Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

mooncaa
24. zář 2009

Tak jsem našla tyto stránky, ale nejdou mi zobrazit jiné barvičky.

http://www.pingpong-online.de/osc/index.php?cPa...

Co jsem se svojí chatrnou angličtinou pochopila, že asi extra nic nového, jen se zdá, že bude možné nakombinovat barvy kočárku, vnitřku kočátku a boudy. Tak nemusí být kočárek jednobarevný, ale strakatý. A nevím jestli se mi to zdá, ale u Spiritu se mi zdá košík pod kočárkem mělčí, tudíž možná lépe přístupný, ale možná je to jen fotkou z jiného úhlu.
Uvidíme, co Michal.

adam07
24. zář 2009

mooncaa
mne farby zobrazit isli a hlavne vo fashion farbach su pekne nove-modre a fialove a tusim aj biela, peknucke...

pett7
24. zář 2009

Ty nové barvy jsou pěkné, hlavně modrá a fialová ☹

marta.k
24. zář 2009

nejak mi rozum neberie, ze na oficialnych strankach teutonia neni o novinkach 2010 ani tuk a nejaky e-shop uz ich ma v predaji 😕

mooncaa
24. zář 2009

Už jsem ty barvičky taky našla, klikala jsem jinam.
Taky mi to přijde divné, že oficielní stránky o novinkách mlčí.

louisev
24. zář 2009

Ahoj! Minulý rok to bylo taky tak. Na stránkách, kde jsem si já objednávala Teutonii byla kolekce roku 2009 a na teutonia.de to nebylo. Ani ve Vídni nevěděli nic o nové kolekci. Ale barvy na rok 2010 jsou teda super, ta fialková je prostě dokonalá 😵

mmacko
24. zář 2009

Pravidelne citam toto forum, aj ked mam iny kocik a tie nove farby su fakt super. Ak sa da kombinovat ina strecha a ine vnutro, tak by som si asi vybrala tyrkysove vnutro a cokolodavo hnedu stredu 😉
Mam uz 2. kocik, ale stale je moj dream kocik Teutonka. Mozno raz, ked budem velka.... 😉

michal_spuntik
24. zář 2009

Ahoj,
tady máte komp,etní kolekci barev 2010 v celkem slušném rozlišení
http://www.facebook.com/pages/Spuntikcz/1570189...
Michal

lucyy
24. zář 2009

Ahoj holky, přidám se k vám, dnes je to přesně týden, co nám doma stojí Teutonka a nedáme na ni dopustit. Naší princezně se v ní líbí, zvykla si docela dobře. Ovládá se skvěle, nemám jedinou věc, kterou bych mohla vytknout. Ačkoliv... jednu bych měla... stráášně se mi líbí ty nové barvičky. 😀 Pořád na ně mlsně koukám a napadá mě, jestli je možné koupit jen sedačku? 😎

michal_spuntik
24. zář 2009

Ahoj Lucy,
podle všeho půjde koupit samotný potah - dá se složit z několika barev podeltoho co se ti líbí.
M.

carculka
24. zář 2009

Michale mohla bych se zeptat,jake jsou dalsi rozdily v novy kolekci?vzhledove je to stejne ,ze-jen barvicky nove...objednal jsme spirita s tim ze jsme nevedeli kdy vyjede nova kolekce a aby to byl sichr,tak jestli nemam litovat ze jsem mela pockat

danadr
24. zář 2009

Prosim vas, mate niekto fusak Teutonia? Aky je? Ste spokojne?

lul
24. zář 2009

krasne farby, tiez by sa mi pozdavala tyrkys/cokolada 😉 da sa prehadzovat "oblecko" kociku?

