Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

krakulka
3. dub 2010

Aku slnecnu slonu pouzivate na vanicku Spirit S3? Slnecnik nechcem.

editah222
3. dub 2010

krakulka - plinku 😀 Mám takovou tu pěkně barevenou, bambusovou a vypadá to docela dobře. Originál sluneční clona jde jen na sporťák.

ywina
3. dub 2010

krakulka-A pasuje ta tvoje moskytiéra i na sporták ??

lodgermaniacka
3. dub 2010

inak, už aj v babyparku v brne predavaju teutonie 😉 možno to už viete, len dnes mi predavčky povedali že ich dostali pred dvoma dnami.

dadka2
3. dub 2010

Já používala tu sluneční clonu pro sporťák i na hlubokou korbičku a byla to paráda. Paraplíčka nesnáším!

krakulka
4. dub 2010

Dadka2 a ako si ju na vanicku upevnila?

editah222
4. dub 2010

Dadka - přidavam se, jak jsi to tam upevnila? Na korbu mi clona přidělat nešla, je tam to "madlo" 😕 . Ocením každou radu, pro druhé dítě se to bude hodit. Malá už teď půjde do sporťáku 🙂

jmisa
4. dub 2010

Já jsem si koupila v drogerii skřipce na vlasy a těma to přidělala, vyzkoušela jsem, které mi tam budou pasovat.

lila75
7. dub 2010

po čase som tu opäť aby som pridala moje skusenosti s Teutoniou Spirit, ktoru pouzivame od Januara, kedy sa narodila nasa mala princeznicka. Musim povedat, ze som spokojna na 100 %. Je to nase 3.dieta, tj aj treti kocik, takze mam s cim porovnavat.
Ocenujem hlavne to, ze je velmi lahko ovladatelna, aj jednou rukou. To je dobre najmä ked mam so sebou aj starsiu dceru a chcem ju drzat za ruku. Je lahucka, lahko sa odklikne vanicka a zase naspät naklikne, cize vsetko zvladnem aj sama, co sa mi pri predchadzajucich kocikoch len tak lahko nepodarilo. Zatial som nenasla nic, co by mi vadilo. Som velmi rada, ze sme do nej investovali, hoci najprv mi bolo proti vôli minut tolko penazi na kocik, no teraz nelutujem. Odporucam vsetkym.

vivianaba
7. dub 2010

Lila75 - velmi si ma potesila, dufam ze aj ja budem s nasim Spiritom taka spokojna.
Dnes som bola v meste a mala som pocit ze z 5 kocikov ktore popri mne presli behom 10min boli 4 Teutonky 🙂

gabrielkap
8. dub 2010

lila75, aj mna si potesila, lebo ja som teraz vo faze, ze pozeram na nas Spirit a krutim hlavou nad jeho cenou 😉
ale verim, ze ked ho zacnem pouzivat, ocenim tuto investiciu a budem tak isto spokojna..

katasi
8. dub 2010

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s kočárkyTeutonia Fun System, zda-li se nacpe do kufru malé nové Fabie? Vybírám čtyřkolku, poradíte jakou? Zatím se mi nejvíc líbila verze Fun System (asi i kvůli ceně) 🙂 je mezi těmi čtyřkolkami velký rozdíl? Díky za odpovědi.

lodgermaniacka
8. dub 2010

gabrielkap, ty máš tuším čierno tyrkysovu kombinaciu, však? Nehodíš foto v reale? 😉

gabrielkap
8. dub 2010

uz na tom pracujem 😉
ale inac musim povedat, ze sa mi velmi paci, nielen farba, aj samotny kocik, kedze ja som ho predtym nevidela 🙂 vyzera byt fakt velmi kvalitny..

lodgermaniacka
8. dub 2010

tak sa už tešíííím 🙂 maš spirit, alebo cosmo? aj mne sa kvalitou pozdava 😉

lodgermaniacka
8. dub 2010

ja som kupila už aj clonu aj moskytieru, clona sa mi moc nepáči, ale ved ked bude treba použijeme 🙂 a moskytiera je super, len neviem ako sa uchytava, mam ju aj v albume, ale ja som to len narychlo odfotila tak, že som gumičku dala zozadu strechy, ale neviem ako to ma isť spravne 😅

gabrielkap
8. dub 2010

Spirit, tu je sportak, ja budem mat s vloznou taskou - tyrkysovou, ale na tu si este musim pockat..
farba sa nam velmi paci, aj s tou ciernou to vyzera dobre..

