Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

tilly
18. dub 2009

miracle a aký máš hartan?

knobloska
18. dub 2009

Ahoj, potřebovala bych poradit od někoho, kdo má Teutonia Solano. Koupila jsem ho minulý týden na MMB, a chtěla bych koupit pláštěnku, univerzální od Emitexu, ale mají více druhů. Poradíte mi? Ještě jeden dotaz...chtěla bych kočárek celý vyprat, ale nemám návod na demontáž, připadá mi, že snad ani úplně odstrojit nejde, nemáte někdo zkušenosti?
Děkuji Lenka

miracle
19. dub 2009

Tilly, Vip do nasho mini auta iny nevojde. Tusim ty mas zaujem o topline

elinecka6
19. dub 2009

Ahojky vsichni,potrebovala bych poradit,jedne skvela pani mi nabizi teutonii spirit S3 z kolekce 2008,moc se mi Spirit libi,ale nazivo jsem ho nikde nevidela,poradte mi prosim na jak dlouho bude dcera ve sportacku?Je ji 8,5mes.Je sportacek do 3let?Dale jsem se chtela zeptat,jestli jste si nektera z vas vybirali kocarek a nechali poslat i kdyz jste ho nevideli?Mam strach,ale teutonia spirit vyhrala,protoze jsem precetla vsechny prispevky ve vasi diskusi a moc se mi zamlouva.Existuje prosim neco negat.u Teutonia Spirit S3???A posledni dotazek,jak je to s boudickou,zda se mi,ze nejak visi,nebo je cim pripevnit???Moc dekuji za vase pripadne odpovedi a preji krasny zbytek nedele 🙂 🙂

astrane
19. dub 2009

tady je to pěkně nafocený a popsaný včetně všech rozměrů.... http://www.detskyraj.cz/zbozi/6247-teutonia-spi...

rybkaz
19. dub 2009

elinecka6 - odkud jsi? Kdyby se ti hodila Praha, tak se můžeš přijít podívat ke mně 🙂 Koupila jsem nakonec Spirita od jedné paní, která s ním jezdila asi 2 měsíce, takže je v podstatě nový (ze Špuntíka) 🙂 Jsem z něj nadšená a těším se, až ho použijem naostro 😉

elinecka6
19. dub 2009

Ahojky,no jsem z Brna,porad vaham,jestli za 10tis.se vsim ho vzit?? 😒

simounah
19. dub 2009

elinecka : já jsem to tady řešila asi 2.měsíce zpátky, že mi vysí bouda vzadu pokud je sporťák v sedu.Což se mi taky moc nelíbí, ale přišiju tam suché zipy a snad to bude OK. Ale za ty prachy to mohli v Teutonii vyřešit sami. Měla jsem v albu i fota neseplé boudy a seplé - jaký je rozdíl, ale už jsem to smazala. Pokud budeš chtít fotky písni mi a pošlu ti je. 😉

bolk
20. dub 2009

Já jsem taky kočár kupovala použitý a nemám s ním problém (a není už ai v záruce, ale snad jen po 1 dítěti) Nakonec mi ho tedy paní přivezla, ale v podstatě jsem ho taky začala zkoumat až doma. Myslím, že je to dobrá značka a i z "druhé ruky se vyplatí". Zvlášť když je ještě v záruce. Bouda mi taky visí a není to moc hezké a je to dané typem potahové látky a střihu. Typ fashion to tuším nedělá. Asi si tam taky něco přišiju.
Pokud je cena 10 tis i s korbou tak bych to brala. Já teda měla levnější, ale už nebyl v záruce.
Jinak malá má 8 měsíců, takže zda vydrží do 3 let, nevím.Koupila jsem ještě golfky (Solano),takže to budeme střídat.

tilly
20. dub 2009

miracle, môj výber je buď teutonka mistral S alebo hartan topline S alebo hartan R1 - to je novinka

elinecka, 10 tis s čím všetkým? ako je to starý kočík? ak chceš trojkolku,tak je to určite dobrá voľba a na tú búdu by tam mal byť taký cvok vzadu...

miracle
20. dub 2009

Tilly, tie nove kolekcie a R1 sa mi pacia...a oni dokonca zmenili dizajn kolieska na VIP...asi mam problem 😀 😀

michal_spuntik
20. dub 2009

Pro Elinečku:
Ahoj, mohu-li doporučit, tak deset tisíc je skutečně super cena.
Ještě jde o to co znamená "se vším"? Pokud je to nánožník, pláštěnka a kabelka, je to super. Pokud to je jen samotný kočár, i tak je deset tisíc dobrá cena a doplňky jdou koupit (objednat v Teutonii) o dvě kolekce zpět.

