Termofusak Tchibo. Jste s ním spokojené?

miluse
28. lis 2010

ahojky, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nemá tento termofusak a jak jste s ním spokojené? Uvažuju o jeho koupit, díky za odpovědi 🙂

hpaja
28. lis 2010

Ahoj, já s ním zatím zkušenosti nemám, ale objednala jsem ho, tak snad nebudu litovat 🙂 se zbožím z tchiba jsem byla zatím vždycky spokojená a cena fusaku je super 🙂

miluse
autor
29. lis 2010

@hpaja
no právě, včera jsem ho tam objevila za poloviční cenu, tak furt o něm přemýšlím, ale asi do něj půjdu 🙂

lucenek
29. lis 2010

@miluse vyprodán už byl včera ☹ leda od překupnic na mimáči za plnou palbu..ke mě už jeden cestuje 😉

smardik
29. lis 2010

já na něj taky teprve čekám, v sobotu psali že byl odeslán tak snad brzo přijde, za ty prachy ho tam nešlo nechat 🙂 ale někdo ho chtěl včera objednat a byl už vyprodán

miluse
autor
29. lis 2010

@lucenek mě to dneska šlo,tak uvidím zda přijdou 🙂

miluse
autor
30. lis 2010

hmm, tak nic.. dneska napsali, že vyprodáno ☹

musko
2. pro 2010

Dnes prišiel a musím povedať, že je fakt ohromný!
Zajtra ho vyskúšame na živo - v kočiari:o)

luciferdik
3. pro 2010

@musko Já na něj pořád čekám, ve středu psali, že posílají a zatím nevidím ani balík v evidenci, už se nemůžu dočkat 😀

musko
3. pro 2010

Ahoj!
Tak sme odskúšali a super:o)

hpaja
9. pro 2010

nám dneska dorazil a vypadá fakt dobře... 🙂

miluse
autor
13. pro 2010

tak je máme taky objednaný, nakonec jsem je ulovila na aukru 😕

laloona
22. lis 2011

dobrý den, prosím vás, nevíte,zda by se mi do tohoto fusaku vešla málá i za rok,kdy jí budou dva roky? teď máme sice v roce jen 68 cm,ale aby byl dostatečně dlouhý i za rok ☹

miluse
autor
22. lis 2011

@laloona
já bych řekla, že je dost dlouhý, klukům budou v lednu 2 roky a taky jej ještě letos používáme 😉 a on je spíše dělaný na sporťák, tak bych se toho nebála