Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

lodgermaniacka
8. dub 2010

peko, určite je dobra, len ju asi neviem pekne napnuť a moskytieru neviem vôbec použiť, a možno to tak ma byť že gumička vzadu cez strechu, baby čo ju mate dajte tip 😉

peko
8. dub 2010

tak my máme kočárek zatím jen objednaný a asi si ho pojedeme vyzvednout, tak pak si tam nechám všechno ukázat - by mě v životě nenapadlo, že nasadit moskytiéru by mohl být problém, jsem ráda, že to vím 😉

jafulka
8. dub 2010

Ahoj holky, tak už týden jezdíme se Spiritem a naprostá spokojenost 🙂 Je to nejlepší kočárek, který jsme měli. http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=280...

ywina
8. dub 2010

Mostytiéra se upíná kolíčkama do oček na nánožník-u sportáku...na Fashion korbě je to gumou pod boudu....

babyrenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berushinka
9. dub 2010

zdravím všechny teutonačky... a měla bych na vás jeden dotaz, tedy především na pražské maminky....moc se mi líbí spirit a zajímalo by mě jak se s ním jezdí po eskalátorech do metra? Jezdíte po předu nebo po zadu? A zaaretováváte si přední kolečko? Já jsem zkoušela jet se čtyřkolovým kočárkem po předu, ale měla jsem strašně nepříjemný pocit že se převážím a poletím i s kočárem, takže jsem pak jezdila po zadu a přidržovala ho zespodu. Jen si to nedovedu představit s trojkolkou... 😒 Díky za vaše zkušenosti...

editah222
9. dub 2010

Berushinko - nejsem z Prahy, ale escalatory u nás máme taky takže občas jezdím 🙂 ale nerada. Nahoru to jde v pohodě, první jede kočár a já držím madlo, dolu to dělám taky tak, ale viděla jsem, že některé maminky jedou dolů jakoby pozpátku, jenomže to se já bojim.
TAkže při mém stylu jízdy je naprosto šumák jestli mám 3 nebo 4 kolku, protože kočár stojí furt na 2 zadních kolech.

divoska
9. dub 2010

nechcem skakat do otazky /lebo je dobra, tiez by ma zaujimalo ako najlepsie zvladat eskalatory/.
ale mam aj ja dotaz na adapter autosedacky romer na spirit - jeden a ten isty pasuje na baby safe, baby safe plus aj shr? som z toho magor. 😀

babyrenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
divoska
10. dub 2010

do prdelky, takze ked som objednala adapter na shr a sedacku planujeme baby safe alebo baby safe plus tak este budem musiet zhanat ten medzikus alebo mam smolu? /hlavne ze kocik ani sedacku este nemame 😀 /

babyrenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
divoska
11. dub 2010

dik moc za obsirne a dokladne vysvetlenie, nevedela som sa k tomu dogooglit 😉 jo asi to fakt zvazime, aj ked chcela som usetrit, vravela som si ze ved sak hlavne ze bude romer, ta baby safe plus sa este dala cenovo, tie shr co si pamatm boli o nejakych dalsich 40% drahsie. ale asi kukneme teda. vdaka este raz

tono_babymarket
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
divoska
12. dub 2010

super dik, hej pozerala som rovno vcera este a videla som ze tie rozdiely nie su az tak strasne. neviem kde som to googlila predtym /ale je pravda ze aj vcera som nasla na dvoch strankach za nejakych vyse 200/. ale aspon viem kolko mam ratat do rozpoctu, dakujem ;)

prettybaby
13. dub 2010

ahojte kocky, vedeli by ste mi prosim poradit, kde je k nahladnutiu (fyzickemu) sportovy kocik Teutonia Mistral 2010? V okoli BA. Chceli sme ho ist pozriet do Babymareketu, no podla info, ktore som dostala odtial mailom, je kocik na objednavku. No my by sme urcite radi videli kocik predtym, ako ho vobec kupime. dakujem 🙂

divoska
13. dub 2010

stavim sa ze ten kocik tam vystaveny maju ked pojdes, ale ano ten tvoj ti uz potom budu musiet s velkym predstihom pred porodom objednat. tono ti urcite napise viac 😉

mirka285
13. dub 2010

tiez si myslim ze predvadzaci model tam maju,len je nepredajny...takze ak budes mat zaujem,objednaju ti,len dodacie lehoty su cca 12 tyzdnov 😒

