Tako sunline sport 2014 alias Junama Impulse

baru88
8. kvě 2014

Ahoj holky,

docela se mi líbí tento kočárek v barvě Beige nebo Pistazie. Chtěla bych se zeptat, zda jste některá neviděla tento kočárek na živo, popřípadě kde a jak se vám líbil. Budu ráda za vaše rady 😉

http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-4/iunama-i...

speedygon
8. kvě 2014

Ahoj, sice nemáme ani jeden z kočárků, ale koukala sem na odkaz a ten kočárek je dost těžký teda: hluboká korba s podvozkem přes 19kg...s tím bych se tahat nechtěla....sice je prostorný, ale když uvážím, že jej třeba budeš tahat někam....

baru88
autor
8. kvě 2014

@speedygon Ahoj děkuji za odpověď. Vůbec jsem si váhy nevšimla. Moc se mi líbil vzhledově a praktičnost a váhu jsem vůbec neřešila...takže první pomyslné mínus, zatím to moc dobře nevypadá ;) ještě jednou díky ;)

speedygon
8. kvě 2014

@baru88 ta váha je důležitá dost...MHD nemá vše nízkopodlažní, mnohdy je potřeba kočárek vynést např. do schodů, atd....a když připočítáš váhu prcka, tak jen po narození bys měla i s kočárkem takových 23kg, možná i víc....

baru88
autor
8. kvě 2014

@speedygon Hm to máš pravdu, budu se nad tím muset zamyslet. Sice se mě MHD netýká - bydlíme na vesnici a v domečku, takže ani schody. Ale přesto je skoro 20 kg za prázdný kočárek celkem dost .....

calwenka
9. kvě 2014

Ahoj, dnes jsme si tento kočárek objednali. Původně jsme šli už rozhodnutí si objednat Tako Alive, neboť jsme jej viděli na živo na veletrhu a také jsem s ním viděla u nás jet jednu paní, kterou jsem podrobně vyzpovídala a ta z něj byla nadšená. Takže jsme byli po 2 měsících hledání kočárků už rozhodnutí. Jenomže v prodejně měli i tento nový kočárek Junama Impulso a manžel měl jasno 🙂 Já se teda nemohla rozhodnout jestli Alive nebo Junama. Oba se mi moc líbily. Nakonec jsem dala na manžela. Kočárek je totiž dobře odpružený, více než Alive, pružnost se dá i korigovat. No a vzhledem k tomu, že malou budeme vozit denně po kočičích hlavách a občas (několikrát do týdne) i ty polní cesty, tak toto dost rozhodlo. Rozhodně neváží 20 kg, na váhu jsem se popravdě neptala, ale když jsem srovnávala tento kočárek s Alive, tak váhově mi přišly stejný. Krásně se s ním manévrovalo, byl lehoučký. Vybrali jsme barvu Beige, která je na živo moc pěkná. Mimochodem v prodejně byl dneska docela frmol a během její návštěvy si další 2 těhulky kočárek také objednali. Prý je o něj velký zájem, jakmile jej zákaznice vidí na živo. Což teda věřím a už se nemůžu dočkat až v říjnu vyjedeme. Tak snad jsem svým příspěvkem trochu pomohla. Opravdu je potřeba vidět na živo.

baru88
autor
9. kvě 2014

@calwenka Ahoj, moc děkuji za komentář 🙂 Mohla bych tě poprosit o reálnou fotografii kočárku, až ho budete mít doma? Barvička beige se mi taky moc líbí a myslím, že až kočárek uvidím na živo, tak se mi bude líbit ještě víc 🙂. Mohla bych se ještě zeptat kde jste kočárek kupovali a kde ho mají vystavený? Původně byl našim favoritem Cam Dinamico, ale po tom, co jsme ho viděli na živo, tak nám bylo jasný, že ten si rozhodně nevybereme. Za ty peníze hrozná bída. Hluboká korba ještě ušla, ale sporťák byl děsný a navíc mě i odradila přední pěnová kola...Jsme z vesnice, takže by Cam dostal pěkně zabrat a naopak si myslím, že Tako Junama bude to pravé ořechové ;)

