Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

gucci
6. srp 2009

majka: zkus se podívat na Teutonia MiniNest fusak, pro malé mimi se to používá jako fusak a pak do sportáku si ten "fusak" rozebereš a zůstane ti jen vložka s polštářkem 😉

majka79
6. srp 2009

díky za tip gucci

gucci
6. srp 2009

majka: nz, mám ho i v albu a na teutonáckých stránkách je taky 😉

gucci
6. srp 2009

jinak jsou i normální vložky do sportáku přímo Teutonácké 😉

majka79
6. srp 2009

díky za info Teutonii jsem ještě před dvěma dny vůbec neznala a tak jsem nevěděla ani o stránkách

akcull
6. srp 2009

Dekuji Michale za radu a nabídku🙂, zítra, tedy jak tedˇkoukám už dnes budu zkoušet. Snad to bude zase ok.

majka79
7. srp 2009

Ahoj všem ještě bych se ráda zeptala kde vozíte u Spirita bez kapsičky na boudičce, kterou ten náš nemá pláštěnku díky za tipy.

kolca
7. srp 2009

kuk,
majka pláštěnku mám připevněnou těma sucháčema na té tyčce, co překáží na košíku.

Jinak teďka jsem otočila spor´ták směrem od sebe a do košíku je hned mnohem lepší přístup. 🙂

jmisa
7. srp 2009

Taky vozím pláštěnku na tej tyčce v košíku.

majka79
7. srp 2009

Díky za tip hned to okouknu a přidělám si ji tam také abychom ji měli vždy s sebou pro jistotu.

helenky
7. srp 2009

ahoj holky, chtěla jsme se zeptat, jestli se už některá nebo někdo kolem vás nezbavujete adaptéru na autosedačku Tario na Teutonii Spirit? Kdyžtak mi prosím písněte IP díky moc

katwind
7. srp 2009

Holky, je doma😀 teda ne doma, je v garáži, pěkně v krabici😀 Vypakován a rozbalen bude až budu já v porodnici 😉
Ale na krámě jsem vše zkontrolovala a už se nemůžu dočkat. Michale, touto cestou Tobě i paní Aleně díky! Byli jste oba super! 😵

tynushqa
8. srp 2009

Ahojte,
chcem sa opytat ako je to s tymi autosedackami chcela by som maxi cosi ale kupit uz z druhej ruky, mala ma uz 9 mesiacov a v tej vacsej autosedacke /0-18/ jej hrozne planda hlava a je nepohodlna, chcela by som ju este nosit vo vajicku tak rozmyslam ze na tu chvilu by stacila aj z druhej ruky... mame spirit-ku 🙂 takze ide kazde vajicko maxi cosi na tento kocik a co k tomu treba dokupit ? adaptery??? kde by som ich asi tak mohla zohnat?
Dakujem

michal_spuntik
8. srp 2009

Pro Katwind:
taky díky, a hodně štěstí!!! Držím palce!!! 😉
Michal

michal_spuntik
8. srp 2009

Tynushqa:
jde tam nasadit libovolná MC 0-13kg od roku (tuším) 2001 nebo 2002. Adaptéry seženeš buď v obchodě nebo je některá z holek tady už nepotřebuje a domluvíte se spolu.
Na druhou stranu v 9 měsících si pořizovat vajíčko mi přijde skoro už zbytečné. Co s ním budeš dělat? Lepší budeš mít pořídit už autosedačku v kategorii 9-18. Klidně také MC - jsou to Priori XP a Tobi.. obě jsou výborné.
Michal

tynushqa
9. srp 2009

Ahoj Michal,
dakujem za odpoved. Chcela som este vajicko, lebo nasa babula je drobec ma nieco vyse 7 kg a mame sedacku 0-18 ale tam je taka pokrcena, padne dopredu a sedi si na chrbte a ked zaspi tak jej tam planda hlavicka a aj cela. Nevies mi popripade poradit nejaku sedacku ale nie velmi drahu? Dakujem

ywina
9. srp 2009

Ahoj..tak hlásím,že se nám jezdí s Cosmem moc dobře....i po trávníku na fotbalovém hřišti..... 😀 Pláštěnku vozím připevněnou z boku na tom držáku,co je přicvaklá korbička....je tam trochu vůle,tak se to lehce prostrčilo....a ikdyž sundám korbu,tak to nezavazí....i při nacvakávání to nepřekáží.....