lucyy
24. zář 2009

Michale, to mám tedy velkou radost! 😉 Děkuji za info. Jakmile to bude možné, hlásím se jako první zákaznice. 😅

carculka
24. zář 2009

michale,takze bude mozne si koupit cely potah a tim mit uuuplne jiny kocarek??v tom pripade u vas zakoupim(uz mame objednan u vas spirita)

michal_spuntik
24. zář 2009

pro Carculka: podle předběžného ceníku to tak vypadá...

michal_spuntik
24. zář 2009

... ale ještě to není oficiální ... opravdu to je předběžná informace. Takže držme si palce, aby to šlo...

carculka
24. zář 2009

michal..no to by bylo naprosto super.... 😀 😀 a tusis predbeznou cenu?

michal_spuntik
24. zář 2009

To co teď napíšu je vaření z vody - nic oficiálního ještě neexistuje a mohu se mýlit (snad ne o moc)

Opravdu- oficiální ceník ještě Teutonie nevydala, takže tohle je můj (a jen do jisté míry kvalifikovaný) odhad.
Levné to asi nebude - bude se pravděpodobně skládat podvozek a k tomu sporťák takto: bouda (cca 1990,- Kč) sezení (1490,- Kč) potah madla před dítětem (349,- Kč) celková cena vyleze o cca 1.000,- Kč/sportovní kočárek (v závislosti na konkrétním typu)
Korbička Fashion: vnější vanička první barva, Bouda a kryt nožiček druhá barva a vnitřek korbičky - třetí barva (celkem bude cca 4.700,- Kč) - celkové navýšení ceny odhaduji opět o cca 6-7% oproti kolekci 2009...
Sám jsem zvědavý o kolik se pletu 🙂
Michal

ivanek
25. zář 2009

Ahoj Michale, super info 🙂 Děkujeme.
Ještě, nevíš, jestli je / bude kompatibilní kolekce 2009 s kolekci 2010?

pett7
25. zář 2009

Tak pokud by šel koupit potah na sporták a seděl na kolekci 2009 tak se taky hlásím 🙂 ty nové barvy jsou prostě super hlavně ta modrá

safira1
25. zář 2009

To ju úplne úžasné ako teutonia oživila svoje farby. Asi do leta našetrím na bielu verziu. Aj fialová je krásna, ale tá je asi skôr pre dievča. Keby tak bola ešte stránka, kde si môžeme skúšať kombinovať rôzne farby.

michal_spuntik
25. zář 2009

Kompatibilita je 100% absolutne nerozeznate co je ktera kolekce. Nasazovani vseho je uplne stejne, rozmery jsou uplne stejne. Barva 3615 bude v nove kolekci mit cislo 4015, 3600 je nove 4000 atd. Specialne u Fashion kolekce zustavaji ty nejoblinenejsi barvy zcela shodne, a ty ktere byly trosku silene ( napr ruzova) jsou nahrazeme novymi. Krasna je nazivo ta bila jen nevim jak dlouho ji to v provozu vydrzi 🙂
... ale treba jen nejakou cas v bile (tak jak jsem to popisoval vyse) bych si klidne risknul 😉
Michal

ivanek
25. zář 2009

Super, děkuji 🙂
Ta bílá je fakt krásná - mně osobně by se líbil sporťák nakombinovat bílou s tou lila, jenom právě praktičnost mě brzdí. Do sporťáku by miminko mělo jít na zimu 😒

Ptala jsem se sice už na facebooku, ale zeptám se i tady. Od kdy je možnost začít objednávat novou kolekci?

safira1
25. zář 2009

Mohol si nám Michal doniesť z výletu nálepky teutonia na rúčku 🙂

ivv
25. zář 2009

adam07 ja som objednavala pred tyzdnom 🙂 a tiez som uz pekne nedockava 🙂

adam07
25. zář 2009

a aj ti napisali, ze teda az o 10 tyzdnov?

adam07
25. zář 2009

tak to by nam mohli spolu poslat a mohli sme usetrit na postovnom... 😀

marta.k
25. zář 2009

aj ja chcem nalepku ☹