calwenka
9. kvě 2014

@baru88 Ahoj, nemáš zaco 🙂 Kočárek jsem si vyfotila, tak přikládám foto ... jinak doma ho budeme mít asi až v srpnu nebo v září. V prodejně jsou moc ochotní a i když za 14 dnů jim už dorazí, tak nám jej tam nechají v krabici nevybalený uschovaný dokud jim nezavoláme, že pro něj jedeme. Domeček teď rekonstruujeme tak se nehodí, aby se na něj zbytečně prášilo, navíc od té doby, co jej vyzvedneme začne běžet záruční lhůta, tak ať jí zbytečně neplýtváme. Kočárek jsme byli objednávat v prodejně Růžový panter v Brně. Měli tam ho tam vystavený ještě v bílé, pistáciové a hnědé. Ostatní barvy tohoto kočárku byly tento týden prodány, ale příští týden by měly být zase naskladněny. Jinak mají tam i vzorník, jak kočárek vypadá v reálu, pro případ, že by tvá barva kočárku byla vyprodána.
Jinak musím říct, že popravdě jsem původně o polském kočárku nechtěla ani slyšet, to samé manžel. Dva měsíce jsem vybírala kočárek a vždy se na něj pak s manželem jela podívat a bohužel nás vždy zklamal ☹ Měli jsme adepty jako Peg Perego GT3, Peg Perego Book Plus S Completo, Britax Affinity, Concord fusion, Cam dinamico, Easywalker.... Tako Alive nás nadchnul jak jsem psala na veletrhu, pak jsme jej ale zavrhli, protože je polský, no a nakonec jsme se po tom všem k němu vrátili, protože za ty peníze co stojí opravdu stojí za to. No a ten Junama impulso je ještě lepší o to vylepšené pérování oproti Alive. Je to novinka roku 2014 na kterou byli prý všichni zvědaví. Vyrobil se prý speciálně pro německý trh, kde se prodává pod značkou Knorr-Baby. A zadavatelé měli na něj velké nároky. U nás, Slovensko, Rusko, Polsko pod značkou Takko.

calwenka
9. kvě 2014

@baru88 Jinak korbička má vnitřní rozměry 75x34cm, má polohování a je velmi pěkně vypolstrovaná. Jediné z čeho mám pak trochu obavy je sporťák. Sedák má na šířku 30cm, tak mám trochu strach aby to nebylo málo. A to je jediné, co mi trochu vrtá hlavou. Ale dívala jsem se, že i jiné kočárky mají tuto šířku sedáku, tak snad to bude ok. Jinak je fakt perfektní. Pro to maloměsto, kde žijeme naprosto ideální. Tady bych třeba takové Peg Perego Book Plus S zachvíli odrovnala.

baru88
autor
10. kvě 2014

@calwenka Ahoj, mockrát děkuji za vyčerpávající odpověď. Čím dál tím víc jsem z kočárku nadšená ;) Ještě zjistit, kde ho mají vystavený ;) Také jsem původně o polském kočáru nechtěla ani slyšet, ale dopadlo to u nás přesně tak jak popisuješ ty. Kočárek se nám líbil, ale na živo totálně zklamal. Švagrová měla před dvěma lety Dorjan, hrozně jsem ho odsuzovala, ale teď když vybírám a porovnávám, tak opravdu zjišťuji, že to je polské nemusí být vždy špatné...

