Terénní sporťák sklopný do lehu

lus24
12. lis 2017

Ahoj holky, chci se zeptat zda je nějaký sporťák na hodně těžký teren který je sklopný uplne do lehu? Ideálně trojkolka. (Sedí mi líp než štvorkolky) Děkuji za odpovědi

tervi
12. lis 2017
evik_svistik
12. lis 2017

nejlepší TFK Joggster!!!

brusinka91
13. lis 2017

Jedine TFK 🙂

mku
13. lis 2017

Taky rikam TFK 🙂

lus24
autor
13. lis 2017

Děkuji za odpovědi 🙂. Víceméně jste se schodli na TFK. Koukala jsem na ty joggster-y oni mají různý predni kola. To jde nějak přehazovat ?

brusinka91
13. lis 2017

@lus24 Jak to myslíš? Různé kola mají podle toho jaký je to typ - kolekce: https://www.kocarky-tfk.cz/vyrobky.php

evik_svistik
13. lis 2017

některé jsou otočné, některé pevné, já mám pevné, přijde mi to lepší, víc to vydrží

monasek84
13. lis 2017

no teda my taky dali na ohlasy a poridili tfk joggster, kvuli stejnym pozadavkum jako mas ty a za mesic jsme ho prodali.... my i babicky, dedecci a vsichni okolo jsme se shodli, ze hrozny... tezky, neobratny, na tu vahu strasna vule v rukojeti... vubec nas neoslovil.... u prvniho jsme meli Cam Cortinu a bylo to pro nas 100+1....

mku
13. lis 2017

@monasek84 me teda tezky neprijde vubec a prave je na nem super, ze se da vsechno doma lehce dotahnout a promazat... jezdime s nim 4mesice, prakticky denne v lese a tyhle problemy neznam... a naopak nase babicky si chvali jak je super lehce ovladatelny. S podvozkem hodne cestuju autem a davam na nej autosedacku a taky me prijde super. Ano, neni nejlehci, ale je to o zvyku...

teraolli
13. lis 2017

@lus24 Já mám na TFK X3 přendavací přední kolo. Jedno otočné aretovací a druhé pevné sportovní kola do písku, sněhu a na bruslení. Naprostá spokojenost, projede vše a už vozí druhou cácorku.

monasek84
13. lis 2017

@mku jasny...a taky 100 lidi, 100 chuti... my do toho sli s velkym ocekavanim a opustili s velkym zklamanim.

brusinka91
13. lis 2017

Ono mozna zalezii na kolekci. Mela jsem moznost zkusit starsi Joggster III, pak bohuzel krupla konstrukce (byl 11 let stary) a koupila jsem Joggster Adventure 2017. A ten je naprosto bozi. Je lehci, pohodlneji ovladatelny, ve spouste veci v porovnani se starou verzi vymakanejsi. Ale je fakt, ze 100 lidi 100 chuti 🙂

petrixa
13. lis 2017

Mám Baby Jogger Summit X3 a je perfektní. 1.dítě ho dostalo v roce a 2. dítě jezdilo ve sporťáku od 6ti měsíců. Výborně ovladatelný, prostorný. Zvládli jsme s ním jakýkoliv terén.