Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

mell
19. říj 2009

andreb: díky, to jsem si myslela.... nikde totiž o tom nijak extra nepíšou, takže jsme na to s mužem přišli celkem náhodou a fakt mě to zaskočilo, já bych s klidným srdcem s kočárem obejdnala adaptér a dál bych se nestarala 😀

lul: jako adaptér je uvedené tohle: http://www.kocarky-teutonia.cz/products/adapter..., ale že je třeba ještě něco domontovat na autosedačku, to jsem nikde zmíněno nenašla (jen v německých e-shopech o tom píšou, jenže zas tak dobře nerozumíme, takže jsme si to spíše vydedukovali)....

alinek
19. říj 2009

děvčata,kdo má teutonii spirit......Chci se zeptat,když píšou že je odpružená,houpe jako klasický kočár,nebo je při jízdě tvrdá?

cernobilka
19. říj 2009

ahoj, zjistila jsem, že jsem si neopbjednala pláštěnku na sporťák spirit, máte někdo tip, která jiná by na něj sedla??

mell
19. říj 2009

cernobilka: já mám za to, že pláštěnka je součástí kočáru.... aspoň většinou to tak udávají

bibi78
19. říj 2009

ano, obe plastenkiy - na hlboky aj sportovy su sucastou vybavy 😉

macet
19. říj 2009

martulikk: Moc děkuji, tak to budu muset nějak zkusit. Myslela jsem si, že to nejde tak to jsi mě moc potěšila 🙂

cernobilka
19. říj 2009

aha, tak to nám se asi vypařila ☹

martuli
19. říj 2009

cernobilka- vy uz jdete do sportaku?

cernobilka
19. říj 2009

martuli už to dlouho asi v korbičce nevydržíme ☹. Ale chci to nartáhnout, jak nejdéle to půjde.

cernobilka
19. říj 2009

našla jsem tu plíáštěnku 🙂, nemusím shánět jinou 🙂

martuli
19. říj 2009

My uz dali sportak a vloznou tasku a pohodicka pohoda, je tam i vetsi teplo. A nasteseti mame jeste ten prodluzovaci nastavec.

cernobilka
19. říj 2009

já nemám tu tašku, takže to bude bez ní

cernobilka
19. říj 2009

marti a jak je to skladné ten sporťák? trochu se toho bojím, aby se mi vešel do auta ☹.

martuli
19. říj 2009

prijde mi ze skladnejsi nez s korbou

lentilk.a
19. říj 2009

Ahojte, mne dnes prisiel ten muff a teraz som ho odskusala a nje to parada! Som zvedava este von, ale uz teraz sa tesim jak maly jojo. 🙂 😀

simounah
19. říj 2009

alinek: jako takový klasický kočár nehoupe, ale odpružená je skvělě a trochu to podrncává a úplně to stačí. Ostatní kočárky jsou proti Teutonce tvrdé - mám na mysli Jane, PP GT3 atd...
Dle mě je odpružení na Teutonce fakt vynikající 😉

europa8
19. říj 2009

lentilka a kde si ho objednavala? v BM?

martuli
19. říj 2009

lentilk.a doufam ze budes nadsena jako ja

lul
19. říj 2009

na zimu je teda lepsia fusakotaska alebo pevna korba?

bibi78
20. říj 2009

lul, podla mna klasicka vanicka (pevna korba) je lepsia a zaroven priestrannejsia. aj tak do nej das fusak, takze teplotne rozdiely nemusis riesit. tot moj nazor... 😅 😉

marku
20. říj 2009

Holky máte některá zkušenost s objednáním a (popř. reklamací) Teutonky na prodejně ve Zlíně?děkuji

timea27
20. říj 2009

ahojte, poprosim vas o radu...mame spirita a dostali sme od kamaratky starsiu autosedacku maxi cosi plus...je mozne pouzit ju aj na podvozok teutonie (existuju nan adaptery)?

agula
20. říj 2009

Timea, zkus napsat do Šputníku, tam ti určitě poradí......

mayka
20. říj 2009

tono, dakujem. Super zastavim sa pre mufa. Cena bude podobna ako u teutonie?

luciek12
21. říj 2009

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte o nějakém obchodě v Brně, kde by Teutonii prodávali. Moc se mi líbí Mistral P, ale bez toho abych ho viděla ho objednávat nechci. Děkuji.

danula.ch
21. říj 2009

Ahojky Teutonacky
Chceli by sme objednat Spirita cez e-bay z Nemecka, je to vyrazne lacnejsie ako na Slovenksu alebo v Cechach, ale ma trochu odradza ten servis. Ak planujem mat kocit aspon pre 2 deti, tak nejaky ten servis bude urcite potrebny. Bolo tu uz spominane, ze je s tym problem, ale sa mi nezda, ze by to Teutonia nemala nejak vymyslene s vybavovanim a servisom, aj pri nakupe cez e-bay. Nemate o tom nahodou niekto informacie, alebo dokonca vlastnu skusenost?
Dakujem dakujem 🙂

lila75
21. říj 2009

danula: ja som tiez uvazovala nad kupou Spirita cez e-bay z Nemecka. Na prvy pohlad to vyzera, ze to vyjde o hodne lacnejsie. No ked som si tam naklikala vsetky sucasti, co k tomu potrebujem, vratane tasky a prepravneho, tak mi vysiel rozdiel len okolo 60 EUR a to som si povedala, ze mi to nestoji za tie komplikacie, ktore by mohli nastat v pripade reklamacie. Boli sme si nakoniec nasho Spirita kupit v BM 🙂

lul
21. říj 2009

danula - myslim si to, co lila. ono servis by ti teoreticky mohli spravit aj inde, ale asi si za to priplatis. okrem toho v BM dostavas 3 rocnu zaruku, co je myslim si pre 2 deti super vyhoda 😉 okrem toho, ked toho beries viac (neivem, co presne od nich musis brat) dostavas aj zlavu 😉

ywina
21. říj 2009

Luciek12-Já jsem viděla Teutonii v Kika Olympii....a ted o víkendu tam mají nějaké slevy na dětské věci,tak třeba i kočárky...
Já jezdím s Cosmem a chválím,korbička je nám pořád dobrá,malý bude mít 5 měsíců....má tam ještě místo...

luciek12
21. říj 2009

ywina: díky, to by mě nenapadlo, hledat zrovna tam. Zkusím to. Jinak už nevím.