Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

babyrenka
17. čer 2011

@ja.na81 : teorticky by asi šel na Fun namontovat skejtík od firmy Lascall, ale chtělo by to určitě na některé prodejně vyzkoušet. V každém případě je třeba na podvozek namontovat skejt, nasadit na podvozek nástavbu, kterou budete používat a potom skusit na skejtík postavit dítě, které chcete na něm vozit a zkusit si s kočárkem jezdit a zatáčet. Ono to vypadá jinak, když na kočárek skejtík pouze připevníte a úplně jinak v plném provozu. Možná pak zjistíte, že taková plně zatížená souprava moc nefunguje, že třeba Váš drobek nemá kde stát a nebo také že Vy pak nemáte kudy chodit.

ja.na81
17. čer 2011

@babyrenka Dekuji za odpoved 🙂 Ono to u nas neni jeste zdaleka aktualni tema, jen me to napadlo, kdyz jste tu o tom psali... takze firmu Lascall ukladam do pameti 🙂

hviezda21
18. čer 2011

@tonko_babymarket zdravim vas- prosim o info ci sedacka MC Pebble sedi s adapterom na teutonky spirit alebo beyou - na vasej stranke to pri spirite nie je uvedene tak teraz neviem......dakujem

mdvori
18. čer 2011

Ještě jednou se ptám na nějaký univerzální držák na lahve (mám Avent) na Spirit nebo nějaký tip a prosím i s odkazem nebo výrobcem.Děkuji.Markéta

luciferova
18. čer 2011

@mdvori my nosime pitie v nakupnom kosiku. Alebo sunshine kids robi taky organizer, das si tam toho viac okrem jednej flasky, ja tam nosim aj mobil, kluce, nieco na zahryznutie 😉 skusim pohladat foto 🙂

luciferova
18. čer 2011
luciasek83
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mdvori
18. čer 2011

@luciferova ten jsem také včera našla,tak nad ním přemýšlím,máš ho vyzkoušený na spiritu?Já mám Avent základní lahvičky a ty při položení tečou,takže musím mít něco,kde budou stát,asi zkusím ten organizér,našla jsem ho za 249Kč když mi ho kámoška v Brně vyzvedne.To je pěkná cena a dá se prát?

luciferova
18. čer 2011

Neviem, zatial nebolo treba, udrzba je jednoducha - vlhka handricka 😉
@mdvori Podla mna to mas praktickejsie ako drziak na jednu jedinu flasu 😉

sylvajs
18. čer 2011

@luciferova Já ten organizer nebo jak to nazvat od Sunshine kids mám na Spiritu, sedí bezvadně a je to super věc. Ani jsem netušila, že to tak využiju, je tam i kapsička na zips třeba na mobil, klíče, doporučuju. A 250,- je i výborná cena.

pet.s
19. čer 2011

Prosím,nemáte náhodou někdo objednanou Teutonii Be You? My objednávali 3.4.na For Kids a stále čekáme!!!.Už to bude 12 týdnů. Malá už se mi nevejde do hlubokého.Nevíte někdo,jestli už jsou Be You fyzicky v prodeji?

jemi
19. čer 2011

Ahoj holky je některá z vás majitelkou Teutonia spirit S3 s ruční brzdou? Potřebovala bych vědět, jestli ta ruční brzda brzdí zadní kola nebo přední. Díky

hojda
19. čer 2011

@jemi No teď jsi mě zaskočila, máme ho teď na půdě, ale myslím, že brzdí zadní kolečka.

mdvori
19. čer 2011

zadní kolečka přibržďuje,vepředu je jen jedno a to nebrzdí.

mikeskab
19. čer 2011

@cabalkova To je pravda, skejtík se u nás prodává ale bohužel prý nejde na spirita s ruční brzdou...dost mě to překvapilo že Teutonie už s tím něco neudělala aby vymyslela skejtík na všechny kočárky!!!! Mám objednaný jediný co tam jde nějaký Lscal?? Vůbec se mi nelíbí ale co se dá dělat

cabalkova
19. čer 2011

@mikeskab Aha, tak to jsem netusila, ze tam rucni brzda vadi. Budeme mit taky spirita HB, ale na skejtik si jeste pockame, tak aspon ho zatim vyzkousis. 🙂

lucy222
19. čer 2011

Moc všem děkuji za rady - včera jsme si našeho tříkolového miláčka dovezli domů 😵 😵 😵
Koho zajímá barvička - mrkněte do albíčka 😉

mikeskab
19. čer 2011

Nj, bohužel tohle mě opravdu mrzí ☹
@cabalkova neobjednávala jsi si ho taky v Malvíku?

pett7
19. čer 2011

@lucy222 barva je krásná ! to je vínová nebo malinová?

lucy222
19. čer 2011

@pett7 juj, asi malinová 😕 na sluníčku je to fialovo-růžové, takže asi fakt ta malinová 😅 vnitřek je bílej, ale dali jsme tam malinovou podložku...a madlo zase bílé 😵

pett7
19. čer 2011

@lucy222 ty dvě barvy jsou dost podobné, ale živě jsem je neviděla, ale kočárek vypadá krásně

lucy222
19. čer 2011

@pett7 barva 4275 ... on i ten vnitřek s tou bílou je nádherný. Celé bílé by to bylo nic moc, ale jak se tam dala ta vložka... prostě je to fajné... 😵

cabalkova
20. čer 2011

@mikeskab Jojo, taky v Malviku, uz asi tri nedele ho tam pro nas maji, ale nejak se tam nemuzeme dostat, tak snad koncem tohoto tydne nebo o vikendu to uz klapne... uz se tesim. 🙂

jemi
20. čer 2011

@mdvori
@hojda
Děkuji tak to jsem ráda, dle fotek jsem to nerozeznala a třeba Jane ruční brzdou brzdí kolo ve předu a já bych právě potřebovala brzdit vzdadu 🙂

anitram18
20. čer 2011

ahoj, máte někdo zkušenosti se Spiritem s vrzáním těch umělých hmot u odpružení vzadu? promazali jsme to, ale za 3dny to vrže zase 😖 nevím, co s tím... 😕

mikeskab
20. čer 2011

@cabalkova Kdy jste ho objednávali? My už čekáme 2 měsíce a počítám ještě že měsíc to bude trvat ale to neva stejně ho nechci mít doma protože bych ho pořád okukovala 🙂

jemi
20. čer 2011

Holky mám ještě jeden dotaz doporucujete na spirit s rucni brzdou nafukovaci nebo nenafukovaci kola (hlavne z duvodu terenu).

andrea142
20. čer 2011

ahojte, prosím o radu my sme v sobotu kúpili túto značku typ Mistral S - dá sa ku nej zohnať aj taška ?

peko
20. čer 2011

@andrea142 Jakou tašku myslíš - přebalovací nebo vložnou?

andrea142
20. čer 2011

@peko : klasickú tašku na kočík kam dám malej plienky ,utierky ,prípadne flašku