Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

babyrenka
12. led 2014

@anuskaaprazko : ve Vašem případě bude asi nejjednodušší obrátit se v Bratislavě přímo na BabyMarket.

daisyr
17. led 2014

@babyrenka dobrý den, prosím, pasuje fashion korba na podvozek kočárku fun systém z roku 2008? děkuji

babyrenka
17. led 2014

@daisyr : otázkou je, o který typ Fashion korby se jedná. Fashion korba se vyráběla ve dvou provedeních, řada s označením 1 byla určena pro podvozky Spirit S3, Cosmo, Lambda, Pixxel Sport a Fun System a řada s označením 2 pak byla určená pro podvozky Mistral S a Mistral P. Obě provedení se liší v tom, že řada 1 má sklopné uchycení do podvozku kočárku a dráty uchycení jsou pod dnem korby, řada 2 má uchycení nesklopné a dráty uchycení jsou vedle na straně korby v jedné rovině s jejím dnem. Fashion korbu řady 2 nejde do podvozku Fun System upevnit, protože uchycení na korbě je širší než pojezdy na podvozku.

daisyr
17. led 2014

@babyrenka řada 1 na spirit S3, takže by to jít mělo, děkuji

ladytt
17. led 2014

Poradíte mi prosím či robia niekde aj pozáručný servis na Teutóniu? Koľko približne stojí?

hojda
17. led 2014

@ladytt V ČR to dělá Liberec Babyrenka, jako hlavní dovozce do ČR, kdo je hlavní dovozce do SK? Tam bych se ptala🙂.

babyrenka
17. led 2014

@ladytt : na Slovensku má autorizovaný servis Teutonia BabyMarket Bratislava.

ilovebaby
18. led 2014

Maminky prodavam krasnou korbicku na teutonii 🙂 neshanite nektera?

froggynka2013
19. led 2014

Maminky mam na predaj Teutoniu Cosmo cervenu v TOP stave, minimalne pouzivanu, treba vidiet

gebi
22. led 2014

Maminky, keby mal niekto záujem, tiež budem predávať, krásnu zelenú korbičku, pošlem foto!

delina
1. únor 2014

Ahojte. Chcem sa spytat na tasku na kocik Teutonia, ci ste spokojne. Mne sa moc nepaci ten chlebnikovy vzhlad, radsej by som chcela nieco viac kabelkove s dvomi obleckami, co sa dat na plece.

hojda
1. únor 2014

@delina Tak kup jinou, která ti bude vyhovovat 😉 . TAhle je hezká jak je ve stejném designu, jako kočárek, ale když se ti nelíbí, tak klidně vyber jinou🙂

chinoll
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miska84
2. únor 2014

Dobry den. Chci se zeptat mame Spirita z roku 2009 a rada bych ho vymenila za Teutonia Be you ,ale manzel o tom nechce slyset. Chtela jsem se zeptat ,zda nahodou nejde na Be you 2013 nebo 2014 korbicka z tohohle roku tusim,ze je to Fashion.A jeste jaky je rozdil mezi Be you 2013 a 2014.Dekuji.

babyrenka
2. únor 2014

@miska84 : korba pro BeYou má stejné uchycení jako korba pro Spirita, takže v tomto není problém. Rozdíl v korbičkách je zde pouze v tom, že Fashion korba má jiné rozměry, než v současné době používané korby Made for You, takže jejich vybavení nejde kombinovat mezi těmito typy.
Mezi podvozky BeYou z roku 2013 a letošní kolekcí je pouze jinak provedené zakrytí převodů parkovací brzdy a odpružení předních kol, jinak jsou oba podvozky technicky prakticky stejné. Rozdíl pak bude, stejně jako u ostaních podvozků v tom, že se v nabídce objevují místo kol vzor 50 nová kola vzor 7 a možnost objednání konstrukcí podvozků BeYou a Cosmo i v bílé barvě.

cabalkova
2. únor 2014

Ahoj, muzete mi prosim nekdo poradit, zda a pripadne jaky skejtik se da pouzit ke Spiritovi s HB? Vim, ze tam je prave problem s uchycenim kvuli brzde, ale myslim, ze jsem tu uz kdysi cetla, ze to nejak jde obejit, tak budu vdecna za radu a doporuceni. Diky.

ilovebaby
2. únor 2014

Maminky nemate nektera potah na vymenu?mame zeleny 🙂

hojda
2. únor 2014

@cabalkova Měla jsem na něm Lascal maxi buggy to byl myslím. Chce to si vyhrát s uchycením, ale jde.

cabalkova
2. únor 2014

@hojda Diky za tipa, mrknu na nej, a musi se vrtat do konstrukce, nebo jsi to pridelavala nejakyma reminkama?

hojda
2. únor 2014

@cabalkova Nic se nevrtá, jsou k tomu řemínky.

cabalkova
2. únor 2014

@hojda jojo, uz jsem se divala. Priste budu napred googlit a az pak se ptat. 🙂

hojda
2. únor 2014

@cabalkova V pohodě, problém je v tom, že na jedné straněje to lanko brzdy a tak se musí vychytat stejnoměrné upevnění na obou stranách, takže nejdříve udělat stranu s lankem, kam to půjde a podle toho pak druhou stranu.

drobcek24
2. únor 2014

Baby prosim nebudete niektora predavat Teutoniu Be You ????? Velmi zhanam kludne nam staci na JUN 2014 vtedy mam termin ale uz chcem mat rezervovanu a istotu ze ju budem mat 🙂 Najlepsie v tejto modrej kombinacii pre chlapceka 😉 dakujem za akekolvek tipy a ponuky

delina
3. únor 2014

@hojda ak by niekto tu teutonia tasku vychvalil, ze je lahka, prakticka, dobre sa nosi a pod, tak by som mozno do nej isla 😀

hojda
3. únor 2014

@delina Mně prostě vyhovovala a když se mi nehodila, tak jsem brala třeba batůžek a i ten mi šel na kočárek pověsit.

zlatelevizeedna
3. únor 2014

@delina tak vychválit😀. Mně taky plně vyhovovala, vlezlo tam vše, co jsem potřebovala, má pro mě dobré vnitřní členění,...

ilovebaby
6. únor 2014

Holky dotaz - mame miminko (bude mu 7 mesicu) a jsme uz ve sportacku. Je myslite opravdu treba ten prodluzovaci dil? Mam fusak merino a ten ma jakoby tvar vlozne tasky dole u nozicek. Tak vaham zda investovat do dilu nebo je to zbytecne ???

hojda
6. únor 2014

@ilovebaby Když vidím letošní zimu, tak bych ho nepořizovala 😀 . My ho tedy měli a byl fajn, ale dá se to zvládnout i bez něj.

ilovebaby
6. únor 2014

@hojda to jsem chtela vedet 🙂 ja jestli to ma prave cenu.maly si stejne uz seda a je ve fusaku v pohode. A na leto si zase rikam,ze mu bude uz v cervenci rok a zacne tapkat takze to pak asi cenu mit nebude 😀