Kočárek je prostě úžasný, nadčasový a hlavně si myslím, že i praktický a funkční ;) Jen mě tak ještě napadá, jak se ošetřuje ta eco kůže? Řekli vám k tomu v obchodě něco? ;)

calwenka
11. kvě 2014

@baru88 Ahoj, řekli nám, že se udržuje velice dobře. Stačí otřít vlhčeným hadříkem a je to 🙂 Jinak doufám, že až se ti podaří najít, kde jej mají ve vaší blízkosti vystavený, že z něj budeš nadšená a ne zklamaná. Když tak dej pak vědět.

baru88
autor
11. kvě 2014

@calwenka Ahoj děkuji za info, určitě dám vědět ;) ale myslím si, že budeme spokojení 😉

vl1dka
2. črc 2014

Achojky všem..tak já sice těhotná nejsem..ale v srpnu čeká miminko můj syn..objednali si kočárek Kočárek Tako Sunline Sport v barvě bílá..a můžu jen říct je úžasnej..lehounkej..prostě paráda..vřele doporučuji...

luciene1
5. črc 2014

Taky už pokukujeme po kočárcích a Tako Junama impulse je zatím náš favorit. Paní v obchodě mi říkala,že je to momentálně velmi oblíbený kočárek,jakmile se objeví na prodejně, je hned pryč.
Viděli jsme ho v provedení koženka (pistácie) i len (šedá) a ten len nás zaujal víc. Manipulovalo se s ním velmi lehce,krásně péroval, je i docela vysoký,takže žádný skrčený bolavý záda. A těžký mi zrovna nepřišel.
Celkově se mi Tako kočárky vzhledově líbí asi nejvíc 🙂 .

luciene1
5. črc 2014

Naživo je daleko hezčí 😉

baru88
autor
8. črc 2014

@luciene1 Je opravdu nádherný !!!! Mě se ještě nepodařilo ho vidět v žádném obchodě...takže zatím vede Camarelo Art limited ... ;) uvidíme co nakonec vybereme ;)

luciene1
8. črc 2014

@baru88
Ten je teda taky moc hezký! Líbí se mi,že má uzavřenější stříšku.
To Tako jsme okukovali v Pardubicích,ale koukám,že to máš trošku z ruky ☹ . Paní říkala,že není problém si na prodejnu objednat třeba i tři modely a pak si z nich naživo jeden vybrat.

baru88
autor
8. črc 2014

@luciene1 Děkuji 🙂 taky se mi moc líbí, je prostorný a hodně uzavřený, a za to si myslím budu v zimě hodně ráda. Pardubice jsou pro mě opravdu z ruky...zkouším na něj narazit někde na jihu, ale zatím se nedaří....Ještě se zeptám, jak jsi sem přidávala tu fotečku, tak materiál jakoby půlky korbičky a boudičky je ta eco kůže? Na této fotce mi to tak právě nepřijde....děkuji za odpověď

baru88
autor
8. črc 2014

@luciene1 jo a ta stříška se dá ohrnout dovnitř a pak je boudička stejná jako u ostatních kočárků ;)

luciene1
9. črc 2014

@baru88
Nee,je to provedení len, líbil se nám víc. Několik kamarádek kočárek z eco kůže má a docela na to nadávají,sice na rychlou údržbu je to lepší, bláto a nečistoty otřeš hadříkem a je to,nemusíš prát,ale stačí troška nepozornosti a je to odřené a s tím už se bohužel nic nenadělá. Trochu se toho bojím i u těch plastových korbiček. Ale když mě se tak líbííííííí 😀

legura
9. črc 2014

Já jsem tento kočár viděla poprvé naživo v dubnu na veletrhu For Kids v Praze. Do té doby jsem měla v plánu si pořídit Tako Captiva Mohican, ale co jsem si osahala tento (kupovala jsem ho jako Sunline sport), tak jsem ho hned objednávala 🙂 Nejdřív nám přišla ta kůže jako úžasná věc, protože máme na zahradě velký psy, takže na utření slintanců ideální, ale mě se vůbec ty barvy nelíbily.. Tak nakonec ho mam v kombinaci látka a kůže v barvě hallblau. Zatím, ho mam u mojí babičky v garáži, protože termín máme až 31.8., ale když přišel tak jsem si s ním "hrála" a byla jsem z něho nadšená 🙂 P.S. čekala jsem na něho měsíc, než dorazil, protože je o něho velký zájem 😉

luciene1
9. črc 2014

@legura
Kombinace látka a kůže? To jsem ještě nikde neviděla. Nemáš foto nebo odkaz?

