Taška ke kočárku, které věci má obsahovat?

baranespor
15. črc 2014

Dobrý den maminky, chci se poradit, které věci má obsahovat taška u kočárku. Nerada bych byla zaskočena tím, že mi bude něco chybět ;) a tak se ptám, co všechno máte s sebou při kočárkování??? 😉

zulitvi
15. črc 2014

V tasce na kočár mám svoje veci (telefon, penezenka...) a pro maleho mikču, čajik, mliko (kdyz jdeme na dyl) a latkove plinky, dudlik a chrastitka. Pak jeste v tasce pod kocarem mam,mini tasticku a tam 2-3 plinky, prebal. podlozku, ubrousky a rybilku - at na to nemusim pokazde myslet, mam to tam furt.

veruska007
15. črc 2014

@baranespor Já mám tašku nacpanou, pro přehled mám všechno napytlíkované.
1. přebalovací potřeby (látková plena - hodí se třeba i na utírání zapatlaných ruček od zmrzliny, jednorázová podložka, 2-3 jednorázové pleny, ubrousky, rybilka)
2. náhradní oblečení (zpravidla trika, spodní prádlo a ponožky pro všechny tři - to nejčastěji měníme 😉 )
3. pláštěnky pro dva starší, pro sebe deštník, pod kočárkem ještě pláštěnku na kočárek
4. doklady, peníze, plno papírkových kapesníčků, igelitku, igelitový pytlík, skládací tašku, balzám na rty, klíče
5. malé hračky (malé knížečky, malá autíčka, kousátko, chrastítka, pár kostek, bublifuk, ...)
6. jídlo pro děti (pítko pro malou, křupky, musli tyčinky, sušenky, 3 rohlíky,...), pod kočárkem dvě půllitrové petky pro starší
Fakt mi to tam všechno vleze 🙂
No, je to taková moje KPZ, mám pravidlo: jakmile něco vyndám, musím to tam doma doplnit!

jenny.kay
15. črc 2014

V tašce vozím věci pro dvě děti + pro sebe. Mám v ní malou kabelku, kde mám klíče, peněženku, mobily a malou gelovou dezinfekci (když jezdíme MHD, čistím starší ruce) a očkováky obou holek. Pak mám v přebalovačce plenky pro mladší, pytlík na použité plenky, cestovní balení krému na zadeček, vlhčené ubrousky, složenou tašku na nákup, látkovou čtvercovku, bryndáky, cestovní příbor, přebalovací podložku. V tašce jsou i přihrádky na lahvičky a příkrmy, ty beru na delší cesty. Pokud jedeme na delší cestu, dávám do ní i věci na převlečení pro obě holky. Jinak mám na kočárku ještě dole u košíku speciální tašku, ve které vozím skládací deštník, moskytiéru, pláštěnku na obě sedačky (mám kočár, který se dá předělávat z jednokočáru na dvojkočár dle potřeby, zda vezu jedno nebo obě děti), sluneční clonu. Ta taška na pláštěnky je super, mám ji permanentně přidělanou na konstrukci, není skoro vidět a vůbec nepřekáží. Přebalovačku mám dost velkou kvůli dvěma dětem, ale je univerzální, že až děti povyrostou, dá se použít jako taška na notebook.

gepe
15. črc 2014

Pro 11 mesicni mam aktualne:
- prebalovani: plinky, jednorazove uterky, krem na zadecek, skunecnicovy olej z lekarny a ctverecky na pipinku, jednorazovou prebal podlozku, prebal podlozku pevnou co byla k tasce
- kosmetika: opalovaci krem ve spray, detsky krem, krem do chladu a vetru
- zakladni lekarna: kapky do nosu, desinf.ubrousky na dudl, desinf.gel pro me na ruce (kdyby bylo fakt fuj neco na co sahnu :D )
- nahradni obleceni: dle pocasi
- jidlo a piti: davkovac s um, 0,5l pet koj. vody, termoska 0,5l s horkou vodou, presnidavka ci prikrm, par susenek, lzicku.
- ostatni: 2x latkova plina, 2x zavesne hacky kdyby kos pod kocarem nestacil, jeji doklady (vzdy a vsude beru co kdyby), moje asthma dychatka.
Par hracich drobnosti ma na kocarku na snurkach, vcetne pititka, dudlik ma na klipu.
Snad je to vse 🙂

dalfy
23. črc 2014

Můžete doporučit nějakou tašku,dle vašich zkušeností ?

kamino
23. črc 2014

Tedy ja jsem asi minimalista,ale s malym mimcem jsem mela jen dve jednorazovky,cestovni baleni vlhcenych ubrousku,prebalovaci podlozku,mobil,klice a lahev s vodou pro sebe. Pokud jsem jela na cely den,vzala jsem jeste nahradni obleceni,kdyby se stala nehoda,ovsem prcek byl neblici do pul roka plne kojene mimino a nehoda se nestala ani jednou. Pak pribyl max kelimek s kukuricnymi krupkami,ci banan na svacu..

blahova_andrea
23. črc 2014

já balila tašku pokaždé podle toho kam a na jak dlouho jsem s kočárkem vyrazila. něco jiného je vyjet si na hodinovou procházku po okolí a něco jiného na celodenní výlet mimo domov. taky se dost liší obsah tašky pro kojené a nekojené dítě. ty lahvičky, dávkovače mléka, termoska s vodou...to zabírá dost místa.