Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

kdaniela
23. srp 2010

@editah222 tak to si mě moc potěšila s tím Muffem,já si pak vždycky řikám jak musím mít každou kravinu a vyhazuju zbytečně peníze,prvně jsem vydržela a pak už ne při osobnim prozkoumání 🙂

cara.m
23. srp 2010

@kdaniela jo jo pochopila jsem, že píšeš o pláštěnce. Zkusím taky tu v ceně a když nebude vyhovovat, dokoupíme.

kdaniela
23. srp 2010

@jasminet tak to bude ta v ceně,budu jen ráda,když ta obyč bude zároveň i ta dobrá 😀 tou druhou jakože lepší jsem myslela tuhle
http://www.kocarky-teutonia.cz/products/plasten...

jasminet
23. srp 2010

@kdaniela nie, to nie je ona, my mame tu igelitovu na sportak... 😉

kdaniela
23. srp 2010

@cara.m promiň,někdy mám fakt děsný vyjadřování 😖

jmisa
23. srp 2010

Muff jsem měla taky, ale neorigoš, což mi nevadilo. Je to vskutku super vynález. 😉

kdaniela
23. srp 2010

@jmisa tak ono je to asi vcelku jedno,ty neorigoš jdou i pak většinou dobře sehnat,když to člověk shání až tehdy,když to potřebuje a to bývá u Teutonky co se týká dodací lhůty dost problém mi bylo řečeno,teda pokud není štěstí a není to zrovna na skladě.....tak jsem ráda,že je tu další spokojenej člověk s Muffem 🙂 hned si připadám míň provinile 😀

jmisa
23. srp 2010

@kdaniela přesně, já ho nejdřív nechtěla, ale pak mi byla v rukavicích zima, tak jsem naklusala do prodejny, muffa teutonku neměli, tak jsem vzala co měli a fakt myslím, že tohle se vyplatí, jinak jsem na různé doplńky skeptická a většině jsem se vyhnula (prodlužovací díl, lepší pláštěnka, s taškou jsem vystačila s tou, co prodávaj v DM 😀.....)

kici96
23. srp 2010

Ahoj!!!
Ja len k tomu predlzovaciemu dielu...podla mna je super ale jednu nevyhodu to ma, ze sa neda dat naraz predlzovaci diel aj madlo, alebo aspon ja som na to nedosla ako by sa to dalo upevnit naraz, kedze obe sa napajaju na to iste miesto....Toto je zatial jedine negativum co som na tutonii nasla... 😠 😉 🙂

cara.m
23. srp 2010

tak se dívám, že u nás i v Německu je v ceně sportovního kočárku: Podvozek s kolečky, včetně sportovní sedačky a univerzální pláštěnky.

Ptám se asi blbě, budu k něčemu potřebovat ten nánožník? Ze začátku bude mimčo v korbě (narodí se v lednu), pak přesídlí do sporťáku, to bude teplo. Takže tak na podzim?

kici96
23. srp 2010

Aj na Slovensku su plastenky v cene...2aj na hlboku korbicku aj na sportak...aspon ja som to tak mala.... 😉
A aj muff mam, este som ho sice nemusela vyuzit ale hrozne sa tesim na zimu, som ho skusala a je teplucky a prijemnucky...moc sa tesim az tam vlozim rucicky a budem sa flakat s mojou bambulkou aj v zime bez toho aby mi mrzli ruky ;)

cara.m
23. srp 2010

Tak holky čím dál víc jsem na toho muffa nahlodaná 😀 Jsem si říkala, že už tak že si vezmu takový kočárek, tak že to je zbytečnost a osm stovek je osm stovek, ale asi ho nakonec vezmu. Záleží, z jakého úhlu se na to člověk podívá. Jestli z toho že osm stovek je osm stovek nebo že když už si kupuje Teutonku se vším, tak že už se to tam ztratí 😀

pett7
23. srp 2010

dá se sehnat i neoriginál muff nebo třebo od emitexu za 255 přes mimibazar i jinde

jmisa
23. srp 2010

@cara.m nánožník na sporťáku na podzim, než budeš používat fusak a na zimu, kdyto ten fusak přikryje a na jaře.