gabrielkap
8. dub 2010

ja mam tiez moskytieru a ten isty problem 🙂
clonu mam objednanu, tiez tyrkysovu, s vloznou taskou by mala prist.. tak uvidim ako to bude vyzerat..

lodgermaniacka
8. dub 2010

no super! 🙂 nadhera, krasne ste to vymysleli, ved aj ja mam s vložnou taškou 😉 tak sa teraz vytešuješ 😀 ja tiež stale skušam po byte a obzeram 😀 ked sa naštvem tak prikupim tiež druhy poťah, ale kedže mam jeden čierny, chcela som druhy červeny 😅

lodgermaniacka
8. dub 2010

clona by sa ti hodila aj čierna, ked maš tyrkysovu strechu 😉 a s tou vložnou taškou to bude bomba 😀 aku vložnu tašku maš objednanu? mäkku?

gabrielkap
8. dub 2010

ale ty mas este jeden kocik 😉
to hej, vytesujem sa a presne ako ty, stale ho obzeram, skusam a prechadzam sa po byte 😀
pozrela som fotky, ta clona sa mi zda nejaka pokrcena, ja som chcela tiez ciernu, paci sa mi ta kombinacia, ale manzel tyrkysovu, tak som zvedava.. s vloznou taskou a clonou bude v podstate cely tyrkysovy 😉

lodgermaniacka
8. dub 2010

mne sa celkovo ta clona nepačila na žiadnom obrazku, je asi pokrčena, ona je zložena v takej malinkej taštičke 🙂 ale ked nebudem musieť, ani ju na kočík nedam, no som rada že ju pre istotu mam 😀 za to ta moskytiera je velmi pekna, aj to že je čierna 🙂

gabrielkap
8. dub 2010

makku vloznu tasku mam objednanu..
ale tvoj kocik s ciernou vlozkou vyzera podobne.. a aky potah by si chcela?

jmisa
8. dub 2010

Katasi, máme malou Fabii, máme Fun a do kufru ho nacpem, jak s korbou, tak se sportovní nástavbou, ale nástavby při nandávání sundáváme a dáváme je tam až po podvozku. Ale teda není to ta nová fabka, ale myslím, že kufr je zhruba stejný.
Právě kvůli kufru jsme brali podvozek Fun.

gabrielkap
8. dub 2010

ja som clonu objednala lebo sa mi zda prakticka, v lete urcite vyuzijem nech uz vyzera akokolvek..
a moskytiera sa aj mne paci, len nie som si ista ako ju treba pripnut 😉

lodgermaniacka
8. dub 2010

rozmyšlala som nad celym čiernym a doladim tyrkysovou, ked sme kupovali naš, nedal sa ten tyrkysovy vidieť "naživo" tak som sa bala riskovať a na obrazku ta farba nevyzera tak pekne ako v skutočnosti, ale videla som naposledy v obchode hnedy s tyrkysovymi kvietkami, ten bol perfektny, len asi skôr pre dievča ☹

lodgermaniacka
8. dub 2010

ved tiež som ju kupila len preto že je to prakticke, možno ju ani potrebovať nebudem a možno ju budem využívať denne, uvidime..

gabrielkap
8. dub 2010

ja som sa tiez velmi obavala, nemala som ani moznost vidiet kocik, nie to este farbu 🙂 uz som bola zufala z tych kombinacii..
a ktory hnedy s tyrkysovymi kvietkami myslis?
cierny je fajn, mozes kombinovat kolko chces, len moj manzel nechcel v ziadnom pripade cierny.. takze kompromis 😉

lodgermaniacka
8. dub 2010

je to 3900 trend dizajn, inak sa mi viac páčia klasicke fashion, ale tato vyzera v skutočnosti velmi pekne 🙂

peko
8. dub 2010

Mě byla na výstavišti doporučena právě ta sluneční clona, že je lepší než slunečník 😉