prettybaby
13. dub 2010

dakujem za info kocky, no je mi divne, ze dnes mi odtial pisala pani a vraj konkretne tento modely nemaju, boli by iba na objednavku. Presne takto to napisala.Ja som jej pisala, ze by sme si radi prisli pozriet uvedeny kocik, nie hned ho kupovat - cize myslim, ze to pochopila aj ona tak, ze sa len pozriet, cize pozriet predvadzaci model. No nic to,skusime tam zajst,.)
Divoska - ja nemam pred porodom .-) ja uz som stastnou mamickou 5apol mesacneho chrustika 🙂)))
12tyzdnov? prebohaaaaaaaaaa - tak to je tym padom passe. joooooj☹

divoska
13. dub 2010

hej vidim fotku, automaticky som si myslela ze dalsie na ceste alebo v plane 🙂 . tak mrkni bazar /aj na babymarkete maju/, pretoze inak by si naozaj musela dlho cakat.

tono_babymarket
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
prettybaby
14. dub 2010

tono dakujem .)))potesila som sa

dadka2
14. dub 2010

Ahoj, po delší době jsem zase tu a koukám, že tu na mě byly dotazy ohledně upevnění sluneční clony na hlubokou korbičku. Tak nejdřív jsem to zkošela z kolíčkama, ale to šlo jen pokud nebyl vítr. No a na léto jsem jí příšila ke korbičce. Přichytila jsem to do prošití korby, takže jsem látku vybec nepropichovala. Když jsem stříšku nechtěla, tak jsem jí ohrnula nahoru. Je černě podšitá, tak to vůbec nevadilo a naopak vypadala boudička zase trošku jinak🙂. Teď už jezdíme se sporťákem, tak jsem jí odpárala a nic není poznat🙂))).

wild_child
19. dub 2010

ahojte baby, mam sportak spirit S3 model 2009, sportova cast je fashion design farba hneda 3620. Ake mate skusenosti so stalostou farby hlavne po lete? Ostane taka krasne hneda, alebo vybledne? 🙂

jg982
20. dub 2010

Ahoj, prodávám Fun System 2009 ....jukněte tady na bazar 🙂

lul
20. dub 2010

ahojte, mam par dotazov na teutonacky kocky, ale aj na predajcov 🙂

mam vloznu tasku, teraz je uz teplo a chcela by som ten kryt dat prec. tu cast na zips, da sa to? lebo som to skusala a nejde mi to, tak len ci som nesikovna alebo sa to naozaj neda dat cele prec... aby zostala len nezakryta "vanicka"

stahuje sa zaruka aj na vady, ktore vadia len oku, ale na fukcnosti nie su prekazkou? konkretne - trosku sa mi odkupilo striebornej farby z konstrukcie. zatial to vobec nie je vidno, ani to nechcem riesit, ale ked sa nahodou odlupi viac, aby som vedela - je toto dovod na reklamaciu?

a este jedna otazka - na co su v kolieskach prednych take tie "strelky" - co sa nimi nastavuje? konkretne nad kolesami take koliecko cierne, co sa da otacat. netusim, co sa tym nastavuje... vdaka 🙂

a este jeden - je lepsi na zimu fusak kaiser alebo emitex alebo aky? ake mate skusenosti? teraz budu vypredaje, rada by som sa niecim na zimu zasobila. cena nerozhoduje, len co lepsie pasuje a s cim mate lepsie skusenosti. vdaka 🙂

jasminet
20. dub 2010

lul, my mame kaiser. povodne som chcela emitex 3v1, ale nakoniec mame kaiser microflees, ci co to je za material...

mirka285
20. dub 2010

lul ak ti cena nerozhoduje,tak urcite najlepsi je fusak teutonia...je prisposobeny presne na kocik,nepada,nesmyka sa,proste original je original 😉

akcull
20. dub 2010

lul,
my máme ten emitex 3v1 a jsem s ním naprosto spokojená, ale souhlasím s mirkou, že pokud ti nejde o cenu, pak určitě jdi do té Teutonie. Viděla jsem je v krámě a jsou úžasné, dají se také zmenšit do korbičky i odzipovat pak ta dolní část, připínají se přímo na madlo....byla jsem z nich zkrátka nadšená🙂

jasminet
20. dub 2010

lul, tak ak chces teutonku, tak najvyssi cas fusak objednat 😀 😀 😀 zartujem 😀
inak, my mame hnedo oranzovy cosmo + je tam trocha bezovej a fusak mame hnedo bezovy a vyzera ako keby k tomu kociku origos patril 😵

akcull
20. dub 2010

no to je fakt s tím objednáváním🙂)), ale ne, přijde mi, že teď mají hodně věcí i skladem, takže se určitě sežene dříve než tomu bývalo .....