se mezi lnem a eco kůží.Kůže se může čistit vodou a větší fleky lihem.Byli jsme informování i o výrobě eco kůže 🙂 .Paní říkala že mají dostat nový kočárek impulse moto style.Po neděli musíme do růžového pantera zajít 🙂 .
Jinak podrobný popis na : http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-4/iunama-i...

kaaminek
6. říj 2014

@calwenka ahojky, chtěla jsem se tě zeptat, zda jste už ozkoušeli kočárek a jak jste spokojení s tako junama? Vypadá nádherně - pojedu ho omrknout do obchodu, ale zajímá mě názor z praxe 🙂
Je opravdu tak těžký jak se píše? moc děkuju za info..

calwenka
6. říj 2014

@kaaminek ahoj, nakonec jsme si koupili kočárek Tako Extreme v černé barvě

kaaminek
6. říj 2014

aha. A nevíte kde bych v Praze mohla omrknout ten kočárek tako junama? jestli je nějaký kamenný obchod? u nás na severu ho ještě nemají ☹ a já ho chci nejprve omrknout... děkuju moc za odpověď...

baru88
autor
7. říj 2014

@kaaminek Ahoj, taky jsem se pídila po tom, kde je možný vidět v Praze kočárek na živo, ale na jiným diskuzích jsem se dočetla v Praze ho prý nikde nemají 😕 ostatní holky doporučovaly Kladno (tam je prý nějaký specializovaný obchůdek), nebo pokud to nemáš daleko daleko do Polska, tak se zajeď podívat rovnou tam... ;) nakonec jsme honbu na tako januma vzdali, protože po celých jižních Čechách ho neměli nikde na prodejně a vždy nám pouze nabídli, ať si podle vzorníku vybereme barvy a že nám kočárek objednají - ale pak si ho musíme 100% vzít - a do toho jsme jít nechtěli...

tak ať se podaří, na kočárek narazíte a líbí se vám ;)

mackola
8. lis 2014

Ahoj, byla jsem omrknout kočárek v Brně v Růžovém Panterovi. U kočárku se mi líbí zejména odpružení - to jsem u předchozích typů kočárku postrádala. Je to v podstatě kombinace houpavé a té aretovací verze kočárku. Kočárek je stabilní, nastavitelné madlo, je i pro vyšší maminky (mám 173 cm a ještě jsem ho zkoušela v podpatkách). Váhově je to asi střed, velice dobře se s ním manipuluje, takže mi nepřišlo, že by byl pohyb namáhavý. Jediný co, tak řeším barevnou kombinaci. Ten bílej spodek mi moc nepřirostl k srdci, ale není to zase důvod, proč bych ho nevzala - výsledný efekt je hezký. Asi ho vemem, protože mě popravdě kočárkový hon moc nebaví🙂. Jediný co, tak váhám, zda pořídit tu eco kůži. Na otření dobrý, ale jsou ty případné oděrky hodně viditelné? Nebo jak je to vlastně hodně citlivé? Jinak poprosím maminky, které již jezdí - jak jsou spokojené s odpružením? Děkuji za zkušenosti🙂

mackola
13. lis 2014

@calwenka Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Vaše dosavadní zkušenosti při používání. Kočárek odzkoušený mám, jsem pro něho rozhodnutá, zajímala by mě Vaše zkušenost s eko-kůží? Děkuji, Martina

calwenka
14. lis 2014

@mackola Dobrý den, my jsme nakonec koupili jiný kočárek od Taka, a to Tako Extreme, viz mé album, a musím říct, že jsem s ním nadmíru spokojená. Kdybyste měla zájem, tak v Brně lze na živo vidět na Tomkově náměstí v prodejně Baby line.

adinka_k
11. led 2015

@jarule
@kordula111 ahoj, prosím vás o zkušenost s Camarelo Art.. jak jste s ním spokojené? Díky.

kordula111
11. led 2015

@adinka_k
Lehká konstrukce a velká korbička. Skládá se parádně do auta. V ceně už je taška s pláštěnkou a síťkou proti hmyzu. Nedám na něj dopustit. 😀

jindriska09
9. únor 2015

Zdravím, pročítám zde komentáře na kočárky Tako. Také mám jeden vybraný a to Tako Junama Impulse, ale jediné co mi trochu vadí, že je malá korbička. Nemáte někdo zkušenosti zda se to mimčo tam vejde cca do 8-9 měsíce. Vychází mi to, že mimčo budu vozit v korbičce celou zimu.
Jinak se ještě rozhoduji mezi kočárkem Baby Merc mají dobré a pěkné podvozky, viděla jsem ho na živo a je to opravdu moc hezký kočár.

luckiesj
1. bře 2015

Otevírám diskusi, nemáte někdo nové zkušenosti s tímto kočárkem? A prodává se to jako dvojkombinace nebo trojkombinace i s autosedačkou? Díky moc za jakékoliv info 😉

prisnotice
31. bře 2015

ja mam Motostyle , je to stejny kočar jenom jiny design , prodava se jako dvoj k, a mužeš si k ni dokoupit autosedačku bud jejich tako cca2000,- nebo na pasuje ještě Cybex alton 2 a Maxi cosi cabrio fix .

prisnotice
1. dub 2015
moniquue
5. kvě 2015

Ahoj, taky bych se chtěla zeptat na nové zkušenosti pokud ho již některá používáte 🙂 dnes jsem na něj narazila u nás v MB a docela se nám zamlouval měli jen pistaciovou ale me by se líbila capucino ale odpružení i velikost se mi zdá ok ... ale není moc recenzí jelikož je celkem nový takže každý názor ocením 🙂

prisnotice
9. kvě 2015

tak ja mam pravě nejčerstvějši zkušenosti - pravě jsme dojeli z prvni prochazky 🙂
za mě super , byli jsme v polich a tam to zvladl v pohodě , nikde nebyl problem , krasmě houpe .
Spiš se co by tě zajjimalo ?
@moniquue

moniquue
12. kvě 2015

@prisnotice No jde mi o váhu jestli je hodně znát že spíš patří do té těžší kategori, pak o prostornost korbičky zda se vejde mimčo fpohodě i se zavinačkou apod.

prisnotice
12. kvě 2015

@moniquue rozhodně bych neřekla že ma 16 kg je opravdu dobře řešeny a to s nim jezdim i po poli 🙂
miminko se ti tam určitě vejde i v zimě s fusakem , ja tam davam malou se zavinkou a s pořinkou a pořad ma kolem sebe spoustu mista , takže se tam podle mě vejde i podzimni a zimni miminka .
Krasně se udržije stači ho otřit vlchkym hadrem a maš zase krasny kočer 🙂