Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

sonkah
25. lis 2013

Ahoj, já mám Teutonii Spirit a jsem moc spokojená. Malé je 16 měsíců a stále ho na střídačku s golfkami používám.
Bohužel jsem teď zjistila, že se mi zlomilo dno korbičky a nejde opravit:( takže dávát pozor, kde a jak to uskladňujete. Nevím, zda na to někdo omylem skočil, či to něco zatížilo a pak se to zlomilo, ale je pryč. Každopádně, pokud by někdo měl korbičku z druhé ruky a látka byla už jetá, tak prodávám to co z korbičky šlo sundat. Mrkněte na můj bazarek. Nebo se to dá použít i pro oživení kočárku.

drobcek24
26. lis 2013

fotoportrét




Zhanam kocik Teutonia Be you v tejto farebnej kombinacii hlavne aby to bola tmavomodra, aj si rezervujem nereba mi ho hned do juna mame casuuuuu emoticon ak budete niekto posuvat alebo viete o niekom kto bude posuvat max v juni 2014 rada si rezervujem

cabalkova
26. lis 2013

@sonkah A v jake barve potah na krbicku je?

cabalkova
26. lis 2013

@hojda A jde to stupatko i na SPirita s rucni brzdou?

hojda
26. lis 2013

@cabalkova My máme spirita s ruční brzdou, člověk si s tím musí pohrát, ale jde to na něj nandat. Teď jsem na zimu koupila do sněhu Mistral P,ale na ten jsem to ještě nezkoušela, do sněhu to se stupátkem moc nevidím, to se člověk nadře jen s kočárem a malej už je velkej 😀

hojda
26. lis 2013

@cabalkova paní jí má v inzerátku, já jsem to psalé té známé, jak chtěla měnit korbičku, ale nakonec si jí prý poslala celou na přešití potahu za 1000,- tak jí to mrzelo, že se tenhle inzerát objevil až teď, mohla si koupit jen boudičku a vnitřní potah a měla to vyřešené☹.

sonkah
26. lis 2013

@cabalkova ahoj, je bezovy, podivej se na muj profil, je tam fotka a dokonce cislo barvy. 🙂 sona

gobsek
27. lis 2013

Ahoj, nevite nekdo jak resp. Kam mam na Teutonce Cosmo 2012 pricvaknout ty dva cvoky ze sportovni korby co trci dole viz. Foto? Bohuzel mi dnes v obchode, kde jsme kocarek letos v unoru koupili, nebyli schopni odpovedet (uz ho neprodavaji...). Mam obavu jestli nam neprodali korbu, ktera nesedi presne na podvozek 2012. Nevite, jestli korba napr. Z 2011 by byla jina? Dekuji moc. Potom jsem jeste nepochopila cvoky na nanozniku, ty taky netusim, kam zacvaknout... 😖

deyana
28. lis 2013

ahoj, prosím ještě zkušenosti s mistral s v zimě? jestli to má cenu kupovat? mám kočárek s menšími koly, ale nějak nemám strach ze zimy, jen že kamarádka mi pořád nabízí teutonku za dobrý peníz a jestli to mám risknout.. diky 🙂

hojda
28. lis 2013

@gobsek Cvoky na nánožníku se sepnou do sebe, to už se tu řešilo, Původní nánožník byl mnohem lépe řešený a líp na kočárku seděl, tento univerzálníá na hlubokou a na sporťák mi přijde, že na sporťáku dost trčí☹

hojda
28. lis 2013

@gobsek A to máte nový kupovaný kočárek? Já na mém potahu, žádné cvoky dole nemám. Nějak se to myslím loni měnilo ty potahy, takže je docela možné, že to máte nějak popletené☹. Zkus napsat rovnou Babyrenka, ten bude určitě vědět.

hojda
28. lis 2013

@deyana Mistral S má ale myslím, taky kolečka malá? Myslíš tedy asi jízdu dopředu těmi velkými, že? Já si pořídila do sněhu Mistral P, ale jak už jsem tu psala, hrozně se s ním nadřu oproti Spiritovi, jak jsem zvyklá zatáčet jednou rukou, tak taky člověk musí pořád zvedat při zatočení celý kočárek do vzduchu, ale ve sněhu jsem ho zatím nezkoušela jestli pojede lépe.

hojda
28. lis 2013

@drobcek24 Nevím jestli je to tato modrá, nebo tmavší
http://www.kocarky-teutonia.cz/produkty/teutoni...

drobcek24
28. lis 2013

@hojda no to neviem tazko povedat z tej foto ale ja hladam pouzivany a be you, nie spirit

hojda
28. lis 2013

@drobcek24 Zkus se zeptat, jestli by ti ho neprodali s jíným podvozkem....Myslím, že by to nemusel být problém.