given
10. srp 2009

Ja mam jednu prosbu na Michala: mame Spirit a vajicko Romer baby safe plus. Nainstalovali sme adapter, ale vajicko sa neda nakliknut. Vyzera, ze na nom chybaju uchytky, ktore sa pripnu na adapter. Ked som pozerala na stranku Romer tak napriklad baby safe plus SHR ich ma. Vobec tomu nerozumiem, lebo teutonia uvadza, ze adapter sa moze pouzit na obidva modely vajicka. Je nutne este nieco dokupit alebo sa to da vyriesit inym sposobom? Dakujem

zuzana581
10. srp 2009

Ahojte Teutoňáčky. Mám na vás jednu otázočku. Aj vám sa šúpe tá rúčka v mieste, kde je tá farebná folia teutonia? Šúpe sa mi to aj na vrchu rúčky aj dolu. Rozmýšlam stále, že čo s tým mám urobiť aby to nebolo vidieť, lebo s tou priesvitnou foliou ide dolu aj tá farba, čo je pod ňou.

tynushqa
11. srp 2009

ahojte, ja mam zase iny problem...mame sportiak a ta "podlozka" na ktorej sa sedi ma uz zmolky! pouzivame ho necele 3 mesiace a uz su na nom zmolky 🙄 aj vam sa to tak zmolkuje?

lul
11. srp 2009

tyn - to spada pod reklamaciu, nie?

kikimaruska
11. srp 2009

Holky pokud některá čekáte dvojčátka nebo brzo sourozence, mrkněte se:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23498740&tab=0

Kočárek je jako nový, opečovávaný a jetý párkrát jako sourozenecký, prodává ho kamarádka.

safira1
12. srp 2009

Zuzana581, ja mam ten istý problém, už som to tu písala, že sa mi nejako šúpe nálepka na rúčke. Najskôr som myslela, že som ju niekde odrela, ale nemala som zatiaľ kde. Ja by som si rada tú nálepku aj kúpila, keby sa dalo.

tynushqa, nám sa žmolkuje asi aj strieška, tam kde sa najviac zohýba a odiera látka o seba. Nie sú to zatiaľ žmolky, ale vidno to také ošúchané. Tiež ho máme možno mesiac.

safira1
12. srp 2009

ja by som potrebovala radu, či mi bude pasovať do cosma fusak emitex, neviem či mi stačí model z minulého roka, alebo potrebujem ten nový, ktorý ma dierky na 5-bodové zapínanie...

kikimaruska
12. srp 2009

safira: já tam Emitex fusak měla 2008😉 , dírky na pásy jsou snad uplně u všech verzí....jen s prodlouženým dílem je trochu delší a do Cosma mi i přečníval, jak je dlouhý 😉 Letošní kolekce je jen lepší v tom, že vzadu by měla mít ABS vrstvu, aby tak snadno neklouzal pak pod dítkem ve sportáku ap.

krpcek
12. srp 2009

ahojte, aj mne sa to supe . . . o chvilu tam uz nic mat nebudem. 😠

kolca
12. srp 2009

to je divný, my máme kočárek už 14 měsíců a nešoupe se nám to 😕

zuzana581
12. srp 2009

Mne sa zatial žvolky nerobia nikde (kočík používame necelé tri mesiace), len sa mi šúpe tá rúčka a dnes som sa totálne naštvala na tú prebalovaciu tašku teutonia a kúpila si tašku zn. Nurse Bolso. Stála 28 euro a je perfektná a má normálne zapínanie na zips. Lutujem, že som si tú Teutonia tašku kúpila. Tak jak som velmi spokojná s kočíkom (až na tú rúčku), tak som z tej tašky sklamaná. Vy ste s tou taškou spokojné?

lul
12. srp 2009

zuzana581 - a co ti na tej taske prekaza?

safira1
12. srp 2009

Kikimaruska, takze je jedno ktory fusak kupim od emitex. Alebo by si radsej odporucila iny? Taska neviem ci je zla, zda sa mi len prehnane velka, myslim ze ju mohli naspodu vystuzit. Inak s kocikom som velmi spokojna, len ho chcem mat stale ako novy..alebo aspon zachovaly.