Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

ywina
25. bře 2009

denisab32-pracuješ v babymarketě???Pořád se rozmýšlím nad Cosmem a Spiritem...Holky poradte,já jsem bezradná....A taky vybírám barvu,líbí se mi ta světle šedá,ale kdoví,jak dlouho vydrží čistý????A tak korbička není zase tak malá,záleží jak mimi poroste....

sarii
25. bře 2009

ywina... záleží kde budeš jezdit a co se ti víc líbí... A barva? Já jsem pro praktičnost, tak jsem vybrala č.: 3640, tu tmavě šedou 😉

denisab32
25. bře 2009

- Cosmo je novinka, rozchod zadných koliesok je menší, čiže ak má niekto problém so šírkou, napr. do výťahu tak možno zvolí tento....
- Spirit je výborná stabilná trojkolka vhodná do ktoréhokoľvek terénu...
- Tá svetlo šedá je bledunká, ale poťah sa dá ľahko umyť, mne osobne sa viac páči tmavošedý....

ywina
25. bře 2009

sarii- většinou budu jezdit po městě...asi to budu muset nějak nakombinovat...a na obrázku ty barvy vypadají úplně jinak než na vzorníku v obchodě...viděla jsem je ve Vídni,a jsou ještě tmavší....ještě premýšlím nad hnědou a béžovou dovnitř...

sarii
25. bře 2009

ywina... ještě máš chvilku čas, tak přemýšlej 😉 ... A nezapomeň na fusak, aby se ti hodil k barvám kočárku...

ywina
25. bře 2009

Tak asi cosmo,máme úzké dveře... 😉 Ještě barvu a je to.... 😎 Mám u rodičů ještě starší kočárek a nafukovacími koly,tak na hory vezmeme asi ten...tam bych píchnout neměla 😀

sarii
25. bře 2009

ywina... 😉

michal_spuntik
25. bře 2009

Asi se to může hodit více z vás, takže:
Cosmo a Fun mají vzadu šířku 56
Spirit, Mistral S a Mistral P 62 cm
Z toho plyne, že na záchod a do spíže se ve starších domech, kde jsou dvře 60cm, dá jet jen s Cosmem (a Funem), ale na druhou stranu to z mé zkušenosti využívá jen málokdo 🙂
Délka i šířka sezení pro dítě je samozřejmě u všech modelů stejná.

Michal

kobolova
25. bře 2009

Denisab 32 - tu cenu za 3-kombinaciu mi vyratali v babymarkete, tu som nemala z vlastnej hlavy...
A co sa tyka reklamacii, drobne vady ti vedia poslat postou rovno oni a ak by sa kocik pokaslal az tak, ze by som im ho musela zaslat cely - az v tom pripade to hradim ja...
Ale co sa tyka Teutonky, zatial nie je "kazova"... takze... Ale jasne, stat sa moze, a ratam s tym... Tych zvysnych 7tisic mozem investovat do niecoho ineho... 🙂

mi2
25. bře 2009

Ahojte tehulky a skusene maminky, bola som v Babymarkete BA, kde mi vypocitali cenu Teutonie na 28.710,-Skk, ale to sa mi uz zda naozaj vela ... NEPLANUJE NIEKTO PREDAT TEUTONIU? DAKUJEM tehulka Ivka

denisab32
25. bře 2009

kobolova
- tak potom to nebola len trojkombinácia, ale aj nejaké doplnky....

- ak to máš overené, čo pochybujem, tak tomu ver, že sa ti o servis postarajú, ak nie tak budeš mať jednoducho smolu...poznáš to príslovie, keď vtáčka chytajú pekne mu spievajú....a nie vždy je to o reklamácii, ale aj o servise, náhradných dieloch a tie bohužiaľ z BM nedostaneš i keď si mala predvádzačku zdarma...

denisab32
25. bře 2009

mi2
- cena závisí od požadovanej výbavy, dá sa urobiť 3-kombinácia aj za 700 Eur

ava
25. bře 2009

Ivka, zkus aukro.cz, tam se dá mnoho vcí vydražit nebo klasický mimibazar.cz. My jsme koupili novou S3 - fashion korbu a sporťák za 21.000 Kč, je to dost, určitě se dá sehnat levnější z druhé ruky. Nebo aspoň sporťák a korbičku si třeba koupíš novou.

denisab32
25. bře 2009

kobolkova
- ešte aby to nevyznelo, že ťa straším...., nie len som mala potrebu ťa na to upozorniť, lebo už pár sklamaní bolo...

