Tako sunline sport 2014 alias Junama Impulse

baru88
8. kvě 2014

Ahoj holky,

docela se mi líbí tento kočárek v barvě Beige nebo Pistazie. Chtěla bych se zeptat, zda jste některá neviděla tento kočárek na živo, popřípadě kde a jak se vám líbil. Budu ráda za vaše rady 😉

http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-4/iunama-i...

daduska02
27. kvě 2015

Ahoj holky, koukám, že všechny příspěvky jsou z roku 2014. Dneska už máte určitě všechny kočárek odzkoušený. Můžete mi, prosím, napsat svoje zkušenosti po nějaké době používání? Moc děkuji. Mimčo budeme mít na konci září, hluboká korba mi na to přijde skvélá. Ale sporták se mi zdá hodně vysoký, batole do něj samo asi nevleze, co? A co ta koženková střecha v létě, není tam pak velké vedro? Největší favoriro nás http://www.junama.cz/junama-impulse-eco/kocarek....

sykorkaali
11. čer 2015

@daduska02 Ahojky. Taky by mě zajímaly zkušenosti s kočárkem... Junama byl náš favorit od začátku, a nakonec jsme ho i pořídily 🙂 Líbila se mi velká korbička, protože prcek se nám narodí taky v září 🙂 A že je korbička celkem vysoko mi vyhovuje, protože sme oba vysocí, mám přes 180 cm a přítel taky. Přítel u kočárků zkoumal i systém uchycení a výměny korbiček, a systém "klik - klak" zhodnotil jako super 🙂
Máme teda tento, s pevnýma kolečkama kvůli terénu: http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-179-junama.... V sobotu si pro něj jedem, strašně se těším a doufám že nám bude dobře sloužit 🙂

pkrcilova
9. zář 2015

@sykorkaali mohu se zeptat jak jste s kočárkem spokojeni. Také jsem si vybrala Tako Jumana sport v šedé barvě,ale stále váhám, mám strach z kvality. Děkuji předem za odpoved.

m_o
10. zář 2015

také bych uvítala nějaké čerstvé zkušenosti s tímto kočárkem 🙂 mám spíš obavy, jestli eco kůže v zimě nepopraská, nebo častým shrnováním boudičky, jestli je to opravdu kvalitní. A taky by mě zajímalo, zda se dá celá boudička uzavřít 😕 Je to jeden z dražších kočárků, tak člověk to musí pořádně zvážit 🙂

monikamarmon
11. říj 2015

@jarule
Ahoj prosím ťa veľmi pekne mohla by si mi posunúť fotky kočíka a ako si s ním spokojná budem veľmi vďačná. Ďakujem uvažujem nad kúpou

monikamarmon
11. říj 2015

@baru88 Chcem ťa tak tiež poprosiť ak máte dáke fotky poprosila by som naživo som ho nevidela aba v modrom a látke neverím Ďakujem pekne.

m_o
12. říj 2015

@monikamarmon tak nám už došel min. týden a jsem z něj úplně nadšená 🙂 i manželovi se moc líbil a to ho původně vůbec nechtěl 😀

sykorkaali
12. říj 2015

@pkrcilova Ahojky. Já sem s tím spokojená. Je teda pravda, že manipulace je o něco těžší, něž s natáčecíma kolečkama, ale už sem si zvykla. Krásně pruží, Filípek je v něm spokojenej, a celou procházku spí 🙂 Polní cesty s ním v pohodě projedu. Ze začátku trošku zavrzal, ale promazali sme ho,a je to dobrý, přece jen byl novej, tuhej, tak se potřeboval asi trochu rozchodit 🙂 Na tu ekokůži sem taky zvědavá, co to v zimě udělá. Asi pak napíšu výrobci nebo tam kde sme ho kupovali, jestli je kočárek potřeba na zimu nějak impregnovat. Na boudičce jsou kšilty, který se dají sklopit takže tam skoro nefouká.
Mám barvu capucino, pro mě nádhernej kočárek 🙂

monikamarmon
13. říj 2015

@m_o Pridala by si prosím fotky. Ďakujem nak vám dobre slúži

m_o
16. říj 2015

@monikamarmon mam jen jednu fotku, uz jsme ho slozili a odvezli, at ho nemame doma. Tak snad ti to pomuze pri rozhodovani 🙂

m_o
16. říj 2015

@sykorkaali tak tech ksilku jsem si tam opravdu nevsimla, ale dekuju za tip 😄 bude se to hodit ted v zime. Ja se ptala na to impregnovani a pry to neni nutny. Ale muze se to naimpregnovat jen si ted nevzpominam, cim pani prodavacka rikala 😁ja to ale radsi necham, nerada bych barvu ponicila.

