Taška na kočárek z drogerie DM. Jste s ní spokojené?

marketa137
11. bře 2010

Dobrý den, máte někdo tuhle tašku a jak jste s ní spokojené? Celkem se mi líbí a tak by mě zajímalo, jak je kdo spokojený a jestli do ní investovat. Tu co mám originál ke kočárku mi nevyhovuje a tak mám u kočárku malý batůžek, do kterého se bohužel nic moc nevejde 😒

tereziep
12. bře 2010

Ahoj, já ji mám a mě vyhovuje.

cimlik
12. bře 2010

Ahoj, taky ji mám a je fajn. Vejde se do ní dost věcí.

kikimaruska
12. bře 2010

Ahojky, mám ji přesně rok a plná spokojenost. Na doporučení ji mají i mé kamarádky. jen jsme vypáraly logo... 😉 . Kosmetiku uvnitř jsme všechny využili nebo si ji povyměňovaly, vláčím v ní hodně věcí a zatím se nikde nepáře, drží...za tu cenu i s doplňky je lepší jak leckterá mnohem dražší... 😉

pikusa
12. bře 2010

Ahoj...taky jí mám a super....
když jdu třeba k dr.sundám,hodím přes rameno.....
A věci v tašce jsem taky využila.

marketa137
autor
12. bře 2010

Dneska jsem na ní koukala a měli všechny 3 barvy 🙂 , asi půjdu do černý, sice bych si koupila béžovou jenže ta bude pořád špinavá 😒 . Když uplatnim tu 25% slevu tak i cena bude ještě lepší. když vidim kolik stojí jinde tak tahle i vypadá líp 😉

macejka
12. bře 2010

Ahoj,
já ji mám také a jsem naprosto spokojená.Vejde se do ní dost věcí. Akorát jsou asi dva typy,protože já na ní žádné logo (jak píše kikimaruska) nemám,jen ornament.A všimla jsem si,že měli jen béžovou a černou,tu mám já.O třetí barvě nevím...

kikimaruska
12. bře 2010

logo myslím, bylo někde nahoře myslím - Babylove 😉 , mám taky černou.

jmisa
13. bře 2010

Mám béžovou a v pohodě. 😉

luciana21
16. bře 2010

Ahojky, já na ní dneska koukala, ale měli jen hnědou a béžovou a já chtěla černou☹..tak mě nakrkli...

editah222
16. bře 2010

Luciana - černá je vždycky hned pryč ☹ U nás mají tak furt jen červenou, béžovou a hnědou.

luciana21
16. bře 2010

Edi-kurňa...já chci černé golfky se zelenou a jiná mi tam pasovat nebude...asi budu muset zaúkolovat známé 🙄

luciana21
17. bře 2010

Tak ji mám!!! A černou🙂)))
Je super, měla jsem tu slevu těch 25% a pak na celý nákup ještě 10%, takže mě vyšla na 400🙂))

editah222
17. bře 2010

Luciana - tak to je super 🙂

marketa137
autor
20. bře 2010

Tak už jí mam taky 😀 . Sice se mě víc líbila béžová ale až v ní začnem nosit svačinky a pitíčka tak by byla furt špinavá tak mam taky černou. Ke kočáru se přichytává těma suchýma zipama ? Jinak jsem s ní spokojená, jen ta přebalovací podložka mě přijde nějaká úzká ne 😒 , ale já stejně používam ty jednorázový přebalovací podložky takže to ěnjak neřešim, hlavně že je dost prostorná 🙂

luciana21
20. bře 2010

market-jj, těma suchýma zipama..a tu podložku jsem taky vyndala.-)..

marketa137
autor
21. bře 2010

tak jsem to pochopila správně 😀 . právě ta podložka mě přijde extrémě úzká a s našim obříkem 🙂 . zítra jdeme do poradny tak tašku vyzkoušim ale je tam fakt hodně místa 😉 , alespoň můžu vzít i náhradní oblečení kdyby byla nějaká nehoda 😉

pajushka
22. led 2011

@pikusa
@macejka
@luciana21
@marketa137
Holky, nemůžete někkterá přidat foto, jak vypadá taška na kočárku? Díky moc 😵

