Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

klementina
30. bře 2009

dakujem michalovi za tu radu so slnecnikom a clonou, nemate niekto fotky ako vyzera to clona? dakujem

tilly
30. bře 2009

do výťahu, fíha...

no asi to vychádza na mistral S, len neviem, či mi vojde do kufra... ale času dosť...

jasminet
30. bře 2009

denisa, mozem sa opytat... tie slnecne clony mate priamo na predajni (v ciernej), alebo to treba objednavat?

klementina
30. bře 2009

jmisa dakujem, tie slnecniky su fakt krasne. 😎

ywina
30. bře 2009

Ahoj..tak já už mám Teutonii taky objednanou...Cosmo,je nádherný.... 😀 byli jsme v Babymarketě,máme to blíž jak do Prahy,moc dobrá cena a ještě sleva,a super obsluha a když se něco stane,tak prý taky půjčí kočárek...ale já věřím,že to nebudeme potřebovat....už se těším,až pro něj pojedeme....

sarii
30. bře 2009

ywina... Krásný kočárek, i barva 😀 😀 😀 !!!

katka1981
30. bře 2009

ta clona zaujima aj mna, budeme mat cerveny kocik. Ale nam staci clona asi az k sportaku.

denisab32
30. bře 2009

jasminet
momentálne nie sú "navoľno", čiže zatiaľ prídu len pre tých, čo mali objednané...ale určite o nejaký mesiac a pol budú... a aj farebné....a samozrejme aj slnečníky....

ywina
som rada, že si bola spokojná 😉

katka1981
tak Teutonky odchádzajú zajtra z Nemecka, do konca týždňa sú tu 😵, clony sú fajn aj k hlbokým 😉...

kikimaruska
30. bře 2009

Tak dnes jsme poprvé vyjeli ven...byli jsme venku 3 hodinky, projeli kopce dolu i tlačili nahoru, chodníky, obrubníky i v obchodním centru a po lesní cestičce, a zatím spokojenost. Hlavně ten kopec nahoru je znát, že je kočárek mnohem lehčí. Nejdřív jsme koukali ven a potom Kubík usnul, tak jsem ho položila a spinkal...a to odpružení je báječný, na nerovných chodníkách se jen jakoby kočár vlnil pod rukama 😀 .

klementina
30. bře 2009

to ste ma moc nepotesili ze tie clony v BM nemaju skladom. s predavacmi som bola spokojna ale toto im musim vytknut, ze mi to neponukli ku kocaru,som na to nemyslela. ved za mesiac a pol bude polka leta za nami 😒
ale tiez taky drahy kocik a neni su k nemu ziadne doplnky, clona, moskytiera, vsetko sa musi dokupit zvlast 😖

denisab32
30. bře 2009

klementina
trošku nepresnú info som dala 😔 , na korbičku sa clona nedá upnúť originál "spinkami", jedine, ak by si mala šporťák + vložnú tašku...takže pre teba bude aktuálna clona asi až o rok, alebo vymyslieť upnúť nejako inak...

majaaaa
30. bře 2009

Denisab,my sme objednavali teutoniu v BM 14.2.,myslis,ze bude v tejto varke co pride?Vravela si ,ze nemci maju sklz,tak sa mi to nezda az take realne.Dakujem

zuzana581
30. bře 2009

KLEMENTINA, ja len že za mesiac a pol bude len polka mája, tak to ešte nie je leto za polkou. DENISKA, sú tie clony aj hnedé? Budete ich mať? By som ju potom asi kúpila (ak sa to teda bude dať aj bez kúpi kočíka v BM).

denisab32
30. bře 2009

majaaaa
oni posielajú 2 objednávky naraz, tak možno sa ujde aj tebe 😉 (niekto dostane skôr 7t a niekto bohužiaľ neskôr, myslím, že niektorí to majú obj. aj 9 t)

zuzana581
clony budú vo všetkých farbách, dať sa bude kúpiť (nedá sa len nánožník), len tú zľavu si nebudeš môcť uplatniť ☹

kolca
30. bře 2009

kikamaruska - koukala jsem na fotečky, Teutonka super. Copak to máš za tašku na rukojeti? Moc se mi líbí.

