Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

kamilka007
23. únor 2014

@hojda
@zlatelevizeedna
Moc děkuju holky, to jsem potřebovala slyšet, až za něj budu bojovat. 🙂 My máme totiž ještě jeden problém - ležicí deska z korby přišla na třikrát zlomená, takže i tím se pak spustila lavina kritiky na adresu Teutonie. No jednoduše to vyreklamuju a v létě dokoupíme ten prodlužovací díl. Díky! 🙂

hojda
23. únor 2014

@kamilka007 A kde jsi ho kupovala?

kamilka007
23. únor 2014

@hojda V Ondalek.cz. Komunikace a rychlost dodání super, jen to překvápko po rozbalení asi trochu bylo. Já to uvidím až dneska večer, tak jsem zvědavá, ale prý prostě zlomený na tři kusy. 😒

darica
25. únor 2014

Dobrý den, nevíte prosím zda adaptéry na kočárek Spirit rok 2009 a maxi cosi autosedačku, jdou i na Spirit rok 2008. Děkuji za odpověď. Zdravím

hojda
25. únor 2014

@darica myslím, že ano, já měla adaptéry od kamarádky, které měla kočárek z roku 2008 a já z roku 2009

babyrenka
25. únor 2014

@darica : bude to pasovat, uchycení je stejné.

barbarka
27. únor 2014

Ahojte. chcem sa poradit. zlomilo sa mi madlo na teutonia spirit, rok vyroby 2009. Neviete niekto poradit, kde sa to da zohnat? vdaka

zuzka38
27. únor 2014

@barbarka skus u predajcu, kde si kupovala.. napr. babymarket

barbarka
27. únor 2014

@zuzka38 kupovala som cez bazar, ale tusim to je z babymarketu povodne. Vdaka

denda.d
27. únor 2014

Ahojky, prosím holky kdo máte zkušenost, máme BeYou2013. Dneska jsem si zkoušela vyndat sporťák a jsem strašně zklamaná, když jsem na něj natáhla nánožník vypadá to šíleně ☹ Na netu jsem našla ve výprodeji nánožník výhradně na sporťák ( má dole zipy ) máte ho někdo ? Sedí to dobře ? Ten co mám z korbičky je hroznej, na sporťáku to vypadá jako kus hadru, vůbec to nesedí. Navíc nám černej kočárek dost vyšisoval, takže vrchní polovina nánožníku je vyšisovaná a ten hadr co má být prodloužení na sporťák vyšisovaný není, fakt super. A ještě jsem se chtěla zeptat co používáte do sporťáku za fusak ? Teď máme emitex, ale chci pořídit jinej a nevim jestli se vyplatí investovat do originál teutonky. Děkuju moc 😉

hojda
27. únor 2014

@denda.d To je ten původní nánožník, co byl do roku 2012, ten opravdu vypadá na sporťáku o 100% lépe, ten nový tak ošklivě plandá a nevypadá vůbec hezky, ten původně krásně drží, má dole gumu, takže sedne prefektně, určitě ho doporučuju. Jínak já budu koncem března prodávat fusak originál Teutonia. Ten by myslím k černé ladil. 😉

hojda
27. únor 2014

A ještě bych měla k prodeji podložku do sporťáku a potah na madlo, nechávala jsem dělat na míru a nakonec vůbec nepoužila, měli jsem jich hodně. Je oboustranná.

cizu
28. únor 2014

@hojda Kolik by stála ta podložka? A jak se tam dává, klasicky se jenom protáhnou skrz popruhy a ona tam bude držet? U syna jsem měla problém, že po tom origoš potahou klouzal, jak neuměl krásně sedět. A jaký je to matroš?

hojda
28. únor 2014

@cizu Je to bavlna, provlékne se přes popruhy, měli jsme i vložku od Pinkie, a ta je stejně šitá a materiál mi přijde stejný. Včera jsem vložila do bazaru, prodávám, za stejnou cenu, za kterou jsem koupila.

babymarket_sk
28. únor 2014

Ak má niekto v pláne upgrade svojich starých textílií - pred rokom 2013, bohužiaľ 2014 nebudú pasovať na nové modely, nakoľko teutonia má už na všetkých modeloch nové sedačky.
Nová bude aj možnosť voľby bielej konštrukcie.
Ešte vždy sú dostupné modely 2013 za výhodné ceny, ak by mal niekto záujem.

babymarket_sk
28. únor 2014

@barbarka
aj u nás 😉

drobcek24
28. únor 2014

Prosim Vas viete mi niekto poradit kde by mi spravili novy nater/nastrek na konstrukciu Teutonii Cosmo ? Mam ho aktualne v servise v Babymarkete -tam mi pani povedala ze oni to nerobia, ze mam skusit niekde kde robia servis bicyklov.....

hojda
28. únor 2014

@drobcek24 Tak to by mě taky zajímalo, kočárek je stále moc krásný, jen drobné oděrky na konstrukci to kazí, pokud by to šlo nějak opravit, tak by to bylo super!

drobcek24
28. únor 2014

@hojda ja mam tiez ten kocik vo vybornom stave len malinko sa zacala farba olupovat na konstrukcii 😖
a nevies poradit zhanam este vajicko na Teutonii Cosmo mam na nej adaptery a tam je pisane ze na Baby Safe a Baby Safe Plus-to nie su Tario vajicka ze ?

hojda
28. únor 2014

@drobcek24 Tak to nevím, ale možná ,že ano.

babymarket_sk
1. bře 2014

@drobcek24
Tie adaptéry sú na autosedačky Romer.

jankaviktorko
1. bře 2014

Predam bee you 2012, komplet vybava super TOP stav , vajicko, aj sportak - trojkombinacia. Ozvite sa, napisem viac, resp.kuk moj inzerat na MK.🙂 dakujem

mischelin55
1. bře 2014

Ahojte, nevím jestli je to tu už psané, ale dá se korba či sporťák (S3 HB) usadit na jiný podvozek než teutonia? nebo neprodává někdo podvozek teutonia S3? Děkuji za info 🙂

laily4
2. bře 2014

Ahojte, viete mi prosim poradit aky skejtik sa hodi na trojkolku Spirita? Ake mate s tym skusenosti? Vdaka 🙂

mooncaa
2. bře 2014

@laily4 Mám lascal, to je nejuniversálnější skejt co jde snad na všechny kočárky.

hojda
2. bře 2014

@laily4 Lascal

laily4
3. bře 2014

@mooncaa
@hojda
super dakujem!

babymarket_sk
3. bře 2014

Do pozornosti dávam nový Fun: http://www.babymarket.sk/sk/7685/2267/teutonia-... , okrem výbornej ceny i pre tomto modely je hliníková konštrukcia, odpruženie, vynovená športová sedačka, integrovaná clona proti slnku a krásne farby.

barbarka
4. bře 2014

@babymarket_sk mozem sa opytat kolko u vas stoji madlo na teutoniu? Dakujem. pripadne ci ho treba nejak dopredu objednat, na vasej stranke ho neviem najst 😅

katus25
4. bře 2014

Dobry den, mam teutoniu cosmo a zhanam adaptery na romer baby safe. Nema niekto na predaj? Dakujem