petulka33
23. led 2011

Ahoj, taky bych ráda novou tašku ke kočárku a pokud bude větší než mám, tak tím jen lépe. Budu v ní muset mít i pár drobností pro prvního prcka (pití, sváču, hračku... 😀 )
Chci se tedy zeptat, kde se bere ta sleva??????? Je to z knížky v babybonusu? ze které? těhotenské nebo pak k miminkám? Já měla ty knížky k prvnímu dítku, ale na tašku si nevzpomínám. Ani nevím, že ji v DM nabízejí, ale asi jsem se tam po ní v podstatě nedívala 😉

petkula
23. led 2011

@petulka33 musíš mít zaregistrovanou takovou kartičku, "active beauty karta" http://www.dm-drogeriemarkt.cz/ab/svetvyhod.htm...
na kterou sbíráš body za nákup a až jich máš minimálně 50, tak si vytiskneš na terminálu kupón na slevovou knížku a v té jsou slevy na různé výrobky - já teda nevyužívám nikdy žádnou kromě té 25% a mimochodem, taky jsem ji použila na nákup téhle tašky 😉 Ty tašky v DM mívají - najdeš ji tam kde je kosmetika pro miminka. Větší výběr barev je v takových větších DM drogeriích. Ale nějak extra obrovská není, tak ať nejsi zklamaná, mně ale stačí.

petulka33
23. led 2011

@petkula Aha, kartičku mám, já myslela, jestli na ní nebyl extra kupon v těch slevových knížkách z babybonusu. Díky za vysvětlení 😉

breberka
23. led 2011

@petulka33 tašku mam taky ale musim říct, že mi nepřijde praktické, že tam neni nějaká klopa, aby do ní nepršelo a mohla se úplně zavřít, jinak je fajn 😉

petulka33
23. led 2011

@breberka a můžu tě poprosit o foto? já o ní jen slyšela, zatím jsem ji neviděla, tak jestli po ní mám šílet nebo ne 😀

breberka
23. led 2011

@petulka33 jasný, momentík

breberka
23. led 2011
petulka33
23. led 2011

@breberka Veru díky, já myslela, že bude trochu vypevněná, juknu na ní ještě v reálu a uvidím 😉

breberka
23. led 2011

@petulka33 abych pravdu řekla, tak jsme měla ještě Emitexáckou, pak tuhle a nakonec (když jsme pořídili golfky a já běhala za Matym, když jsem ho z nich sundala) jsem nosila a nosim sportovní kabelku přes rameno - hodim si jí přes sebe a mam volný ruce a hlavně se nemusim bát, že mi tam někdo něco čmajzne, kdyby to zůstalo na kočáru. Kočár už nepoužíváme vůbec od léta a nosim jen tu mojí sportovní kabelu a nebo batůžek 😉

breberka
23. led 2011

@petulka33 ještě mě tak napadlo, že holky možná taky řeší tu druhou tašku, co maji v DM, ale s tou zkušenost nemam, tak to okoukni a uvidíš, třeba bude ta, jak píšou super 😉

petulka33
23. led 2011

@breberka jj, no já mám na kočíku sice s klopou, ale blbne zapínání a je celkem dost malá, tak jsem si říkala, že asi pokouknu po nové. Golfky jsme neměli vůbec, jak malý začal chodit, tak už jsem ho v kočárku neudržela a štrákáme se všude pěšky. Takže jsem měla kočár vlastně jen rok a 1/4

pajushka
23. led 2011

@petulka33
V DM mají i vystuženou a zdála se mi docela velká, mám pocit, že ji mají v červené, černé, hnědé, béžové,... (abych ekecala). Stojí tuším 599,- ale zdála se mi pěkně velká, je v ní i nějaká mini výbavička (ubrousky, přebal. podložka,... nevím přesně už), právě jsem o pár příspěvků výše psala, zda mi někdo mohl hodit foto, zajímalo mě jak vypadá na kočárku 😅
Jinak tu co má breberka jsem tam viděla, v jiném desingu, ta vycházela levně, ale přijde mi, že se hodí spíše třeba na golfky...

kjajule
23. led 2011

@petulka33
@pajushka
Mám tu vystuženou tašku na kočárek z DM v černé barvě tuším že ted mají i v béžové a hnědé. Já jem s ní byla spokojená, má spoustu kapes dá se dát na spojené madlo i na golfky, je k ní pytlík na použité plenky a termoobal na lehve 🙂 Kdyby jste někdo měl zájem klidně ji prodám my už přebalovací tašku nevyužijeme.