Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

hojda
20. čer 2011

@andrea142 Jasně,že dá proč by nedala? Teutonka je vyrábí.

hojda
20. čer 2011

@jemi Já se nenafukovacích bála a teď bych je už nechtěla, kočárek je odpružený, takže ty nenafukovací jsou super. Už jsem slyšela i názor, že výrobci od těch nafukovacích pomalu opouštějí.

andrea142
20. čer 2011

@hojda : tak asi pozriem nejakú inú stránku ,lebo v obchode kde sme kúpili nemajú.

andrea142
20. čer 2011

@hojda a ďakujem 😉

tonko_babymarket
20. čer 2011

@hviezda21
áno cez adaptéry je to možné...

@andrea142
http://www.teutonia.com/slovensko/produkty/dopl...

- taška sa dá zakúpiť/objednať u ktoréhokovek predajcu teutonie
http://www.teutonia.com/slovensko/predajcovia.html

michal_spuntik
21. čer 2011

@hojda
ty nenafukovací jsou lehčí, nedají se píchnout a speciálně 50ky se méně boří třeba ve sněhu nebo v písku.
Nafukovací zase stále vypadají skoro jako nová. To ty nenafukovací poměrně rychle ztratí prvotní dojem úplné novosti, potom ale drží pořád stejná a i po dvou letech ježdění se nijak nezhorší jejich vzhled ani vlastnosti. Mám s nimi odježděno, takže "testováno na sobě a vlastních dětech" 😉
Měl li bych znovu volit, volím opět nenafukovací.
Michal

hojda
22. čer 2011

@michal_spuntik Já jsem s nimi taky spokojená, jen jsem se přepsala, mělo tam stát, že nafukovací už bych nechtěla. Už jsem 3X přijela s připínáčkem v kolečku🙂. Závistivím sousedům asi nedošlo, že mám nenafukovací kola🙂)))

cabalkova
22. čer 2011

@mikeskab Objednavali jsme ho jako vy na Teutonia Days nekdy kolem toho 16. dubna.... docela me prekvapilo, ze uz ho pro nas maji, cekala jsem, ze dorazi az nekdy v cervenci... a my ho teda doma mit budeme, tak je to jedno... a myslim,ze na nej taky budu furt chodit cucet, kdyz jsem si ho tak dlouho prala... snad nam to vyjde pristi tyden a stihneme pro nej zajet, zatim je furt v Malviku. 🙂

mikeskab
22. čer 2011

@cabalkova Tak to jsem zvědavá kdy nám dojde protože zatím je furt ve stavu objednáno u dodavatele...ne že by mi to vadilo ale hlavně aby to stihli. Asi jsme vybrali moc divokou kombinaci barev či co...

mikeskab
22. čer 2011

Holky právě mi přišel email z Malvíku že máme kočárek připravený k doběru 🙂 no to teda čumím trvalo to jen 2 měsíce 🙂
Bohužel zítra jedeme na dovču tak si na mazlíka musím ještě počkat...

cabalkova
22. čer 2011

@mikeskab No vidis, a to ses strachovala, aby se to stihlo. A jake barvicky jste zvolili??

mikeskab
22. čer 2011

No jsem to dnes zakřikla 🙂 no sporták 4145 ten béžový s kytkama světlý a korba červeno/hnědá a vnitřek ta béžová kytka ze sportáku. No jsem na to moc zvědavá až se toho bojím 🙂
@cabalkova

hojda
23. čer 2011

@babyrenka Chtěla bych poprosit o radu, jak pečovat o slídové okénko na sporťáků? Dnes mi přišla vyžízená reklamace. Okénko je opravené, ale stálo, tam že je reklamace zamítnuta a oprava byla v rámci bezplatného servisu zákazníkům. K závědě prý došlo nesprávnou nebo neopatrnou manipulací. Ráda bych tedy věděla, jak se stříškou manipulovat, aby se toto neopakovala. Jediná manipulace z naší strany, bylo skládání a rozkládání stříšky. Trhlinky se začaly objevovat hned na počátku používání. Folie okénka se totiž při složení prolamuje vždy na stejných místech (i teď po opravě) a v těchto místech pak vznikají trhlinky. Upozorňuji, že jsem tuto část kočárku ani neprala, protože jsem měla strach, že se folie roztrhne ještě více. Jak mám tedy postupovat, aby trhliny opět nevznikly? Děkuji

anitram18
23. čer 2011

@michal_spuntik Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, šlo vy vyreklamovat vrzání odpružení u Spirita???Jsem už bezradná, nevím, co s tím....a slyšet je to fakt dost ☹ Kočárek používám od prosince 2010, byl nový, od vás...koupený minulé léto....do spirita jsem šla i proto, že jsem doufala, že mi vydrží v pohodě na druhé mimčo a teď tohle 😒

hojda
23. čer 2011

@anitram18 U nás to byl stejný důvod, proč jsme kočárek koupili, že vydrží na 2 děti.

