Taška na kočárek, poraďte

looolinka
4. dub 2013

Holky,máme kočárek Mutsy Transporter,ale taška k němu -to je jak na noťas :( Poradíte prosím ze zkušenosti nějakou tašku na kočárek,která je dobrá? Kuju 🙂

blahova_andrea
4. dub 2013

možná budeš za velkou nakonec ráda. mě se to taky nezdálo, ale občas jsem tam ani nemohla všechno narvat 😉

petrusew
4. dub 2013

co já bych dala za tašku větších rozměrů....prostě mám občas problém do ní dostat všechno co potřebuji...nakonec stejně nedostanu 😒 Mám tašku velikosti mého noťasu...možná o trošku větší a stejně je mi to pořád málo a čím je malá větší, tím je to horší 😀 Pokud chceš ale něco měnšího, mrkni se třeba na baby-moov - ty jejich se mi fakt líbí🙂 Já mám zatím stále originál Jané k našemu Jané🙂

hav81
4. dub 2013

já mám tašku od Emitexu,je akorát velká,mají hodně druhů a rozměrů 😉

llluckaaa
4. dub 2013

Ze začátku jsem používala hodně velkou tašku a teď už jen větší kabelku z Taka, která má dostatečně dlouhé ucho i na kočár 😉

novi
4. dub 2013

v DM mají pěknou tašku cca 600 a je v ní i nějaká kosmetika jak dárek a myslím že jí mají ve 3 bervách

topkat
4. dub 2013

Ahoj,
u me vzdy u kabelky platilo cim vetsi tim lepsi 🙂 a u tasky na kocarek je to to same 😉.
Ja jsem si poridila tasku, ktera se mi libila jak barvou, tak i tvarem a neni to primo taska ke kocarku, ale ma dlouhe odepinaci ucho a lze tak na kocar bez problemu pridelat 😉.

marulu
4. dub 2013

Taky jsem měla tašku Mutsy a nevyhovovala mi a ani se mi nelíbila, koupila jsem tašku Babylove v DM a s tou jsem maximálně spokojená 🙂 Jo a kočárek mám taky Transporter a je super, neměnila bych 😀

karlisska
11. dub 2013

Máte někdo fotku té tašky na kočárek?

monenka
16. led 2014

Maminky, která z vás používáte kočárek Mutsy Transporter, prosím, sehnaly jste k němu stupínek a jaký typ? V létě očekáváme přírustek a tak jej sháním, prcek bude mít 18 m.

kesssu
11. bře 2015

Ahoj holky, taky máme Mutsy Transportér a tašku z DM a maximálně spokojenost. Nicméně nadešel čas, kdy budeme kočárek prodávat, tak kdybyste měla některá zájem, veškeré info i fotky zašlu. 🙂