Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

pett7
22. bře 2010

ty 2 fialové jsou super hlavné společně viděla jsem je i v korbě společně s tou květinkovou vnitřní vložkou.. nemít hnědou a modrou na sportovním tak chci tu fialovou 🙂
zajímala by mě ta světle zelená chtěla jsem ji jako vložku do modrého sportáku ale na každe fotce vypadá jinak.. snad už budou mít vzorník

baarca
22. bře 2010

Pett7, nevím odkud jsi, ale v pražských prodejnách už mají vzorníky přímo s ústřižky těch skutečných potahů.

lodgermaniacka
22. bře 2010

pett, aj mne sa na fotkach ta modra páči, nemas foto ako vyzera v reale? 🙂

pett7
22. bře 2010

Ja ji fotila doma, ale barva je strašně zkreslená navíc na každém monitoru to vypadá jinak. Zkusím ji vyfotit na sluníčku. Ted jezdím v kombinaci s hnědým nánožníkem protože jsem ho zapomněla koupit... myslela jsem že nebude potřeba.

pipimiska
22. bře 2010

ahojte 🙂 .mam prosbu,potrebovala by som sa spojit co najskor s michalom,zatial sme spolu komunikovali iba cez ip..uz sa tu dlhsie neukazal,neviete mi niekto poskytnut tel.kontakt ?dakujem 😉

gabrielkap
22. bře 2010

dakujem vam, myslim tu tyrkysovu.. cakame chlapceka a stale sa nevieme rozhodnut.. povodne som chcela cierny a farebnu vlozku, ale velmi sa nam paci ta tyrkysova.. a teraz neviem ci cely tyrkysovy alebo skombinovat s ciernou 😉
pett, nemas fotky?

pett7
22. bře 2010

Baarca, ted už je mají, ale v době kdy jsem objednávala potah ještě nebyly je to asi 2 měsíce. Původně jsem chtěla fialový, ale mám hnědý takže bych měla 2 tmavé, potom se mi líbil zelený, těch je ale hodně každý druhý kočár je zelený navíc na léto nepraktické brouci mají takové barvy rádi.. Vyhrál tyrkysový a nelituju i když nejlíp by bylo mít všechny 🙂 🙂. Musím se zajít podívat na vzorník potřebuju vložku na sporťák a zelená mě láká 😉

lodgermaniacka
22. bře 2010

bola som teraz pozrieť tie farby "naživo", ta tyrkysova je pekna 😉 ale aj tak u mna vedie tmavofialova, ta je super, no v kombinacii so svetlofialovou určite nie-ta svetla sa mne osobne vôbec nepáči, ale cela tmavofialova je nadherna 🙂

gabrielkap
22. bře 2010

lodgermaniacka, tak to si ma potesila s tou tyrkysovou 🙂 tmavofialovu mi manzel zamietol, mne sa tiez velmi paci.. hoci keby sme vyberali "naživo", zrejme by to bolo jednoduchsie, pre mna urcite 😉

lodgermaniacka
22. bře 2010

gabrielka, ja mam pre chlapčeka červeny spirit a doladila som ho čiernymi doplnkami, mne červena pre chlapca nevadí, keby bola vtedy ta tmavofialova tak by som kludne aj tu kupila 😀 ale tu svetlu určite nie, ani sa mi nepáči a ked už, tak je to uplne dievčenska farba, ale ta tyrkysova musí byť na slnku krasna, v tom obchode nebolo až take dobre svetlo, alebo by som potom zvolila klasiku, čierny, al. tmavozeleny...aj hnedy s tyrkysovymi doplnkami môže byť super 🙂

jaruska8
22. bře 2010

Ďakujem dievčatá, no my budeme mať dievčatko, etda ak 4D nepovie inak. 😉 😉 😉 A ak by bol chlapček, tak idem do tyrkysovomodrej v kombinácii s ciernou. Takže tmavá fialová je pekná???? To som rada, ja by som chcela teda kombináciu tmavej a bledej, tá bledá bude hádam pekná (ak je ako Milka, tak to je super) a ešte k tomu tá kvetinková vložka. 😉

lodgermaniacka
22. bře 2010

jaruska, podla mna je ta svetlejšia fialova ešte svetlejšia ako milka, na mna bola moc svetla, ale ked ju skombinuješ s peknou podložkou tak to bude pekne, ja by som radšej cely tmavofialovy, nech tam nemam 2 odtiene a plus nejaku super farebnu podložku, najlepšie by si sa rozhodla, keby si tam išla, pokial máš taku možnosť 😉

scheilaa
22. bře 2010

Holky,prosím,které máte Cosmo a autosedačku Maxi cosi..Můžou být adaptéry namontované nastálo nebo se při každém nandání korby sundavat?Jinak nám kočárek dorazil po osmi týdnech,což je bomba,už aby byl doma🙂

gabrielkap
22. bře 2010

ani mne nevadi cervena, ani ta tmavofialova by mi nevadila pre chlapca, len manzel fialovu nechce.. ani ciernu..
tak asi pojdeme do tej tyrkysovej, len neviem ci cely tyrkysovy alebo budu a madlo tyrkysove a sedacku ciernu, to by som aj slnecnu clonu chcela ciernu a tasku urcite ciernu..