hanulkaha
22. lis 2015

Ahojky 🙂 sestra má Junamu ve světle modré, eco kůže. Kočárek vypadá krásně, je pěkně vysoký, úžasně houpe... Od ledna s ním najezdili už hooodně moc kilometrů (4-5 hodinové procházky každý den) v horším terénu a až na jedno vymlácené ložisko na předním kolečku prozatím bez závad, a že dostává opravdu zabrat 😀
Jinak těžký mi vůbec nepřijde, perfektně se s ním manipuluje, bez problémů se vejde do kufru auta (fabia kombi)...
Kočárek můžu 100% doporučit! 😉 Je to i náš horký favorit 😵

jirka84
6. únor 2016

@hanulkaha Ahoj, mužu se zeptat, jak jste s kočárkem Junama Impulse skopojeni? Je to můj velký favorit, cena je teda vyšší...a co mi vadí, koš pod kočarek mi příjde dost malý. Vejde se tam něco? Jak ta ekokůže, není to moc náchylné na odření?? Díky

prisnotice
7. únor 2016

@jirka84 ahoj , měla. Junamu motostyl v kuzi v pohodě , krásně se udrzuje a vak pod kočárkem je dost velky , mě se tam vždy vlezlo co jsem potřebovala

terezie22
9. únor 2016

ahojte holčiny, chtěla jsem se zeptat Vás, těch co máte Junama Impulsive v eko kůži, co vydrží? jestli je doopravdy tak náchylný na odřeniny a škrábance?
Rozhodujeme se mezi ekokůží a lenem... pořád váháme. Len víme, že je docela dobrý, ale nelíbí se mi úplně ty barvy v jakém ho dělají. U ekokůže mám strach o životnost. Vím, jak vypadají moje kabelky, které jsou z imitace kůže po nějakém měsíci užívaní. Nerada bych investovala tyto nemalé peníze a měla kočárek jen na první dítě. Díky moc🙂

prisnotice
9. únor 2016

@terezie22 neni ekokuže jako ekokuže , ja s nim jezsila po polich a lesich a nikdy to ne měm nebylo znat 🙂
jednou za čas jsem ho omyla hadřikem a nastřikala impregnaci na boty ,
je pravda že na jeře jak vše kvete jsem misto černeho kočaru měla žluty od pylu , ale zase se to v ničem nedrželo 🙂

terezie22
11. únor 2016

@prisnotice děkuji za odpověď🙂

hanulkaha
11. únor 2016

@jirka84 Jak jsem psala, kočárek má sestra, já s ním pouze párkrát jezdila, ale je s ním velice spokojená, za rok bez jakékoliv závady, a to jezdí opravdu hodně a v terénu, takže to odnesly pouze původní méně kvalitní ložiska pedních koleček 🙂
A ta kůže super, jednoduše se umyje mokrým hadříkem. Kočárel mají druhou zimu (malý je lednový) a kůže není vůbec popraskaná ani nijak poškozená, pouze je trochu "zmačkaná" v místě, kde se krčí při sklopení boudičky...
Za mě bych kočárek určitě doporučila, i my se rozhodujeme mezi ním a BD Dotty 😉

jirka84
12. únor 2016

@hanulkaha BD Dotty vypadá taky moc pěkně. Ale je celo-látkový, aspoň na fotkách to tak vypadá.
Já chci aspoň část korby v kůži, už jsem na 99% rozhodnutá pro Tako Baby Heaven Exclusive v barvě červeno-šedé nebo Tako Baby Heaven Exclusive Eco pistácie, ten je celokožený 🙂 .

zanyla
23. únor 2016

Holky, co nová kolekce Junama Colors? Máte už jej některá? Dá se někde vidět živě?

rafal
18. dub 2016

@sykorkaali Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak jste spokojeni s tímto kočárkem? Jak se osvědčil v zimě a jestli stále slouží dobře? Děkuji za odpověď 🙂

sykorkaali
18. dub 2016

@rafal Ahojky. mě se v zimě osvědčil velice 🙂 Projel všude, přes hromady sněhu i bláta. Jezdím s ním i do lesa. Občas je potřeba trochu promazat, ale jinak super. Jezdila sem ven i v mrazech, ekokůže nepopraskala, nijak sem neošetřovala. Slouží stále velmi dobře, a doufám že ještě dlouho bude 🙂 Synkovi je 7,5 m s ještě je v hluboké korbě. Je už mu teda úplně akorát, ale on je dlouhán, v 6m měl 72 cm...

