Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

cara.m
23. srp 2010

Ono je lepší ať zavazí, než když člověk porodí dříve a kočár nikde 😀 No asi ho hned v září objednám. I když si říkám, že s barvama vymýšlet taky nebudu, tak by mohl být na skladě. Tak abych ho pak neměla od konce září doma 😀 Chci objednat sporťák, korbu. moskytiéru, sluneční clonu, tašku, adaptér na autosedačku. Chybí mi ještě něco důležitého? 😀

ivanek
23. srp 2010

Já objednávla 31.10. a Teutonka mi přišla tuším 20.1. Je to dost posunuté kvůli Vánocům, to totiž Němci moc nepracují 😉
Já ještě kupovala prodlužovací díl. a návleky na kola.

mirka285
23. srp 2010

@cara.m podla mna ti uz nechyba nic 😉 nanozniky su v cene,jedine ze by si este chcela fusak od teutonie 🙂

pett7
23. srp 2010

nevím jestli není lepší nějaká univerzální moskytiéra než tu jejich dám na kočár aby nikde neodstávala tak tím trávím půl dne...doplňky jsem objednávala později většinou bývají skladem

cara.m
23. srp 2010

Holky díky 🙂 Já jen mám hrůzu, že na něco zapomenu a pak na to budu čekat zase 3 měsíce 😉

@ivanek využíváš ten prodlužovací díl? Já si říkám, že je pro mě zbytečný, ale to si můžu říkat teď, když nemám díě 😀 Pak mi může chybět. Takže budu ráda za info z praxe 🙂

No na ty Vánoce jsem úplně zapomněla, takže asi bude lepší ho objednat asi už koncem srpna raději.

ivanek
23. srp 2010

Nánožník na sporťák v ceně není 😒
@pett7 - já mám moskytiéru od Bumbleride, je skvělá http://bumbleride.mimishop.cz/detail.php?zbozi=...

dostoj
23. srp 2010

ahoj, ja mam taky objednanou tetonii a ja si doobednala ten prodluzovaci dil, protoze nemam korbu, ale tasku. Jestli mas objednanou korbicku, tak ten prodluzovaci dil podle me nepotrebujes.

ivanek
23. srp 2010

@cara.m zatím jezdím s hlubokou korbou , ale tak za měsíc přesedlám na sporťák a dám prodlužovací díl. Ale pro tebe asi nebude až tak nezbytný. Tvoje miminko půjde do sporťáku na jaře. Já ho mám spíš kvůli tomu, aby na Gábiho nefučelo a aby dobře držel fusak. Nevýhoda je to, že když dáš prodlužovací část, nemůžeš dát madlo.

kdaniela
23. srp 2010

s tim prodlužovacím dílem taky váhám,zda ho ještě neobjednat,ale právě si nejsem jistá,zda ho vůbec využiju,tak pořád nevím 😒

cara.m
23. srp 2010

Díky za radu s moskytiérou. Nejsem moc trpělivá, takže objednám nějakou univerzální 🙂

pett7
23. srp 2010

@ivanek ta je pěkná, nevíš jestli vleze i na sporťák? s prodlužovacím dílem bych počkala jak dlouho ti vydrží korba

krpcek
23. srp 2010

@cara.m myslim si ze predlzovaci diel nebudes potrebovat. nezabudni si objednat nanoznik na sportak - ten nie je v cene.
ja mam moskytieru teutoniu a som s nou velmi spokojna,nikdy sme nemali ziadny problem. dokonca som ju teraz na dovci pouzivala aj na golfac inej znacky a super sedel. 🙂

pett7
23. srp 2010

@krpcek mužu se zeptat jak ji tam dáváš?

jmisa
23. srp 2010

Já prodlužovací díl neměla, prcek šel do sporťáku v lednu, fusak držel v pohodě, dávala jsem tam stejně ještě nánožník. No a na jaře už v kočíku seděl.

jmisa
23. srp 2010

@cara.m my čekali přesně 12 týdnů.

jasminet
23. srp 2010

my sme predlzovaci diel mali, nasa sla do sportaku vo februari, takze sa nam zisiel.