hojda
23. srp 2010

Já doplňky dokupovala postupně. Sluneční clona je super, ta určitě musí být. Prodlužovací nástavec jsem kupovala, až když byl potřeba (ne dopředu) sehnala jsem ho na MMB za 400,-, Muff na řídítka je taky super věc, nekupovala jsem orginál, ale barevně si sedí moc pěkně. Kupovala jsem tady http://www.detskydum.cz/detail/renka-zatepleni-... mají garanci nejnižší ceny, tak jsem jí využila a našla na netu cenu 430,- za kterou mi ho prodali. Teď na dovolenou jsem dokoupila nylonovou pláštěnku, tak mám na prodej originál zabalenou igelitovou pláštěnku na hlubokou kobičku (nevybalená, nepoužitá).

jmisa
23. srp 2010

@hojda mám ten samej muff.

hojda
23. srp 2010

@jmisa Já bych řekla, že bohatě stačí, 800,- se mi už zdálo moc!

dostoj
23. srp 2010

@cara ja myslim, ze ten nanoznik je fajn kdykoliv. Staci pak jenom lehce prikryt a schovat do nanozniku, kdyz pofukuje, takze mozna i na jare a na podzim urcite. Taky se hodi kdyz sprchne. Me se kluk narodil v breznu a co si pamatuju, tak nanoznik jsem mela porad sebou a mockrat se hodil. Zase jsem moc nepouzivala plastenku. Ted jsem si nanoznik objednala automaticky a ten prodluzovaci dil, jak uz jsem psala....podle me, nepotrebujes.

cara.m
23. srp 2010

@hojda díky moc, asi vezmu taky tento. Ta cena už je přijatelnější 😉

hojda
23. srp 2010

Nánožník určitě doporučuju, bez něj to snad ani nejde, ne? Já ho měla v ceně, tak jsem to ani neřešila.

hojda
23. srp 2010

@cara.m Myslím, že bohatě poslouží!

jmisa
23. srp 2010

V ceně je nánožník jen na hlubokou korbu, na sporťák je to položka zvlášť, ale bez něj bych to nebrala.

luciferova
23. srp 2010

ahojte. v poslednom case nam zacala padat strieska na cosme. mali sedi v sportaku a ked ideme po ulici, tak kazdu chvilku popravujem striesku co pada dozadu (zlozi sa ) ma s tym niekto skusenost? je to dovod a reklamaciu?

krpcek
23. srp 2010

@pett7 skusim ti to popisat.
vrchna cast je ta, kde je gumicka tu natiahnem na budu a tu druhu cast dam akoby pod nozicky a dole pod kocikom to spojim timy snurkami. asi to bude lepsie odfotit alebo natocit.
na korbu som to davala takto - odzipsovat tu cast, co sa da, vrchnu cast s gunickou dat na striesku a spodnu (ta kde je zips) dat okolo korbicky a zase snurkou pod korbickou zapnut.
snad som to dobre vysvetlila.

luciferova
23. srp 2010

@krpcek ak by sa ti dalo, nafotila by si to? ja som tiez z tych lavych, ktore nevedia sietku pouzivat 😀

hojda
23. srp 2010

Mám ten samý problém se stříškou, taky padá dozadu v horším terénu.

luciferova
23. srp 2010

@hojda no super. a co s tym hodlas robit?

hojda
23. srp 2010

@luciferova chystám se zeptat se ve špuntíku

lodgermaniacka
23. srp 2010

@hojda
@luciferova baby, ja by som to určite reklamovala

hojda
23. srp 2010

@lodgermaniacka to se snadno řekne, ale měsíc bez kočáru nevydržíme......prý sice stačí poslat jen stříšku...., ale i tak...nevím..třeba to půjde jen nějak přitáhnout......