rafal
18. dub 2016

@sykorkaali Tak to mě těší. Máme úplně stejný a každou chvíli s ním vyjedeme do ulic. Jste snad první o kom vím, že ho má také. Než jsme ho koupili, hledala jsem recenze, ale nikde nic nebylo. Chtěla jsem se jen ještě zeptat, všichni píšou, že je moc těžký, tak jestli s tím máte problém? Mě při manipulaci (zatím jen v obchodě a doma po bytě) nepřišel nějak zvlášť těžký nebo že by se s ním špatně jezdilo, tak jsem zvědavá na názor někoho kdo ho opravdu používá.

sykorkaali
19. dub 2016

@rafal Nepřijde mi, že by byl o nějak moc těžší než ostatní kočáry. Možná o malinko, však je to taky pořádnej kočár 🙂 Teď když má synek 9 kg je ta váha trochu znát, ale to je jasný že čím větší dítko, tím těžší 🙂 Chvilku mi trvalo než sem si zvykla s těma pevnýma kolama otáčet třeba v obchodech, ale to je jen o zvyku. Synek je v kočárku spokojenej, jako miminko v něm vydržel spát dlouho, a teď nikdy nepláče že by se mu tam třeba nelíbilo, jen když chce spát a to ho uhoupu, a ani mi to nedá moc práce, protože kočár tak krásně houpe 🙂

rafal
20. dub 2016

@sykorkaali To byl jeden z důvodů proč jsme si tento kočár vybrali, to houpání je prostě úžasné, korba mi přijde prostorná a vzhledově je nádherný 😀 Když tak pozoruji kočárky jiných maminek, tak mi přijdou, že je mají strašně nízko a tak si říkám, že jsem asi divná, že jsem si vybrala kočár, který je vysoký a velký, ale říkám si, že se aspoň nebudu muset tolik ohýbat k miminku 🙂

sykorkaali
20. dub 2016

@rafal je vysoký. Já mám přes 180 cm a chlap taky a naprosto dostačující, vůbec se u něj nekrčím. Dnes sem šla do obchodu a zaslechla sem jak paní prodavačka povídá druhé ,, to je ta paní s tím pěkným kočárem " 🙂 Měla sem radost. Když sem s ním poprvé přijela do jinýho obchodu, seběhli sem ke mě taky prodavačky a začali kočár zkoumat a chválit. To vždycky potěší 🙂

magdalenan
20. dub 2016

Ahoj holky, ráda bych se přidala do debaty. Přemýšlím o Impulse Eco White a zajímá mě, jestli je ta bílá dlouhodobě udržitelná, abych nekoupila bílý kočár a za dva roky ho prodávala jako šedý 🙂

První kočár jsem měla X-Lander a teď bych chtěla něco trochu šmrncovnějšího, moc jsem toho nenajezdila a navíc mám i nositko... A tenhle se mi líbí, máte prosím někdo v bílé?

Opravdu stačí otřít hadříkem aby bílá bílá byla? 😀 (jiná kombinace není ve hře, když ne bílý tento, tak pak jiná značka)

Díky!

mihik
29. dub 2016

Ahoj holky, chci se zeptat vás co tu píšete že kočárek Junama impulse máte nebo znáte někoho kdo ho má na ty gelová kolečka (dříve dělali s nafukovacíma)? Nikde jsem nenašla moc zkušenosti s tím, paní prodavačka je dneska chválila. Chtěla bych s kočárkem chodit i do přírody a mám z těch gelových koleček trochu strach..jaké máte prosím zkušenosti s těmi gelovými kolečky nepraskají, případ. zda nejsou moc tvrdé v terénu...díky moc za odpovědi

ajashe
17. kvě 2016

Také mě zajímá jaká jsou gelová kolečka v praxi, při jízdě po dláždění nebo terénem. Máte některá z Vás Impulse Colors? Jaké části jsou prosím ekokůže a jaké len? Maminky co s Junamou již jezdíte déle (několik Vás tu je, co jste pořizovaly v r.2014) měly jste doposud nějakou reklamaci. Neměl někdo problém s šířkou sedu u sportovní verze? Děkuju za odpovědi 🙂

rafal
17. kvě 2016

My gelová kolečka máme, už jsme párkrát vyjeli do ulic a zdá se mi, že jsou dobré, ale nemohu hodnotit životnost, protože teprve zajíždíme 😀