kikimaruska
25. bře 2009

Ahojky, hlásím se k Vám. Za chvilku mi dorazí Teutonka Cosmo 😵 ze Špuntíka - jsou tam moc ochotní 🙂

denisab32
25. bře 2009

kikimaruska
tak ty máš krásnu zbierku 😉

yanna.o
25. bře 2009

kikimaruško, jooo 😀 😀 Tak já jsem zvědavá a čekám na recenzi! Jak na podvozek, tak na sedačku (ta je u těch teutonek podobná tvarově - teda tak mi to přijde.. ) - jak se tam dítě vejde, jak je pohodlná, ovladatelná a jaké má vychytávky.. no však mi rozumíš.. 😅 😉

kikimaruska
25. bře 2009

ok 😉 , zkoušela sem si Teutonku pro dvojčata u kamarádky a Teutonku Fun systém jsem zahlédla...ale ta Cosmo se mi líbí víc. Doporučovala mi jí kamarádka od začátku- co má tu dvojčatovou. Na to že je na dvojčata a vezeš dvě děti byla ovladatelná krásně a s tím místem...ona v ní vozí mimi v tašce a 5 letýho nechodícího klučíka! a vejde se ještě 😉

kikimaruska
25. bře 2009

denisab32 - to jo, sbírka to byla...doufám že už jsme u konce se sbíráním... 😀

yanna.o
25. bře 2009

kikimaruško, já se musím také pochlubit s novým úlovkem. Ale není to kočár.. Je to nosítko Ergo 😀 To budou procházky 😉 😝 😀 Ty Teutonie jsou fakt pěkný, krásně ovladatelný.. Takže já se těším na info! 😀

kikimaruska
25. bře 2009

No já se taky těším 😀 a až se Perego prodá, spadne ze mě obří balvan (zaplatím dluh co jsem si pujčila na tu Teutonii). Totiž na skladech nejsou, museli bychom čekat až 12 týdnů a být bez kočáru to nejde. A nakonec jsme sehnali - to už jsem ani nedoufala, jsem se s ní rozloučila, takovou dobu bych čekat nemohla...a pak mi zavolal jeden moooc ochotný a hodný pán....a už je skoro na cestě... (ale zas nebyly připravené penízky, tak narychlo sehnat, ale už jsou doma...a ted PPG prodat 😉 )

yanna.o
25. bře 2009

kiki, tak to jste to zvládli výborně! A pán je šikovný 😉 Jj jasně, někdo koupí víc kočárků z bazaru, někdo nové a prodá a nakonec ho to vyjde hodně levně. 😉 Ty peníze se nesčítají, jak si někdo může myslet.Takhle pak může vyzkoušet kočárků víc nebo je mít pro různé příležitosti - třeba u rodičů apod. Ty už máž v praxi vyzkoušené snad všechny typy (pevná čtyřkolka, navíc houpavě odpružená, 4kolky s otáčími předními koly i nápravou, které jsou těžší i lehčí, s otočnou sedačkou i rukojetí, pak trojkolku s otáčecím kolem a teď kvalitní lehký sporťáček s menšími kolečky vpředu). Od tebe bych si určitě nechala poradit a hodně ráda!

kikimaruska
25. bře 2009

😀 jo jo, zrovna dnes tatka říkal, že doufá že už končíme...že vždycky přijdu s tím, že je to kvalitní a nej kočár...a pak se na něm hned něco sesype, nebo nevyhovuje, ale to až používáním. Na pohled byly všechny dokonalý 😉 ...a někdo má kvalitní levný kočárky, někdo vadný drahý kus... 😒 , to si nevybereme. Ale Teutonie snad nezklame. Moooc si to přeju 😀

michal_spuntik
25. bře 2009

Pro Kiki
ahoj, tady "hodný pán" 😉
před chvilkou jsem se zastavoval ve Špuntíku (dnes a zítra jsem na mateřské s prckem) - máš to Cosmo u mě v kanclu dané do zítřejší expedice. Jak jsem sliboval, dám ti to Adámkovo 3600 sezení a nánožník a sám počkám až přijde ten, co jsme objednali pro tebe...
Tak potom dej Yaně vědět, jak se s tím jezdí a jaké je to pro prcka 😉
Michal

kikimaruska
25. bře 2009

Já si to myslela Michale 😀 , ted nevím zda vykat nebo tykat 😉 , každopádně jsem hrozně moooc ráda a mooooc děkuju. Penízky už jsem taky sehnala...už se budu jen těšit 🙂 Určitě poreferuju...a určitě kladně. Pak přidám fotečky, jak vyrážíme.

michal_spuntik
25. bře 2009

V pohodě, klidně tykat 😉
dám ti tam nějakou lepší cenu... alespoň o kousek.
Michal

kikimaruska
25. bře 2009

No to je úžasný. To k Vám na adresu pošlu aspoň nějaký malý revanž jako poděkování 😉 ...myslím k Vám jako do Špuntíka.

denisab32
26. bře 2009

kikimaruska
- taktomu hovorím PÁN predajca, pre spokojnosť zákazníka sa vzdá svojho 😉
- dúfam, že potom napíšeš aj nejakú porovnávačku, som zvedavá aké dáš hodnotenie Teutonke 😅

cernobilka
26. bře 2009

Holky ja se na svou teutonku moc tesim. Jen doufam, ze se stane zazrak a stihne se ti do porodu. Vcera na kontrole rikal, ze je mimco napred 🙂.

cernobilka
26. bře 2009

Jsem pekny pako, vypadavaji mi slova. Samozrejme to rikal doktor.