Michal

lul
20. dub 2009

ahojte,

chcem sa spytat, ci sa da v sportovej verzii sklopit chrbatik uplne a ci ma dieta v nom vystrete nozky, alebo ich ma zvesene. dakujem za odpovede 🙂

michal_spuntik
20. dub 2009

Ahoj Lul,
snad chápu tvou otázku správně 🙂
Ve sportovní verzi jde záda položit úplně do lehu. Nožičky jdou také zvednout do lehu - tím získáš pro dítě lůžko o celkové délce 92 cm ložné plochy.
Michal

lul
20. dub 2009

michal - ano dakujem 🙂

este mam otazku, ci sa da uplne oprat latkovy potah a ci maju teutonia kociariky nafukovacie kolieska?

kikimaruska
20. dub 2009

lul: nafukovací kola asi nemají... (to by je taťka hned bral 😉 )...ale já jsem šťastná za nenafukovací a bezudržbová...a projedem všechno bez následků defektu 😀

yasmin07
20. dub 2009

Nemáte někdo zkušenost se sporťákem teutonia pixxel z roku 07? Díky moc.

amulet
21. dub 2009

Dobré ráno,
mám otázku. Jde sedačka Maxi Cosi Citi na Teutonii Spirit (samozřejmě, že s adaptéry)?

tilly
21. dub 2009

miracle, áno, sú krásne, teraz záleží len na tom, čo a za akú cenu dostanem 😀 ak sa mi nič nezadarí, tak si objednám koncom augusta v BM mistral S s nánožníkom a predlžovacím dielom...

jmisa
21. dub 2009

Amulet, jde.

erinbrock
21. dub 2009

Prosím o radu, máte některá zkušenost s adaptérem a autosedackou Tario na kočárky Teutonia, nejlépe Cosmo? S nainstalovaným adaptérem na Maxi-cosi se dá jezdit, ale jak je to s Táriem? Diky. 🙂

jmisa
21. dub 2009

Myslím, že jezdit se dá pouze s adaptéry MC, jinak se to musí sundavat.

amulet
22. dub 2009

jmisa, dík za odpověď. My ji výhodně koupili v bazárku a teď jsem trochu měla strach, že to nepůjde.

erinbrock
22. dub 2009

jmisa, díky za odpověď 🙂

tilly
22. dub 2009

denis, michal vy predávate aj gessleiny? asi je to horšia kvalita ako hartan alebo teutonia

denisab32
22. dub 2009

tilly
netvrdím, že horšia, ale ak si michal ako dlhoročný predajca s veľkými skúsenosťami vybral pri svojom treťom dieťatku teutonku, tak to hovorí za všetko 😉.... ja by som postupovala rovnako, len keby tie rôčky tak neutekali 😢...chlapi to majú jednoduchšie 😀

albireo
22. dub 2009

tilly: gratulujem k tehotenstvu a tesi ma ,ze aspon niekto dalsi bude mat Mistral S. Inak: budes si kupovat aj korbu alebo len vloznu tasku?

rovni
22. dub 2009

ahojte
hlasi sa dalsia spokojna majitelka Mistral S,mozem len odporucat 😉

katwind
22. dub 2009

Ahojky, tak mě trochu zklamala odpověď ve špuntíku, psala jsme tam dotaz "zda se dá na teutonku fun system dát s adaptérem autosedačka maxi cosi citi", odpověď "zda tam jde citi nevím, určitě tam jde cabrio". To mi teda pomohla paní 😀

rybkaz
22. dub 2009

Prosim vás, kdo máte sportovní korbičku - jak se sundavá to polstrování? Na bocích mám takové 2 druky (nebo něco na ten způsob), ale když za ně tahám, ani se nehnou. Bojím se, abych je nevytrhla. Není na to nějaký fígl? Nebo se to sundavá nějak úplně jinak? Díky 🙂