Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

lodgermaniacka
9. srp 2010

@akcull si zlata 😉 dakujeeeeem 😀 ja som to včera nevedela najsť 😅

@ivanek hnedo tyrkysova je krasna, len som ešte uvažovala nad tmavomodrou s neviem ako farbou..čiernu viem že nechcem vobec

ivanek
9. srp 2010

@lodgermaniacka ještě můžu ukázat fialovou (plum). A ještě mám zelený fusak (ta světlejší z letošní kolekce). Já černou taky nechtěla. Ake kamarádka má černou a k tomu červené doplňky (fusak, tašku, deku) a vypadá to moc dobře. Nebo černá s tyrkys / zelenými doplňky.

sixtine
9. srp 2010

Ahojte, tak od vcera sme hrdymi majitelmi sportaku Spirit 🙂 Poradite prosim, aky fusak (iny ako teutonia) sa do neho hodi a pouzivate? Je Kaiser Iglu OK, mate niekto? A da sa pouzivat paralelne s nanoznikom? Vopred vdaka.

sixtine
9. srp 2010

@ivanek Plum je nadherna, mame aj my so svetlofialkovou vlozkou. Nadhera. Len mam trosku problem farebne zladit doplny - fusak a tak. Ake farby si kombinovala na doplnkoch?

ivanek
9. srp 2010

@sixtine no já jsem asi trochu výstřední 😉 já právě kupovala ten zelený fusak. Ale jinak jde krásně ta oranžová. Já to zkoušela s paní v obchodě. Vypadá to fakt nádherně. Nebo pak ta lila

mirka285
9. srp 2010

@ivanek jee aj ja mam zeleny fusak a korbicku mam tmavo hnedu so zelenou-vid moj album
@lodgermaniacka a ta zlta je podla mna uuplne ze bombova...skoda ze u nas som taku nevidela ☹

ivanek
9. srp 2010

@mirka285 ta kombinace je úžasná, mrkla jsem do alba. A krásná holčička.
Nám už Gábík pomalu z korby vyrůstá. Za chvilku ji budu muset prodat 😢 Dávám ji tak měsíc - měsíc a půl. Já mám loňskou zelenou

lodgermaniacka
9. srp 2010

@ivanek fialova je pre mna uplne naj farba, ale pre chlapčeka ju nechcem, kebyže mam babu tak nevaham 😀
rozmyšlala som bud tmavomodry s bielym madlom, alebo tyrkysovy s bielym madlom, nechcem moc vymyšlať a kombinovať, aby ma to potom nemrzelo, že sa bude všetko zle ladiť 😅
@sixtine podla mna ide najlepšie k fialovej farbe svetlo šeda, alebo taka dostrieborna 😵 ale aj zelena môže byť pekna
@mirka285 tiež by som asi tu žltu prijala 🙂

mmacko
9. srp 2010

Lodger, teutonku som kedysi aj ja chcela, tak citam toto forum...biele madlo je podla mna velmi neprakticke, dieta ho okusuje, chyta ruckami a tak, to sa ti velmi rychlo zaspini. Ja som inak tiez neodolala a vyskusala si ten konfigurator, pekne sa to da vsetko zladit 😉

ivanek
9. srp 2010

@lodgermaniacka my máme plum pro chlapečka. Já až tak na barvy pro pohlaví nehraju.

Ještě se mi líbila k té plum béžová. a tyrkys. Béžová je "usedlejší", tyrkys "akčnější" barva k plum 😀

lodgermaniacka
9. srp 2010

@mmacko mna to tiež napadlo že to asi nebude s tou bielou dobry napad 😀
@ivanek teraz som bola vonku a videla som tu fialovu, fakt najkrajšia, ale už mam nakupene všeliake deky a fusaky a hodila by sa mi bud tyrkysova, len neviem ako vyzera vskutočnosti, či je taka krasna svietiva ako na fotkach, tmavomodra, a ešte som dnes videla tu tmavosivú, aj ta bola krasna

ziza55
9. srp 2010

ahojte kocky...neviete kolko stoji v babybmarkete 3komb aj s taskou a sedackou maxi cosi teutonia cosmo?dakujeeeeeem..ci maju momentalne nejake akcie?alebo tak..

mirka285
9. srp 2010

@ziza55 na Teutonky nie su nikdy akcie,ale vzdy davaju 10 percentnu zlavu,ja mam cosmo,mam korbu sportak s kvetinkovou vlozkou a prebalovacia taska a autosedacka cca 960 eur..

