Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

amulet
4. kvě 2009

Nevíte, jestli jdou ještě objednat barvy kolekce 2008?

denisab32
4. kvě 2009

amulet
...jedine, že by mal u vás autorizovaný dovozca skladom...u nás na Slovensku len kolekcia 2009....

michal_spuntik
4. kvě 2009

jo Tilly, je to tak 🙂
Mistral S a P jde skutečně přehodit i rukojeť i otočit sezení na oba směry...

Pro Amulet:
už nekoupíš sportovní kočárek, hlubokou korbičku nebo autosedačku, ale pokud bys potřebovala doplňky, tak ty jdou objednat i zpětně k minulým kolekcím.

Michal

brisalek
5. kvě 2009

Ahoj Michale, mrzi mne zes prestal komunikovat. Opravdu to povazuji za nespolehlive a kocarek uz jsem objednala jinde.

amulet
5. kvě 2009

Díky za odpovědi.

michal_spuntik
5. kvě 2009

pro Brisalka:
omlouvám se, přehlédl jsem, že ti dlužím odpověď - posílám IP

junka
6. kvě 2009

ahojte, trošku som prečítala túto diskusiu dozadu, a: rozmyšľam nad kupou cosma, tu som precitala, že je ku kočiku nanožnik, ale ja som bola v BM v Ke - tam mam to bližšie ako do Ba a predavačka tvrdí, že nánožník sa kupuje zvlášť 😕 Tak ako je to? mate s tymto skusenosť? Ešte by ma zaujimalo, ak si objednam kočik, dostanem tašku zdarma? Vopred vam ďakujem za odpovede 🙂

ywina
6. kvě 2009

Já jsem objednávala Cosmo v Ba BM a nánožník jsme měli v ceně....asi záleží jakou mají akci...tašku jsem zapoměla objednat,ale mám takovou sportovní,tak to snad bude stačit...třeba až pro něj pojedeme,tak budou mít nějakou skladem....denisab poradíš???

denisab32
6. kvě 2009

junka
....momentálne platí: nánožník v cene, pri trojkombinácii (kočík+hlboká vanička alebo vložná taška + autosedačka) je taška s 50 % zľavou....

ywina
....nejaké sú vždy skladom...ale napíš do IP akú farbu by si chcela a zistím....

junka
6. kvě 2009

denisa, takže ak kupim iba sport.cast, nedostanem ani tašku ani nanožnik? ☹ Na českych strankach som našla že davaju tašky ku novym objednavkam zdarma, asi to plati iba pre Cr?

denisab32
6. kvě 2009

junka
....tu na Slovensku je nánožník ku každému šporťáku zdarma

denisab32
6. kvě 2009

.........inak mne sa viac páčia tieto tašky....dajú sa využiť aj neskôr, keď sa už kočík nepoužíva http://jjcoleusa.com/system-bag

junka
6. kvě 2009

jejda denisa tak to si ma potesila, este rozmyšľam či vziať tu farbu čo maju skladom alebo si pockat, ja by som najradšej ciernu,

tilly
6. kvě 2009

možno mi nikto nebude vedieť odpovedať, ale za koľko sa asi tak ešte oplatí mistral S s vložnou taškou, taškou na rúčku, model 2006? je to predsalen trošku starší ročník, ale brala by som ho len tak do okolia a do terénu... na lepšie príležitosti by som si zabezpečila niečo skladnejšie... takže za koľko sa mi to oplatí??? 😅

given
7. kvě 2009

Denisab32, pekne su tie tasky, my by sme chceli Spirit cerveno-hnedy a jedna z nich by sa k nemu super hodila. Kde sa daju zohnat? V BM? Zhruba za kolko?
Dakujem.

Junka, vcera boli moji rodicia v KE v predajni BM a povedali im, ze nanoznik je v cene...

denisab32
7. kvě 2009

given
máš to v IP....

given
7. kvě 2009

dakujem, nie je prave najlacnejsie, ach jaj, ale je pekna 🙂

kvakynka
7. kvě 2009

no tak to je skoda, ze ked som ja kupovala teutoniu spirit (trojkombinaciu) - v januari, tak ziadne akcie na tasky neboli ☹

denisab32
7. kvě 2009

given
....to máš pravdu, ale s tou zľavou sa to dá....v cene je aj prebaľovacia podložka a puzdierko na cumlík http://jjcoleusa.com/pacifier-pod ...

