Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

hojda
23. srp 2010

Jak jsem psala nahoře, tak Teutonka garantuje barevnou stálost a vypadá to že barva je stejná.

swiete
23. srp 2010

lodgermaniacka-no prave do tych zelenych kosostvorcov som sa zalubila, su krasne......vy ste tu tusim spominlai niekoho kto sije podlozky do kocika???

mirka285
23. srp 2010

baby no som nasrata,to zase musia ti americania byt nieco etra.?..tie vzory z tej americkej stranky su nadherne..nechapem ze u nas ani v Nemecku take neponukaju...predpokladam ze je to vyrabane iba pre americky trh ☹

swiete
23. srp 2010

hmmm aaaa urcite sa to da zohnat:-}}}} Aj ked pozeram tie nase a tiez su kraaaasne a rok 2011 mozno prinesie este zaujimavejsie......mna zaujali tie kosostvorce pretoze su tam moje naj farby-pekna zelena a hneda.......

hojda
23. srp 2010

Mám kámošku v Americe, tak jí asi zaúkoluju, jezdí do prahy, nebo mi to pošle, musím to mít,🙂 mě se líbí ta třetí kombinace.....uhááááááá nádhera

hojda
23. srp 2010
mirka285
23. srp 2010

@hojda tak ta by do tej mojej sadla jak rit na serbel 🙂

mirka285
23. srp 2010

u nas som tusim za tu moju dala 30 eur,ale radsej by som mala takuto co nema kazda tretia aj ked za 60 dolarov 😝

swiete
23. srp 2010

hmmm pozeram ze som tu doniesla nieco nove ohladne Teutonie:-}}}}mozno by sa trebalo spytat predajcov ci to nevedia dodat aj na slovensko.....dobru nocku

pett7
23. srp 2010

ty vložky jsou krásné už jsem se na ně kdysi dívala, ale pokud to někdo posílá tak by se to asi prodražilo...nevím jestli se mi to zdá, ale připadá mi, že to madlo je vyšší než u nás..

cara.m
24. srp 2010

Tak ty vložky do kočárků v USA jsou nádherné. Ale třeba ty vzory dojdou v r. 2011 k nám? 🙂 Ono většinou u nás různé věci bývají o něco později 😒

cara.m
24. srp 2010

Ještě jeden dotaz, nevíte jak je to s vložkami do kočárku a slunečními stříškami? Bývají skladem? Přemýšlím, že toto bych objednala pak později, protože teď to stejně přes zimu nebudu potřebovat a mimčo bude jezdit v korbičce. Ale zajímá mě, jestli se na to taky čeká 3 měsíce?

pett7
24. srp 2010

@cara.m já ji taky kupovala později černá stříška je skladem vždycky nějaké vložky taky a teď měli u nás v obchodě i dost těch barevných vzorovaných 🙂 takže to není problém kdykoli dokoupit

kdaniela
24. srp 2010

@cara.m když nechceš konkrétní barvu stříšky nebo vložky,příp.pokud chceš tu černou,tak se sehnat dá,ale pokud chceš konkrétní,tak to už by bylo štěstí celkem sehnat jí bez čekání,my třeba čekali jako na poslední věc právě na vložku do sporťáku,ale taky mě to nijak netrápilo,bude třeba až za dlouho,ale trvalo to u ní dýl jak u celýho kočárku,plus teda pokud jsem to pochopila,tak pokud máš barvu kočárku 2010 a nechtěla bys černou stříšku,ale třeba v tý barvě a ta by v kolekci 2011 už nebyla,tak si nejsem jistá,že bys jí třeba od prosince dál ještě sehnala,když nepočítám např.někde výprodej toho roku 2010,že by náhodou ta barvička byla a vložky taky nevím zda se opět nemění další rok-asi jo,ale tam je zas možnost,že zas bude nějaká ještě hezčí 🙂

kdaniela
24. srp 2010

@swiete tak ta je fakt moc hezká,jsem taky neodolala a podívala se na ten odkaz co si sem dala 🙂 škoda jen,že už člověk nemůže někde mrknout na 2011 co bude v nabídce pro náš trh,na to jsem docela zvědavá 🙂 mě se třeba moc líbila světlounce zelená vložka do korby,co sem dávaly holky,ale byl to minulý ne-li ještě rok před,takže nic,ale ta byla taky krásná,natož pak tyhle kombinace,to tady pak zase budeme pokukovat co bysme potřebovaly nutně přikoupit 😀

krpcek
24. srp 2010

@luciferova skrabancov mam strasne vela, ale neriesim to - tomusa proste nevyhnes, ked pouzivas kocik a hlavne, ked ho nakladas do kufra auta

luciferova
24. srp 2010

@krpcek ved prave, ze dost cestujeme. ale vyzera to hrozne... neexistuje na to fakt nic?

krpcek
24. srp 2010

@luciferova neviem, ja som sa zatial o take nieco nezaujimala.

pett7
24. srp 2010

já na německých stránkách viděla nějaký zázračný sprej myslím že to bylo na konstrukci nějak jsem to nestudovala...nebo zkusit něco na auta

cara.m
24. srp 2010

@pett7 Není ten sprej spíše impregnace?

pett7
24. srp 2010

to nevím, vím jen že ho nabízeli ke kočárku. Ale zase když v návodu píšou, že se nemá vystavovat dešti, že to způsobuje fleky tak na impregnaci asi nebude zkusím to najít..

cara.m
24. srp 2010

@pett7 já to mám otevřené, je to tady úplně dole http://www.babyonlineshop.de/shopart/1003031031...

cara.m
24. srp 2010

Zrovna totiž řeším objednávku a rozdíl v ceně v DE a u nás je teda velký! Jako asi ve všem u nás a v zahraničí ☹

luciferova
24. srp 2010

@cara.m a vies po nemecky? je to na skrabance?

cara.m
24. srp 2010

@luciferova no právě že neumím 🙂 takže jsem si to nechala přeložit googlem, jenže ten překlad není zrovna super 😀 zkopíruju tu doslovný překlad co mi vyplivnul překladač
"univerzální sprej pro péči o váš kočárek.
Magic Spray je tenká, jemná a neviditelná silikonová film, který chrání snímky a impregnované.
Žádný tuk, žádné skvrny, bez zápachu!
takže je otázkou, co je to slovo, co přeložil jako snímek 🙂 Ale když zvětším obrázek toho spreje, je tam snad i jízdní kolo, takže že by? Třeba tady někdo německy umí a dokáže to přeložit

cara.m
24. srp 2010
mirka285
24. srp 2010

baby ak som to dobre pochopila tak ten sprej uz nie je na skrabance ktore mate ale na flaky a skrabance ktore by ste mohli mat...skratka vdaka spreju nim mozte predist....uz hotove ryhy to nekryje ☹ napisala som to sice ako hotentot ale dufam ze ste ma pochopili...

bury
24. srp 2010

koukala jsem na ten sprej, je to opravdu, jak píše @mirka285 - je to taková "impregnace" více méně na všechny materiály - včetně kovu, gumy, textilu. 😉

pett7
24. srp 2010

tak nevím jewstli bych to nastříkala na textil...spíš asi na tu konstrukci