@cara.m este ti tam chyba plastenka proti dazdu. ak teda nechces nejaku univerzalnu. my mame origos od teutonie a spokojnost velika. na letnej dovolenke sme ju plne vyuzili 😀

mirka285
23. srp 2010

ja tiez nemam predlzovaci diel,mala pojde to sportaku v januari,ale ja mam teutonia fusak 2010,ten sa prevlieka cez madlo takze nic padat nebude a tym padom sa mi zda predlzovaci diel zbytocny 🙂

kdaniela
23. srp 2010

takže myslíte,že prodlužovák je zbytečnej?já ho právě proto ke kočárku neobjednávala,ale pořád mám trochu obavu,aby nechyběl pak,přece jen taky se na něj čeká 2-3 měsíce,ale jsme rodina prcků,takže co se týká mimča a délky,tak neočekávám,že by byl dlouhán.......korbička počítám,že by měla do března tj.půl roku vydržet,tak nevim......díky všem za rady,asi se ptám blbě,ale v tomhle se ještě nevyznám 😅

kdaniela
23. srp 2010

@cara.m není to sice úplně k doplňkům,ale ještě se tam doobjednává ruční brzda,pokud ji chceš 🙂 plus já teda ještě pak v obchodě neodolala a vzala si i toho mufa na zimu na rukojeť,plus vlastně už s kočárkem ještě i návlek na rukojeť ,ale to jsou už asi jen takový blbiny,co nejsou vyloženě potřeba

cara.m
23. srp 2010

@kdaniela jo jo brzdu si beru, to jsem zapomněla napsat.
Nad tím muffem jsem uvažovala, ale pak jsem se začala ukecávat, že to není nezbytnost, tak jsem si řekla že odolám. I když teď si mě zase nahlodala 😀

cara.m
23. srp 2010

@jasminet já jsem myslela, že pláštěnka bude ke kočárku. Takže tu musím objednat zvlášť?

kdaniela
23. srp 2010

@cara.m já ho taky neobjednala-až při osobním vyzvedávání kočárku jsem se tam muchlala s tím vystavenym a když mi řekly,že je na skladě ještě pár kousků ze zimy,jinak,že v zimě je pak taky fuč a čeká se na něj,tak odešel s náma,sice nevím,zda to není zbytečnost,ale je takovej muchlací a to je moje 😀

cara.m
23. srp 2010

@krpcek asi se blbě ptám, ale nánožník myslíš tento? http://www.kocarky-teutonia.cz/doplnky/nanozniky

kdaniela
23. srp 2010

@cara.m je tam univerzální v ceně,ale některý holky si dokupujou ještě tu jakože lepší....já asi vyzkoušim tu co je v ceně a kdyby nevyhovovala,tak pak přikoupíme tu druhou.....

jasminet
23. srp 2010

@cara.m no, ak sa nepletiem, tak my sme plastenku objednavali zvlast... 😅

kdaniela
23. srp 2010

@cara.m poslední příspěvek patřil k tý pláštěnce,píšu jak tatar 😀

kdaniela
23. srp 2010

@jasminet tu univerzální obyč?i když mám pocit,že už to tu někdo ze Slovenska taky psal,že tam pláštěnka v ceně nebyla,ale tady určo je v ceně,pokud se teda nepletu,snad ne-i na stránkách Teutonie je tam psaná v ceně.....

editah222
23. srp 2010

Obyčejná igelitová pláštěnka je v ceně kočárku 🙂 Teda hned dvě, jedna na hlubokou korbu a druhá na sporták.
Já jsem si dokoupila tu textilní (ta je na oboje) a jsem s ní moc spokojená.
No a Muff je geniální vynález! V zimě mi vůbec nebyla zima 🙂

kdaniela
23. srp 2010

jinak se omlouvám-nevím proč píšu u tý pláštěnky pořád slovo univerzální,když to tak není,prostě ta obyč od Teutonky,nejsem nějak ve formě 😖

jasminet
23. srp 2010

@kdaniela
@cara.m neviem ci je obycajna alebo lepsia, je proste dobra 😀 taka priesvitna... u nas bol myslim v cene iba nanoznik.