katwind
8. kvě 2009

Ahoj holky, tak konečně se řadím mezi vás, teutonka objednána ve Špuntíku u Michala 😉 Nakonec vyhrál spirit, věřím, že to je dobrá volba. Michal i jeho kolegyně moc příjemní, strávili se mnou bezmála tři hodiny 😀 Tak s emoc těším až se budu kochat naživo s miminkem 😵

hrusti
10. kvě 2009

My mame Spirit S3 HB a jsme spokojeni. Lehka manipulace, dobre skladani. Jedinym oriskem bylo namontovani adapteru, protoze jsme si nekoupili autosedacku do Teutonie, ale Romer a na to je specialni adapter, ktery se musi namontovat do kocarku.

lentilk.a
10. kvě 2009

hrusti - aj my sme objednali autosedacku Romer, aj adpatery. Spirit uz mame doma, len tie adaptery nam pridu este tento tyzden a tiez neviem, ako sa tam montuju... kedze vtedy, ked sme kocik objednavali, ich nemali na predajni a nemohli nam to ukazat a teraz nam "chodi" kocik po castiach aklo nejaka skladacka. 🙄 😖 Ak na to neprideme, pomozes prosim? 🙂

andreb
10. kvě 2009

ahojte, matena tych sedackach este nejake speci suciastky? Lebo my mame doma uz aj adaptery na kocik, aj kocik aj autosedacku romer a este stale chyba nejaka suciastka ci ako to nazvat na autosedacku o ktorej sme predtym nevedeli :( na rozdiel od kocika sme totiz sedacku nebrali z BM, lebo sme ju dostali a akosi nas na tu poslednu suciastku neupozornili aj ked sme sa pytali :(
ale inak sme boli s BM velmi spokojni a s kocikom tiez 🙂 kocikujem treningovo kazdy den v obyvacke 🙂

denisab32
11. kvě 2009

lentilk.a
...skús si cinknúť, veľa záujemcov o adaptér nezdvíhalo telefón, mali by tam byť už 2 t....montáž chalani ukážu, alebo treba zbehnúť s kočíkom a priamo namontujú....

andreb
...autosedačka Romer musí byť SHR, aby išla namontovať priamo na adaptér, inak treba taký medzikus, ale dá sa taktiež dokúpiť, stojí cca 8...

dosa
11. kvě 2009

deniska, ked si na drate, mozem sa ta nieco opytat? rozmyslam nad tetutoniou solano - na cestovanie - najprv v kombinacii s vajcom romer a neskor ako bugynou. videla som kdesi foto - solano+vajicko ale ta sedacia cast bugyny nebola dole. to sa tak neda? a potrebujem na to este nejake speci adaptery? a co hovoris na solano ako na bugynu?
dakujem

tilly
11. kvě 2009

dosa, treba adaptéry, ale na solano ide tuším iba maxi cosi...

bugina je to dobrá, ale nedá sa poriadne polohovať, iba na štýl bugaboo... inak sa to super skladá, dobre sa odopína to madlo, čiže dieťa si v pohode nastúpi, vystúpi samé, ale určite to nie je bugina pre pol ročné dieťa, je to podľa mňa vhodné od roka, roka a pol

lentilk.a
11. kvě 2009

denisa - ano adaptery uz mame na predajni, ale este cakame na isofix, comu nerozumiem, kedze to nic nema s Teutoniou a bolo mi vysvetlene, ze nemci nestihaju. 😒 Po kocik sme boli, mame to 200km a 200 km naspat, vtedy neboli adaptery, neboli ani ked sme ich objednavali a teraz uz si to dam poslat kurierom, nepojdeme niekolkykrat do BA kvoli tomu, ze nam kocik chodi po castiach....tak preto sa hrusti pytam... Ale snad k tomu je nejaky navod aspon. 😖

denisab32
11. kvě 2009

dosa
....zistím a dám vedieť....

lentilk.a
....neboj pošlem ti fotoinštruktáž 😉 ....a zistím ti aj ten isofix....

lentilk.a
11. kvě 2009

denis - dakujem 😉

dosa
11. kvě 2009

tilly - dakujem. este som to nevidela na zivo, ale rozmyslam nad dvomi podvozkami k autosedacke romer - aby som ju nemusela vlacit na dlhe trate v ruke a neviem sa rozhodnut. romerka pasuje aj na britax verve a bolo pisane ze aj na teutonia solano (okrem ostatnych, ale chcem nieco skladne do auta). ten britax verve je taka trojkolka, tiez ma take malicke kolieska ale to solano sa mi zda byt lepsie, vraj ma aj perovanie a pride mi take stabilnejsie... to polohovanie mas na mysli tak, ze ide cela sedacia cast? ze sa neda dole len oprieka chrbta ale to ma stale ten sedaci uhol? dobre by bolo to omrknut osobne, ale do BA sa zatial nestrojim a u nas v okoli to asi nikde nepredavaju.

deniska - budem rada, pockam. este by ma zaujimalo, ci sa daju teutonie vidiet aj inde ako v BA, trebars niekde v trnave.