ziza55
9. srp 2010

@mirka285 dakujem miri..pojdem tam mrknut

mirka285
9. srp 2010

@ziza55 nemas zac a zabudla som ti napisat to najdolezitejsie,dodacia lehota je 12 tyzdnov,tak uz mas najvyssi cas 🙂 ja som si doobjednavala fusak lebo som zavahala ked som objednavala kocik a aj na fusak som cakala dva mesiace 😒 ale som strasne spokojna,teutonka je naozaj uzasny kocik,ide skoro sam,zmesti sa aj do maleho auta ,takze naozaj sa oplatilo cakat 😉

lodgermaniacka
9. srp 2010

baby, čo mate tyrkysovu farbu, je taka svietiva pekna jasna ako mate na fotkach, alebo taka ako mi ukazuje na stranke BM?
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
lebo ta na vašich fotkach je super, ale tato na ich stranke sa mi moc nepáči, nie je taka jasna, rozmyšlam či objednam tyrkys. alebo tmavomodru

pett7
9. srp 2010

záleží jak jsou na pc nastavené barvy... je jasnější než na té fotce

lodgermaniacka
9. srp 2010

@pett7 napriklad tato baba, ju ma uplne nadhernu
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=3019...

prettybaby
9. srp 2010

ahojte kocky, my mame spirit S3 2010 tmavomodru a je na slnku naozaj krasna, sa trblieta.-)

lodgermaniacka
9. srp 2010

@prettybaby tmavomodra bola hned od začiatku môj favorit, ale ked vidim fotky tyrkysovej tak teraz neviem 😀

mirka285
9. srp 2010

@lodgermaniacka na slnku sa vsetky tie farby akokeby trblietali,takze ta tyrkysova je presne ako ma ta baba na tej fotke 😉

prettybaby
9. srp 2010

noooo je krasna na tom linku co si poslala.-) to fakt .-)
my sme nemali dopredu vybrate, viac menej sme isli len kuknut do obchodu Teutoniu, ze co je to zac a odchadzali sme domov s teutoniu v aute. a ked sme mali riesit farbu, rozhodovali sme sa medzi tmavomodrou a hnedou .-)

mirka285
9. srp 2010

dufam ze nikoho nenahnevam,ale mne pride ta tmavomodra trochu fadna,ta tyrkysova je zivsia...

prettybaby
9. srp 2010

nenahnevas, vsak sloboda .-)

prettybaby
9. srp 2010

my sme mali predtym hlboky iny, aj inej farby, taky svetlo zeleny, a velmi na nho isli musky, preto bolo aj mojou podmienkou teraz vybrat nie svetlu farbu

lodgermaniacka
9. srp 2010

@mirka285 ty maš tuším cosmo, že? ja som mala chvilku spirita, ale nevyhovoval mi 3-kol.kočík, a bol mi strašne ťažky pri nakladani do auta, cosmo píšu o 2kg menej, si spokojna?

lodgermaniacka
9. srp 2010

mne sa zda tmavomodra velmi elegantna, aj sa k nej hodim, ked si hocičo oblečiem 😀 ta tyrkys.je taka športovejšia, aspon podla mna 😀 a jeden modry kočík už mam:

prettybaby
9. srp 2010

tak teeeeen je krasny .-)

mirka285
9. srp 2010

@lodgermaniacka ja som s cosmom velmi spokojna,malu vozim v autosedacke vpredu,korbu si hodim vzdy na zadne sedadla a kostru supnem do kufra a to mam malu corsu 🙂 ked idem s muzom,tak do ML ka davam kocik tak ze ani korbu nemusim dat dolu z konstrukcie,len ho zlozim a sup do kufra...praveze sa velmi dobre manipuluje s tym kocikom,som bola prekvapena ze sama to vsetko super zvladam..a jasan ze ked mas Bugaboo tyrkysove tak teutonku treba v inej farbe,mna inak ohurila dost aj cervena a zelena..ja mam hnedozeleny a musky mi na neho zatial nejdu,a ta modra by sa mi mozno lubila s farebnymi doplnkami..

lodgermaniacka
9. srp 2010

@mirka285 asi pojdem do toho tmavomodreho, ako som od začiatku chcela, ten som videla na predajni a je velmi pekny, a oživim ho krasnymi farebnymi dekami čo mam nakupene a fusakom 🙂