Taška na kočárek z drogerie DM. Jste s ní spokojené?

marketa137
11. bře 2010

Dobrý den, máte někdo tuhle tašku a jak jste s ní spokojené? Celkem se mi líbí a tak by mě zajímalo, jak je kdo spokojený a jestli do ní investovat. Tu co mám originál ke kočárku mi nevyhovuje a tak mám u kočárku malý batůžek, do kterého se bohužel nic moc nevejde 😒

petulka33
24. led 2011

@kjajule děkuji za foto a nabídku, ale já mám červeno-béžový kočárek, tak se nejdříve podívám jak vypadá ta béžová a červená. Každopádně díky 😉

luciferdik
25. led 2011

Oni mají víc typů, já mám tu pevnou, černou, vyhovuje nám, je prostorná, nebyla nijak drahá oproti ostatním, dá se pověsit jak na kočár se spojenou rukojetí, tak na golfky, byla v ní nějaká ta minivýbavička. A pak mám takovou lehounkou, ale ne tu, co má breberka. Ta moje se dá hodit přes rameno jako nákupní taška a jinak má i uchycení na rukojeť kočárku i na golfky, vevnitř má jednu kapsu na zip a jinak se zavřít nedá, nemá žádnou klopu ani zip, dá se lehko složit do minibalíčku, mám béžovou s černýma ornamentama a stála asi nějak kolem 200 Kč.

A jinak jsem viděla taky takovou podobnou tašku jako je ta pevná z DM i u Rossmanna a vypadala taky moc pěkně, stála asi kolem 20 EUR, ale dívala jsem se jenom u Rossmanna v Německu, tak nevím, jestli to mají i tady u nás.