Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

zorkala
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adam07
2. lis 2009

inac baby, ktore mate spiritov checknite si to predne koleso na stranke teutonie podla vyrobneho cisla, kedze vyrobene pred 02/09 by Vam mali automaticky vymenit...
a nam by mal uz buduci tyzden prist nas Mistral S, tesim 😵

kolca
3. lis 2009

adam a ono bylo nějaké vadné v té starší sérii? my máme kolekci 2008, tak to tedy nebude problém. No včera mi psal pán a je fakt, že se vůbec necukal a o neuznání reklamace nic neříkal a rovnou, že to vyměněj atd..

andreb
3. lis 2009

ahojte, prali ste uz niekto potah z vanicky fashion? Ak ano, ako ste dali dole ten spodny?

adam07
3. lis 2009

kolca, ja si myslim, ze mozno aj tvoje, lebo pisu, ze vyrobene do 02/09 ale nepisu, ze odkedy... kamoska ma spirita kupeneho teraz v lete, pred tyzdnom si to akoze "nove" objednala a uz ma nahradne koleso doma.. 😉

leontinecka
3. lis 2009

ahojte, holky. Prosím vás, co víte více o tom novém kolečku na Spirita? Psali jste svému prodejci nebo do servisu? Díky.

akcull
3. lis 2009

Kolca,
já mám taky kolekci 2008, ze by v tom byl fakt nějaky výrobní problém. Třeba ty novější kočárky jsou už odolnější.
Jak jsem říkala v mém případě by jen výměna kolečka nestačila, já měla problém i s tou hlavou pro uchycení.

kolca
3. lis 2009

akcull mě právě ten pán z Liberce psal, že kočár potřebuje vidět celý, jestli je to i v té hlavě nebo ne...

petreva
4. lis 2009

Zdravím všechny,
o víkendu budem přendavat kočárek na sporťák...joj jak ten čas letí...zkoumali jsme konstrukci a v horní části jakoby u hlavičky, kde jsou pásy, tak v bočních švech jsou gumičky a na nich jakoby druhá strana sponky??? Kam to patří? Nebo co se tam připíná???
Taky vespedu nástavby jsou taková oka, to je na uchycení pláštěnky, ne???
Pradil by někdo nebo MICHAL?? Prosím??

kolca
4. lis 2009

dobré ránko,
tady něco k té Teutonce - přednímu kolu
http://spirit.teutonia.info/pages/en.php?lang=EN

marta.k
4. lis 2009

kolca diky moc za takove info. kdyz jsem zadala kod sveho kocarku,tak mi taky napsalo ze je z "vadne serie" a ze mi obratem posilaji nove kolecko a do te doby mam jezdit opatrne. a opet smekam pred "teutonii". tomu rikam pece o zakaznika 🙂

marta.k
4. lis 2009

jo a este jedna vec. hledala jsem nejake upozorneni na cz a sk strankach teutonie a tam o tom nic neni. respektive ja nic nenasla. myslim ze by to meli napsat vsude. nebo ne? 😖

kolca
4. lis 2009

marta přesně jak píšeš, taky jsem se divila, že to není na českých stránkách.

kolca
4. lis 2009

a musím teda říct, že mě to mrzí, že to tam není - ušetřila bych si vztek za to, že se mi rozbil kočár, od kterého jsem očekávala víc. Chápu, že chyba se vloudí, takže info na českých stránkách by mi fakt ulevilo.

akcull
4. lis 2009

Tak jsem si to také kontrolovala a spadám pod tu vadnou serii. Nevím proč na českých stránkách není nějaké upozornění🙂 a ani při té mé reklamaci se nikdo nezmínil. To že jsem nic neplatila jsem považovala skoro za "nadslužbu" a při tom šlo o normál. A dopis svaloval veškerou vinu jen na mě☹
Takže to mě taky mrzí.....

leontinecka
4. lis 2009

Petreva,
originál fusak Teutonie, ten s umělým kožíškem, má na zadní horní straně sponky, tak to se asi bude připínat do těch boků na sportovní sedačce.

martuli
4. lis 2009

Taky tam spadame, jsem zvedava, zda kolecka opravdu prijdou 😉 Holky diky za info

safira1
4. lis 2009

neviete mi poradiť, či sa na Cosmo dajú kúpiť väčšie predné kolieska?

martuli
4. lis 2009

Tak jsem psala do Teutonie do Liberce a dorazila odpoved, kdo chce, pisnete do IP, poslu

petreva
4. lis 2009

Lenontin, díky, něco takového jsem si myslela.Tož originál fusak mít nebudem...

Marti, písnimi prosím taky IP, jsem zvědavá...co máte s těma kolečkama, holky??

martuli
4. lis 2009

Zastoupeni teutonie v Liberci uz ma taky konfigurator

http://www.kocarky-teutonia.cz/fashion-design/

jmisa
5. lis 2009

Nemáte někdo do sporťáku fusak Kaiser?

dubakm
5. lis 2009

Jmisa: mám a super tam sedí. Do korbičky jsem mněla Aesthetic, ale tam mi pro větší dítě nevyhovovalo otevíraní 2 zipů. Kaiser má jeden uprastřed a dítě se rychle šupne do kočárku i pak vytáhne 🙂)

jmisa
5. lis 2009

Dubakm, a má to nějaký otvory na ty pásy?

ywina
5. lis 2009

safira1-myslím,že nedají....ale zeptej se u prodejce....

kajunka
5. lis 2009

Ahoj, mam dotaz. Mame Alvi set, kde se pridelava striska od sportaku. Problem je ten, ze kdyz jedu, tak se mi sama jakoby sklapi (tak ca o 10 cm). Takze ji musim stale narovnavat. Nemate s tim nekdo zkusenost?

jasminet
5. lis 2009

kajunka - my tiez mame alvi a strieska sa nam nesklapa, aspon som si to nevsimla. ja ju narovnam, vystiem a natiahnem dopredu co to da a uz ju viac neriesim. nemas ju nejak zle uchytenu? 😅

nedockava4
5. lis 2009

PROSIM....ake fusaky su vhodne do Teutonie Spirt a Cosmo?...dakujem

jasminet
5. lis 2009

nedockava - my mame kaiser...povodne som chcela emitex, ale uz mali v BM iba farby co sa mi nepacili a dalsie uz vraj neplanovali objednavat.

petreva
5. lis 2009

KAJUNKA, zdravím, taky máme tuhle potíž. Zejm. na kostkác nebo v nerovném terénu se nám boudička sklápí...není to zas tak často, tak jsem to nijak neřešila.