babo01
23. čer 2011

tak ja uz mam be you doma-jupiiiiiiiiiiii,je krasnucky,snad nam dobre posluzi🙂

gabika84
23. čer 2011

@babo01 tisko zavidim 🙂 mozem sa spytat, kolko tyzdnov ste cakali? a ci ste si farby kombinovali.. ja som si ho objednavala pred 2 mesiacmi, tak dufam, ze mi stihne prist do terminu 😖 urcite si s nim uz jazdila po byte
😀

lucy222
23. čer 2011

@jemi máme nenafukovací a jezdí to krásně - i odpružení dostatečné 😵

pett7
24. čer 2011

@hojda to stejné přišlo i mě, když jsem ho reklamovala....a to potah prakticky ležel ve skříni jezdila jsem ještě s jiným..moc jsem ho nepoužívala snad 3 měsice..myslím že to bude materiálem protože už mám prasklou i druhou boudu.. k čemu je bouda se kterou se nemůže hýbat??

cabalkova
24. čer 2011

@mikeskab Tak to bude krasa, uz se tesim na fotecky. My mame cely tmavohnedy s kytkatym vnitrkem a vlozku do vanicky bezovou... zitra pro nej jedem, pro fesaka, uz se nemuzu dockat!! 🙂

hojda
24. čer 2011

@pett7 Tak to mám stejnou zkušenost, hned po začátku to popraskalo, tak mi řekli, že mám boudu poslat na reklamaci, jenže kočárek jsme potřebovali a bez boudy se nedá jezdit ani v zimě ani v létě, takže na reklamaci došla až teď, když už prcek kočerek nepotřebuje. Kočárek chci, ale pro druhé mimi, tak by mě zajímalo, co s tím mám dělat (nedělat), aby to znovu nepopraskalo, protože pak už kočárek v záruce nebude....

pett7
24. čer 2011

@hojda Já si myslím,že je to tou folii..člověk si toho hned nevšimne pokud se na to nezaměří 😠 Kočár jsem si taky chtěla nechat,ale teď mi začal zahýbat na levou stranu a navíc se dost hýbe v místě těch plastových skladů a když nadzvednu předek tak v tom lupne, až mám strach, že se složí...

hojda
24. čer 2011

@pett7 Já jsem s ním jinak spokojená. V té zprávě bylo uvedeno, že to vzniklo nesprávnou manipulací, takže chci vědět do s tím mám dělat....

tonko_babymarket
24. čer 2011

@pett7 @hojda
Problém vzniká pri zmene vonkajšej teploty, t.z. ak je vonku zima - mrzne... plast skrehne, ak vtedy často sklápate striešku môže dôjsť k poškodeniu, čiže dá sa poškodniu predísť...S takýmto problémom sa stretávame aj pri iných značkách napr. Jané, Concord, Mutsy...

hojda
24. čer 2011

@tonko_babymarket Díky za odpověď, ale jak mám tedy vyndat v zimě z kočárku 7. měsíční dítě, které v kočárku leží bez sklopení střechy? Vytánou za nohy ho bohužel nemůžu.....

pett7
24. čer 2011

Nám to teda prasklo běhěm léta,ale řešila jsem to později...hned jsem si nevšimla..

mooncaa
24. čer 2011

@hojda Nevyndavat, v žádném případě nevyndavat. A po návratu domů, nechat půl hodiny na ohřátí kočárku a pak vyndat. A dítěti vyzvětlit, že má zůstat a neřvat.

Ne, dělám si srandu. Co sedmiměsíční dítě, ale pak starší, co už začíná chodit a do kočárku pořád nalézá a vylézá.
Sakra, nemůže ten výrobce, tam ten plast nedávat? Stejně na to maminky nadávají, že tam dítěti svítí sluníčko.

hojda
24. čer 2011

@mooncaa 😀 Já to okénko taky mám pořád zakryté, ale zase je fajn když človek mám kudy mrknou, jestli dítě spí, nebo co tam vyvádí. Mě jen mrzí, že se to děje u tak drahého kočárku a ještě se na to nevztahuje reklamace a napíšou, že to bylo nevhodnou manipulací....

pett7
24. čer 2011

@mooncaa kdyby tam nebyl,tak by zase všichni nadávali,že nevidí na dítě..

pett7
24. čer 2011

@hojda mě spíš přijde divné,že to nejde reklamovat, ale zdarma to vymění...