Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

lodgermaniacka
23. srp 2010

@hojda ja si tiež myslim že to bude len na počkanie 😉

hojda
23. srp 2010

@lodgermaniacka já myslela na počkání doma u manžela🙂 Snad Michal poradí, pak sem napíšu, jak jsem pochodila.

pett7
23. srp 2010

a nemáte tam jen povolené ty šroubky u boudy, mě to taky dělalo ale jak jsem ji prala u utáhla šroubky tak to je lepší

hojda
23. srp 2010

@pett7 zrovna dneska jsem říkala, že to taky vyperu, tak to by bylo fajn, kdyby se to opravilo doma

luciferova
23. srp 2010

ja som to este neprala... das mi potom vedet, ked budes mat nieco nove? ja sa do babymarketu tak skoro edostanem...☹

krpcek
23. srp 2010

@pett7 hodila som to albumu fotky s moskytierou. korbicku nemam odfotenu, ale je to vlastne ta vrchna cast, ked odzispujes ten spodok, a natiahnes to na korbu presne tak ako to je natiahnute na sportaku. len bez toho spodku.
ak by bolo treba zajtra poskladam korbu a pofotim, alebo natocim.

swiete
23. srp 2010

Ahojte nasla som stranku Teutonie usa-neviete kde by som to vedela zohnat, ved ak to vyraba teutonia tak by sa to malo dat od nich objednat.....hodim link
http://www.teutoniausa.com/accessories/duocushi...

lodgermaniacka
23. srp 2010

@swiete a čo hladaš? podložku?

pett7
23. srp 2010

@krpcek díky 🙂 tak to taky vozím ale vždycky mi to na jedné straně odstává dneska jsem vyháněla 3 mouchy 😠 a pořád to opravovala..ostatní hodí síť a jedou...ale zase ji nemají takovou pěknou 🙂 ty bílé přes kočár se mi nelíbí..

ivanek
23. srp 2010

@pett7 já myslím, že moskytiéra Bumbleride bude pasovat i na sporťák. Ale osobně to vyzkoušené nemám.

lodgermaniacka
23. srp 2010

ja som mala tiež tuto original moskytieru, tiež som ju tam nevedela napasovat, ale pravdupovediac sa mi vemi nepačila, čierna, pripadalo mi to hrozne, radšej ani nechcem prirovnavať 😖

pett7
23. srp 2010

tak pokud nemáš i černý kočár tak to jde...když je odzipovaný i ten zadek tak to vypadá pěkně bílá by byla hnusná 😔

lodgermaniacka
23. srp 2010

ja som mala červeneho spirita, ale aj tak mi ta čierna vadila, teraz budem mať cosmo ale dokupim bielu, ak ju budem potrebovať, mam bielu aj na cameleone a je krasna, ale tiež je original na bgb a krasne sedi, ale to je asi vec vkusu 😉

krpcek
23. srp 2010

ja som zas bielu nechcela a nechcela by som ju ani keby som mala inej farby kocik. 🙂
@pett7 preco ti to odstava? mne to krasne sedi.

pett7
23. srp 2010

ono záleží i na tvaru když to je přehozené přes celý kočár tak se mi to nelíbí, ale důležitá je funkčnost 🙂

pett7
23. srp 2010

@krpcek nevím zítra se na tu musím podívat jednou to sedí jindy ne, ale vždycky je to na delší dobu

krpcek
23. srp 2010

skus nejako pospekulovat a mozno na nieco prides 😉

hojda
23. srp 2010

@krpcek A není náhodou tahle moskytiéra jen na hlubokou korbičku? Viděla jsem to u kamarádky a ta jí měl tedy přichycenou obráceně na hluboké korbičce...já mám jen obyč. bílou.

krpcek
23. srp 2010

@hojda nie - je aj na hlboku aj na sportak. pozri v mojom albume, tak ju mam na sportaku 🙂

hojda
23. srp 2010

@swiete Tak ta je fakt parádní!!!! V ČR je asi jiný vzorník, zkus se zepat před IP babyrenka nebo michal spunik a dej nám pak vědět🙂

hojda
23. srp 2010

@krpcek No právě, že jsem tam koukala a nějak mi to vůbec nesedí, vždyť to vůbec dole nekryje, nebo je to špatně vidět?

hojda
23. srp 2010

JInak dobrá zpráva pro všechny, Dneska jsem viděla v TV Černé ovce a tam maminka reklamovala kočárek Mutsy kvůli vyblednutí a říkali tam, že Teutonka (přímo nejmenovali ale zaruka 3 roky🙂) je asi jediná, která dává záruku na vyblednutí kočárku🙂.

krpcek
23. srp 2010

@hojda kryje, je dole pod nozickami gumicka, ktora to drzi. 🙂

swiete
23. srp 2010

lodgermaniacka-no na tom odkaze je podlozka, ale hlavne sa mi pacia tie vzory na tych americkych teutonkach.......

lodgermaniacka
23. srp 2010

@swiete mne sa velmi pači ta prva zelena s kosoštvorcami 😵

luciferova
23. srp 2010

kocky ako vyzleciem budu na sportaku? chcem kocik oprat a toto jedine neviem zmaturovat... mam tu budu s otvaracim okienkom (nie prehadzovacie)

luciferova
23. srp 2010

@krpcek pekne si to nafotila, dakujem 🙂

luciferova
23. srp 2010

kocky a mam este jeden problem - trochu skrabance na konstrukcii, da sa to nejako rieist? je nejaka farba alebo nieco? dik 🙂

hojda
23. srp 2010

Taky peru, ale bez boudy, minulý týden jsem na ní přišila sluneční stříšku, protože mi pořád padala, tak to nechci zase párát.....Vám drží ta sluneční stříška jen ńa těch svorkách?:

luciferova
23. srp 2010

ja som povodne prat nechcela, ale musim 😀 maly mi to oznackoval kustik... a ta buda nema potom inu farbu ako to, co sa pralo?

@hojda slnecnu striesku nemam