luciene1
9. črc 2014

Našla jsem nádherné barevné kombinace Tako Junama impulse moto style🙂.
Jsou tam i do červena,černa,ale tenhle mě dostal..

luciene1
9. črc 2014

Tak zkusím znovu lepší větší foto🙂

curdibilka
9. črc 2014

Ty Tako hluboké kočárky jsou fakt krásné, skoro všechny, ale co sportovní verze, holky? Líbí se vám? Ty už u mně pokulhávají, hlavně váhou a (ne)skladností. :(

thinbitch
9. črc 2014

Ahoj, já jsem si objednala Junama Impulse Grau, v Rokycanech v obchodě měli vystavený bílý a byla jsem z něj nadšená, jenže jsem ze vsi a budu jezdit i po polňačkách, tak jsem zvolila radši šedou. V obchodě jsem kočárek vyzkoušela, je lehký, velký oproti jiným a skvěle se sním manipuluje a je k němu celkem pěkná výbavička. Já už čekám jen až přijde a nemůžu se dočkat 🙂

Tady je jinak odkaz kde mají všechny barevné varianty, které se vyrábí i s fotkami jak vypadá sporťák a autosedačka 😉

http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-4/iunama-i...

legura
9. črc 2014

@luciene1 Sice je to obrázek Sunline Premium, ale mam ho přesně v téhle barvě (hellblau), akorát rukojeť je taky modrá a v kůži..
http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-4/sunline-...

Ty sporťáky na obrázku vypadají nic moc.. Než kočár dorazil tak jsem se bála, že to bude vypadat hrozně a že se mi to nebude líbit a tak.., ale naživo to vypadá moc pěkně a i prakticky 🙂

vaclavkaa
9. črc 2014

Děvčata, ty z Vás, které už kočárek máte, jaká je prosím jeho váha? Našla jsem na více stránkách více údajů, které považuji za dosti důležité při rozhodování, zda kočárek koupit či nikoli. Na stránkách růžového pantera jsem našla tyto hmotnosti: hmotnost hluboké korby: 4,9 kg , hmotnost sportovní korby: 5,5 kg, hmotnost podvozku s koly: 9,9 kg. Naproti tomu na jiné stránce jsem našla tyto hmotnosti: hmotnost hluboké korby: 5,9 kg , hmotnost sportovní korby: 5,35 kg, hmotnost podvozku s koly: 13,3 kg. Ten rozdíl je poměrně markantní. Můžete to prosím některá z Vás uvést na pravou míru? Pokud bude kočárek kolem 15 kg tak si ho určo vezmu, ale pokud se váha blíží 20 kg, tak už mi to přijde teda hooodně. Píšou všude, že je kočárek lehký a dobře ovladatelný, tak tomu moc nerozumím. A jak jste s tímto kočárkem celkově spokojeni? Design je krásný, teď mě zajímá spíše funkčnost, bezpečnost a praktičnost. Hlavně toho sporťáku a také autosedačky. Děkuji za každou reakci a omlouvám se za dlouhý příspěvek, ale přece jen recenze zatím žádné nejsou a cena taky není zanedbatelná.

legura
10. črc 2014

@vaclavkaa Se 100% jistotou to neřeknu, protože ho mam složený u mojí babičky na skříni v garáži, ale co mi přišel a měla jsem ho rozdělaný a "hrála" jsem si s ním, tak odhadem víc jak 15kg nemá.. Pokud vydržíte do konce srpna, tak ho pak zvážím 🙂

vaclavkaa
12. črc 2014

@legura ok díky.No já mám termín hnedka v září a vzhledem k tomu, jaký je o tento kočárek zájem to budu muset pořešit dříve🙂 Ale i tak děkuji.

jennycy1
12. črc 2014

Dnes jsme v Růžovém panteru v Brně byli a právě si prohlíželi Junama impulse a můžu potvrdit, že má těch cca 15kg. Rozhodujeme se totiž mezi tímto a Bohemia line, který je o něco těžší a váží 16,3kg, ale je o 5tisíc levnější 🙂