majaaaa
30. bře 2009

Denisa,dakujem.Ved ak nepride,nic sa nedeje,este mame cas 😅

katka1981
30. bře 2009

denisab32, kolko stoji asi ta clona?

kikimaruska
30. bře 2009

kolca: je to taška z DM, prodává se asi za 450 kč vč.vybavení: přebalovací taška, pouzdro na lahvičku, sáček na plenky a výrobky Babylowe (je na ní i znak, ale ten jsem odpárala, jde to lehce), měli jí v černé, červené a snad i modré barvě...ale loni v létě a nedávno jsem ji též viděla. Je praktická, má hodně kapes a i s těmi výrobky (kspesníčky, krém na zadeček a další, to už si nepamatuju) 🙂, mám ji i na golfky, je pěkná a levná 😉

astrane
30. bře 2009

Ahoj,koukala jsem,že malýmu se líbí v obou nových kočárcích 🙂 Jinak já mám do kočárku vložku emitex(jak jsi psala,že to bude chtít dovnitř něco barevnějšího 😉 )-je taková měkká froté a příjemně jemně žlutá....taky to není špatný a k černé by taky šla,ale je to lepší až když dítě hlavně sedí....

klementina
30. bře 2009

s tym letom som to myslela obrazne, fakt je, ze ale v polke jula posledne roky spat uz leto koncilo 😉
a ked ma byt tento tyzden 20 stupnov, tak by sa ta clona aj hodila. 😎
no ale nepotesili ste ma, ze sa neda dat ta clona na vanicku ☹ ten slnecnik je fakt dost drahy, tak neviem, s cim sa budeme chranit proti slniecku v lete. viete niekto poradit?

zuzana581
31. bře 2009

Ahojte. Tak práve mi kurier priniesol naše Cosmo. Je perfektný. Teším sa jak malé decko. Aj farba je presne jak na obrázku. Úžasnýýýýý. Už nech je koniec mája, nech vyrazíme, alebo naložíme s dcérou bábiku a vyrazíme aj tak 😀 😀 😀 . Je aj v albume, ak by to niekoho zaujímalo. Pa pa.

cernobilka
31. bře 2009

Já už se taky moc těším na svou teutonku 🙂. Ale ještě si počkám 😀. Škoda, že ani ty autosedačky nechodí dřív, přemýšlím v čem povezeme mimíse z porodky, ale třeba se to stihne 🙂

tilly
31. bře 2009

zuzi, pozerala som fotos, krásne 😀

rybkaz
31. bře 2009

Klementina - pověs si přes boudičku plenku, vídám tak hodně kočárků.

ywina
31. bře 2009

sarii-máme stejný.... 😉barvu vybral přítel...trochu to prosvětlíme tou vložkou a clonou...zase bude jiný... 😀

sarii
31. bře 2009

ywina... jakou jste pořídili vložku???

kolca
31. bře 2009

Klementino já si koupila neoriginální clonu, co šije paní na mimibazaru. A ona k tomu dává takové "háčky", které jdou i na ty korbičky ala Teutonia, X-lander..

kolca
31. bře 2009

Kikamaruska - díky, já právě mám taky golfky Chicco Multiway 😀 , tak by mi to pasovalo k obojemu. Pořád jsem si říkala, že tašku nepotřebuju, ale nakonec na golfkách mi právě chybí, jak mají menší košík 🙂

rybkaz
31. bře 2009

Kikimaruska - tak jsem se dneska vypravila do DM pro papírový kapesníky a ejhle, koukala na mě z regálu taška 😉 Tak jsem si na tebe vzpomněla a rovnou ji přihodila do košíku, protože je hezká a vypadá prakticky 🙂 Ta přebalovací podložka je teda dost hnusná, ale stejně bude počuraná, tak co by kdo chtěl 🙂 Jen jsem nevykoumala, jak se to přidělává na kočárek - jen se to přehodí přes rukojeť?