Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

chasencha
4. lis 2008

kolca,dakujem velmi pekne,pochopila som neboj sa 🙂

campi
5. lis 2008

Psali mi z Pirny, ze kocarek bude jeste pred Vanoci - v sobotu teda tomu prodavacka davala hodne velkou rezervu, kdyz rikala, ze bude az na konci ledna🙂.

hrusti
5. lis 2008

campi: aspon budete mit rezervu, kdyby se miminku chtelo ven o trosku driv 🙂

snehulienka
8. lis 2008

baby, my sme dostali teutoniu z 2003 ale neviem ako ju mam skladat, chcela by som vas poprosit, ak mate nejaky navod na pouzitie, rada by som si ho odfotila alebo inak ziskala. dakujem.

chasencha
8. lis 2008

ideme my kupovat teraz teutoniu spirit s3 s rucnou brzdou aaa chcem sa opytat ze ked tam nie su gumene kolieska ci to nahodou nehrka ked idete po ceste alebo tak...dnes sme kocik skusali ale len na predajniii....... ☹ tak neviem,ale myslim ze sme dobre vybrali ze? 😉

modraberuska
8. lis 2008

Navod na Teutonii by ti mohli nejlepe poslat rovnou z Teutonie (www.teutonia.de) pokud mas jazykovou barieru, tak pouzij dovozce do SR to by asi nemel byt problem u vas najit, ne? 😕
Jinak jsem objevila novou kolekci na www.babystyle.cz

klementina
10. lis 2008

ahojte, neviete mi poradit, kde je vyhodnejsie kupit teutoniu -ci v cechah alebo rakusku? dakujem

tilly
10. lis 2008

v rakúsku

klementina
10. lis 2008

a vies mi poradit aj kde presne? o kolko to vyjde asi lacnejsie?

klementina
11. lis 2008

maju teutonie nejaku predajnu aj v brne?

tilly
11. lis 2008

no skoro všade vo viedni, v nábytkových obchodoch (kika, leiner, lutz, ludwig), v dohnal, v babyone...

v pondelok idem do tých nábytkových obchodov, ktorý kočík chceš? pozriem ti cenu, len cena sa líši trošku aj od poťahu, ale aspoň aby si mala prehľad...

klementina
11. lis 2008

to by si bola velmi mila, ja by som chcela fun cs alebo fun system hb s rucnou brzdou. to nevadi, ja len aby som vedela ci je cenovy rozdiel nejako vyrazny oproti cecham. a nevies, dorozumiem sa tam s predavackami aj po anglicky, lebo u nas v rodine vie nemcinu len moj oco, tak aby som ho tam nemusela tahat. dakujem ti velmi pekne.

tilly
11. lis 2008

dohovoríš sa rukami nohami ako ja 😀 ale niektoré vedia po anglicky

olinka6226
11. lis 2008

baby co mate teutoniu trojkolku ma polohovatelnu striesku ako PP GT3? myslim tym, ci sa da preklopit dopredu.

tilly
12. lis 2008

to sa u teutonií dá, ale teutonie majú masívnejšie tie striešky 😉

modraberuska
13. lis 2008

Mě zaujal taky Teutonia Cosmo, ty barvy jsou krásné: http://www.babystyle.cz/zbozi/436-teutonia-cosm...
nevíte jak se bude jezdit ve sněhu s těma malýma kolečkama?

tilly
13. lis 2008

cosmo sa aj mne veľmi páči... neviem, ako je sneh u vás, ale u nás je tak týždeň v roku, aj to tak 2 cm, čiže toho by som sa nebála
inak, máte pekný vekový rozdiel 😉 tri rôčky medzi detičkami...

chasencha
15. lis 2008

taaak uz mame objednany kocik 🙂 spirit S3 HB s rucnou brzdou 🙂 ze pred vianocami pride a zavolaju nam 🙂

klementina
15. lis 2008

ahojte, chasenda aj ja som sa dnes rozhodla definitivne pre ten spirit cerveny, objednali ste ho z babymarketu? ja chcem este pozriet, co stoji v rakusku a podla toho sa rozhodnem.

klementina
15. lis 2008

tilly ak tu budes este do pondelka, pozri mi prosim ta cenu toho spirit-u s rucnou brdou. dakujem

tilly
16. lis 2008

OK, teda ak nezabudnem 😉

chasencha
16. lis 2008

klementina,aj ym sme ho objednali v babymarkete,boli sme tam v sobotu na obed,doost ludi boli sme v poradi na ukazku,predavac bol super,chceli sme vediet ci sa nam zmesti do kufra auta tak siel s ami ku autu a vyskusali sme to 🙂aj my sme objednali spirit cerveny s rucnou brzdou aj fusakom a este k tomu doobjednam aj tu prebalovaiu tasku,nevedela som sice ze su take drahe ale kukla som na neteaj ine a to iste,myslim cena,tak radsej budem mat tu z teutonie ked je tam este aj zlava 😉 a odjednali sme k tomu aj nanoznik

klementina
16. lis 2008

inak v tom babymarkete ich maju naozaj vo velmi dobrej cene, som teraz brazdila po ceskych strankach a tam ich maju v super vypredajovej akcii za 22tis. ceskych este kolekciu 2008 a v babymarkete predavaju uz 2009 za 27tis. v tej istej vybave. ma fakt milo prekvapili, zvycajne tu mame vsetko najdrahsie. ale som nanho riadne namotana, sa mi paci cim dalej tym viac 😉 chasedna a vy ste mali doteraz aky kocik, ked pozeram ze tvoja mala ma uz 4 mesiace?

chasencha
17. lis 2008

klementina tak mali sme taky zdedeny,mam ho al v albume,mam dojem ze znacka bambino ale starsi model 🙂 teraz vlastne kupujeme len tu sportovu cast,lebo vanicka je nam nanic kedze mala je uz velkaaaa 😀
my sme kupili aj s nanoznikom,teda objednali za 17 500 skk co je super a este poskulujem aj po prebalovacej taske,ta je so zlavou za nejakych 1750?no uvidime ale tesim sa ked mi pride sms ze "vas kocik mame na sklade,mozte si pon prist" 😀

tilly
17. lis 2008

baby, takže, nedalo sa všetko si to zapamätať, ale fun system 525 a spirit 569 😉

klementina
18. lis 2008

tilly dakujem moc. a to je cena za celu trojkombinaciu, ci len za sportak?

tilly
18. lis 2008

fusakotaška stála 125 E, ale niekde to bolo v cene a niekde nie, preto som si to všetko nezapamätala...

klementina
18. lis 2008

takze je to len za sportak? tych 569?

klementina
18. lis 2008

myslim bez vanicky a autosedacky

chasencha
18. lis 2008

klementina myslim si ze ano,ze za tu cenu je len sportak