deyana
28. lis 2013

@hojda jj má malá kola, ale jak se to otočí a jede se velkými vepředu, tak se s tím blbě jezdí, to mám zas vyzkoušené z bugaboo ☹ tak asi nic, zůstaneme nohama na zemi 🙂

hojda
28. lis 2013

@deyana Tak jestli máš BB, tak to ja kolama asi stejné, to si moc nepomůžeš. Jak si člověk zvykne na ty otočná kola, tak pak ty obyč jsou šílené.

drobcek24
29. lis 2013

@hojda je to moznost ale najradsej by som kupila pouzivany do 400eur viac zan nedam uz som ho mala novy za 699eur a predala som ho za 400 eur tak teraz chcem tiez tak kupit uz novy asi nebudem kupovat aj ked tie nove dizajny a farby striesok su krasne som zvedava ake vymyslia na rok 2014

deyana
29. lis 2013

@hojda nn, už ho nemám, sněhem jsme teda jezdili s těmi malými koly taky a dalo se to, ale měli jsme i zimní, ale jak píšeš, ty se netočily a manžel s tím odmítal jezdit, takže jsme jezdili na těch maličkých celou zimu.. Teď mám M&P Mylo, což je s kolama trochu lepší, myslím, že problém nebude.. jen mě nahlodává s cenou.. chce za Teutonku jen 2800.- a je tři roky stará.. tak nevím, nevím.. 😖

hojda
29. lis 2013

😀 @deyana Hm tak to je dobrá cena, tak jestli máš doma místo na 2 kočárky 😀 , za tu cenu ho snadno p prodáš🙂

hojda
29. lis 2013

@drobcek24 Tak to bude trošku hledání jehly v kupce sena 😀 . Pravděpodonost prodeje Beyou a ještě v určité barvě....Jak jsem teď kupuvala na zimu ten Mistral, tak jsem si všimla, že Beyou se zatím objevuju jen minimálně na bazarech, neprodává se moc dlouho a většina asi nechvává na druhé dítě, ale třeba v roce 2014 už to bude trošku lepší.

drobcek24
29. lis 2013

@hojda tak do juna 2014 je casu dost, a nahodou be you som videla na jar 2013 predavat vela vtedy som aj ja predal ten nas ale to sme neplanovali druhe dieta, ale podarilo sa tak ho chcem znovu kupit uvidime na jar bude urcite viac ponuk

hojda
29. lis 2013

@drobcek24 Hmm tak já teď viděla asi jen 2.

drobcek24
29. lis 2013

@hojda tak teraz nie je sezona 😀

gobsek
29. lis 2013

@hojda Kocarek je fungl novy. Kupovali jsme ho letos v unoru v obchode v Brne. Bohuzel uz ale Teutonky neprodavaji a prodavacka co tam byla my nebyla schopna vysvetlit ani ty cvoky na sporotvni korbe a ani ty na nanozniku. Boudicka se obavam je jiny modelovy rok nez kocarek, coz mi skvele prodavacky v unoru nerekli. V lete jsem to neresila, ale mela sem. Ted se obavam budu muset koupit jinou boudicku. Na maliu podle meho musi tahnout...Zkusim Babyrenku. Moc dekuji.

hojda
29. lis 2013

@gobsek Hmm, tak jestli je moc neprodávají, tak je možné, že to prodavačky pomotaly 😠

rebelie
30. lis 2013

PRosím, prosím, neporadíte někdo, kam dát v Praze na opravu kočárek Teutonia Mistral? Nefunguje nám parkovací brzda... A uvítám i radu ohledně pláštěnky na sporťák - jestli máte někdo vyzkoušeno, jaká tam pasuje (my jí totiž nemáme). Díky.

hojda
30. lis 2013

@rebelie Myslím, že možná Malvík nebo Špuntik dělají servis, něco takového tu proběhlo v diskuzi, ale možná nějaký šikovný kutil by na to přišel, čím to je, pokud nebude potřeba nějaký další díl. Jinak pláštěnka pasuje ta originál, mám v jí bazaru pokud máš zájem, já si místo ní koupila puntíkatou Elodie Details, měla jsem i tu Teutonia drahou (černou), ale nějak mi neseděla a na kočárku se mi nelíbila.

caboonek
1. pro 2013

Potřebovala bych poradit, jaké adaptéry koupit k Teutonii BeYou na autosedačku vajíčko Maxi Cosi. Díky 😎

hojda
1. pro 2013

@caboonek Asi záleží z kterého roku kočárek je

http://www.nej-kocarky.cz/teutonia-adapter-maxi...

JInak jsi mi aspoň připomněla, že já ty naše stále ještě mám na kočárku, takže je jdu odmontovat a hodit na bazar. 😉