vendulal
22. bře 2010

Baarca,
můžu se zeptat, jaká je veletržní cena Teutonie Cosmo? Máš s brzdou, nebo bez?
Díky

baarca
22. bře 2010

Ta světle fialová je světlejší jak Milka, jak jsem psala.
Pett7, špatně jsem tě pochopila 🙂 Barvy jsou všechny krásné, ale já jsem se za sebe bála, že ty "barevné" by se mi po čase okoukaly. Takže u mě vyhrála hnědá a barevnost doženu dekou a hračkama a možná koupím tu vložku.

pett7
22. bře 2010

Ty vložky se dají sehnat i přes minibazar, jdou ušít z velkého výběru barev a vyjdou levněji než originál.

lodgermaniacka
23. bře 2010

viem, že sem chodia aj predajcovia, ale ak budete chcieť odpovedzte aj nepredajcovia 😉 mam spirit, ešte novy, neodskušany ale velmi sa mi zapačilo PP GT3, na stranke BM o nom píšu ako o "šampion vo svojej triede" tak a teraz mam dilemu, či si nechať spirit, alebo vymeniť za GT3-ta sa mi totiž dizajnovo páči viac ako spirit, ktorý kočík z týchto dvoch trojkoliek je "lepší" ak sa to da vôbec porovnať 🙂 vopred dakujem 😉

babyrenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
babyrenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
editah222
24. bře 2010

Lodgermaniacka - já jsem se rozhodla pro Spirit. TAky jsem se původně rozhodovala mezi ním a PP a přišel mi lepší. Ale je to můj názor, někdo jiný ti může říct opak 🙂 Líp se mi s Teutonkou jezdilo a mě se víc líbí.

pett7
24. bře 2010

Logermaniacka- i já se rozhodovala mezi těmito 2 kočárky, PP se mi líbilo víc vzhledově ale zase se mi nelíbila moc ta látka, navíc já jsem malá a kočár byl dost vysoký a s Teutonkou se jezdilo líp a má víc barev..do obchodu jsem šla s tím, že chci PP a odešla s Teutonkou 🙂 u PP se mi ale líbí víc hluboká korba 🙂

bubina1
24. bře 2010

lodgermaniacka... tolko špekulujes až prešpekulujes... 😀
podla mna sa so spiritom jazdi velmi lahko a to odpruženie ma tiež velmi dobe...

jaruska8
24. bře 2010

No, ja som skúšala chodiť aj s PPGT aj s Teutonkou a jednoznačne Teutonka, je ľahšia a lepšie sa s ňou manipuluje. Dizajnovo sa mi páčili oba kočíky.

lodgermaniacka
24. bře 2010

dakujem všetkým 😉 no, ja viem, že moc špekulujem 😀 len sa mi začala ta GT3 páčiť, a chcela som vedieť či nemate skusenosť niekto s obidvoma kočíkmi, skusim ju v obchode a budem dufať že PP pôjde tžšie 😀

tiburcia
24. bře 2010

holky mám na vás dotaz...moc se mi líbí spirit....ale co jeho kolečka? jak jste se s tím popraly v zimě na posypových kamíncích? já totiž bydlím v zapadákově a cesta je tu spíš vysypaná šotolinou, tak mám strach aby se ty kamínky do toho nezapichovaly, nebo aby ty kolečka nezničily...případně aby s tím šlo vůbec po těch kamíncích jet...děkuju....

juliar
24. bře 2010

tiburcia: v terene si treba zaaretovat predne kolecko a prejde vsetky tereny 🙂 aj sneh aj kamene. nikdy sa mi nic nezapichlo. raz sa mi nejakym zazrakom dostali kamienky do vnutra koliecka a tam hrkotali, ale manzel to nejako vybral.

juliar
24. bře 2010

inak predavam svoju teutoniu spirit, hlaboku vanicku, vajicko maxi cosi s adaptermi, novu vloznu tasku a fusak. (aj zvlast)
predavam aj novy bezpecnostny set original teutonia - svetla, reflexny privesok a zvoncek.
ak ma niekto zaujem, poslite mi mailovu adresu do IP, poslem foto a viac info.

pett7
24. bře 2010

tiburcia- s teutonkou jezdím 4m posypu tu máme víc než dost, jet se po tom dá normálně, ale kamínky se zapichují a kola nevypadají zrovna nejlíp 😒 ale dá se to přežít jinak je kočárek super 🙂

jafulka
24. bře 2010

Pro lodgermaniacka: Ahoj, já vyměnila PPGT3 (měla jsem ho jako hluboký) za Spirita 🙂 A nemůžu si to vynachválit. Za mě je Spirit nejlepší kočárek, který sem měla 🙂 Jana