Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

martuli
20. únor 2010

Holky,poradte prosim, ktera mate Spirit a boudicku s kapsickou, jak ji davate, kdyz mate sportak? Prijde mi, ze tam nejak "blemba" a vubec to nevypada hezky

dadka2
21. únor 2010

Ahoj Michale (spuntik),

děkuji za odpověď ohledně golfek od Teutonie. Mohl bys mi tedy doporučit nějaké dobré golfky? Na netu jsem se zatím dívala na Chicco Multiway (vítěz Dtest) nebo Peg Perego Si completo? S jakou značkou máte v prodejně, nebo ty osobně dobré zkušenosti. Díky moc Dana Brzy se k vám zase chystáme na obhlídku. Ještě bych chtěla poděkovat za osobní předvedení najíždění na obrubníky se Spiritem. Krabice byla jako model výborná, jen tvzení, že tak vysoké obrubníky nejsou se bohužel nepotvrdilo☹ u nás jsou a jsou jich tu mraky☹.

kolca
21. únor 2010

Jé taky by mě zajímal názor na Peg Perego Sí.

beata152
22. únor 2010

Predavam kočár teutonia vo velmi dobrom stave-info v bazare

krijin
24. únor 2010

zdravím, koukala jsem, že je tu návod, jak rozebrat boudičku od teutonky, ale já bych potřebovala rozebrat a vyprat celou korbu fashion, ne jen ten vnitřek, ale i zvenku, jak se to dávalo do auta, tak je to ušmudlaný. Poradí někdo?

lodgermaniacka
24. únor 2010

baby, jednu otazku, mam teutoniu spirit a chcela som sa spytať či sa daju na nu kupiť aj nafukovacie kolesa, alebo to nie je potrebne. či nebude ten kočík tvrdy, dakujem 😉

editah222
24. únor 2010

Lodgermaniacka - myslím si, že nafukovací kolečka se koupit nedají. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že to vůbec nevadí. Ty plastová kolečka jsou super, hlavně protože jsem jedna z mála kdo nemusí furt lepit 😉 Odpružené je to dobře, neboj.

lodgermaniacka
24. únor 2010

editah, dakujem 🙂

pett7
24. únor 2010

Ahoj, taky bych potřebovala poradit jak rozebrat korbu potřebuje vyčistit.. Kočárek je super jen ty kola vypadají po 3 měsících docela hrozně od posypového štěrku..

martuli
24. únor 2010

Holky, copak nikdo nevi jak dat boudicku, kdyz mate sportak? Ta bouda visi a vypada to nehezky

lodgermaniacka
24. únor 2010

martuli, aka buda ti visí? Na šporťaku? 😲 😖

lodgermaniacka
24. únor 2010

ešte niečo ma napadlo, nastavuje sa nejak na spirite pruženie kočíka, alebo nie?

martuli
24. únor 2010

lodger - ano na sportaku, nijak tam nejde uchytit a placa se o kocarek a vypada to opravdu dost nehezky

lodgermaniacka
24. únor 2010

a visela ti od začiatku, alebo až používaním? Ja ju mam zatial pevnu, ale ešte som kočík nepoužívala..keby si išla s nim tam kde predavaju tie kočíky? oni by ti skôr poradili..

martuli
24. únor 2010
lodgermaniacka
24. únor 2010

farba je krasna, ale možno sa líši aj material, ten môj je dosť pevny, no uvidim časom.

erinbrock
24. únor 2010

martuli to je nevyhoda Trend boudicek (maji nahore okynko na zip) - Fashion boudy to nedelaji - holky tu kdysi psaly ze to prichytily za nasity suchy zip... 😉

martuli
24. únor 2010

a delaji spirit s fashion boudou? Nebo jde to nejak vymenit?

lulii
24. únor 2010

Martuli dělají, koukala jsem na to v obchodě a právě ty fashion jsou i přichycené, že neplandají (nevisí tam vzadu ten kus látky) 😉

martuli
24. únor 2010

aha, ale asi ne tu barvu, co mame my

lulii
24. únor 2010

To asi ne, je to právě odlišené: trend a fashion barvy

martuli
24. únor 2010

tak to musim nejak poresit

lulii
24. únor 2010

Tak ať najdeš to nejlepší řešení 😉

martuli
24. únor 2010

tak fashion ma zase okenka na strane

mirka285
24. únor 2010

fashion farby su na slnku krajsie a nevisi ta buda,dnes som to bola okukat v obchode a dostala som aj odborny vyklad 😉

martuli
24. únor 2010

a proc jsou krasnejsi?

lulii
24. únor 2010

Mě se to taky víc líbí, ty fashion. Ty trend mi přijdou jak u levných kočárků 😅

babyrenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
babyrenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarii
25. únor 2010

Martuli... IP