Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

zzz
24. dub 2009

ahoj my mame spirit 2008 aj adaptery...ak nafotis poviem ti ci mame take iste

ja to zial teraz neviem nafotit, lebo som ich pozicala

zzz
24. dub 2009

teraz som si pozrela tvoj album, chybaju ti tam take " zeliezka"...neviem to vysvetlit, ale mas to nekompletne

zzz
24. dub 2009
kolca
24. dub 2009

kacapa jak píše zzz, chybí ti tam ty dráty - mělo by to vypadat takhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22521234&tab=2

kacapa
24. dub 2009

Zzz: diky moc za info .... dotaz na Michala .... daji se u vas v obchode objednat jen ty zelizka? Nebo musim koupit cely adapter?

Jinak ...prodavam Teutonku Pixxel, tak kdyby nekdo mel zajem, ozvete se 🙂

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

kacapa
24. dub 2009

Kolca: ale ten muj vrsek je jiny nez na tom obrazku ... ach jo ...

kacapa
24. dub 2009

ted me napadlo, je tu nejaka brnacka, co ten adapter ma? Ja bych si ho jen pujcila a pritel by ten drat udelal, na tom nic nebude ...

michal_spuntik
24. dub 2009

Ahoj Kacapo,

také jsem se podíval do tvého alba. Psala jsi, že máš Spirit? Pokud Ano, potom tyhle adaptéry můžeš bohužel zahodit. Sice to je modul na Maxi Cosi, ale se Spiritem to nemá bohužel vůbec nic společného. Napálili tě (i když asi ne naschvál). Mně to nejvíce připomíná adaptéry na Maxi Cosi z Quinny Zapp, ale asi to nejsou ani ty.
Nejsem z těch, kteří v první větě varují maminky, že pokud si to koupí někde v zahraničí riskují, (trochu jsem se za to před časem zlobil i na Denisku), ale tohle je živý důkaz, že to je pravda...

Adaptéry na Spirit jsou zjednodušeně řečeno takový lomený drát na jedné straně s matkou, kluznou podložkou a pérovkou a na druhé straně zatočená patka - má to tvar otevřeného písmene M a na tom je připojen placatý adaptér na který se nasouvá Maxi Cosi. Neumím si představit, že by to někdo udělal doma v rámci kutilských aktivit a pokud ano, smekám 🙂

Michal

kikimaruska
24. dub 2009

Michale: no vida, to mi nedošlo že má korbička též UV filtr a určitě lepší matraci...takže velké + pro Fashion 😀 ...a třeba mi do těch dvou let dají do oběhu i hnědo-žlutou... 😀 . Jinak jsem koukala a v letošní kolekci se mi moc líbí ta hnědá s růžovým vnitrkem a tím fusakem, je to krása...pro holčičku 😉 . A ten fusak vypadá fakt vymakaně a hezky vypolstrovaně-pohodlně. I ta celorůžová korbička je krásná...přestože jsem žíkala, že bych si na holčičku růžový kočárek nepořídila...tak už říkám, že klidně jo...když to bude holčička 🙂

kikimaruska
24. dub 2009

samozřejmě sem nežíkala ale říkala...A dala sem si tu fotku korbičky do albíčka...pro inspiraci, abych se mohla aspoň kochat... 🙂

rybkaz
25. dub 2009

Michale, díky za info o tom sundavání, půjdu to rovnou vyzkoušet 🙂

denisab32
25. dub 2009

kacapa
- tak tie adaptéry sú síce na autosedačku MC, alen na Quinny Zapp
- adaptéry sa menili tuším len na Romer, takže ak by si mala aj novšiu konštrukciu, čo asi nie, adaptér by pasoval...
- Liberec nie je autorizovaný servis, ale autorizovaný dovozca a to je trošku rozdiel, starostlivosť preberajú len o svoje kočíky-každý má svoje sériové číslo, takže si ich poznajú...ale skús sa popýtať trošku jemnejšie, napr., že máš kočík z druhej ruky (nevieš, kde bol kupovaný) a neboli tam adaptéry, či sa nedajú objednať...

michal_spuntik
- vieš, ja nie som taký taktik ako ty 😉 , ale bohužiaľ pravdu mám, len mnohý pravdu prijímajú ťažko 😒 ...

kobolova
27. dub 2009

Tak baby, konecne mi dosiel Spirit S3, ktory som si objednavala cez polsky e-shop bobowozki!!! 😀
Od prevodu penazi im to trvalo skvely mesiac aj 3 dni! 😀 Huraaaaaaaa! Nic nechyba, a po veceri sa ho chystame zlozit. Tak sem potom hodim nejake fotocky... Juj, tak sa tesim...!

denisab32
27. dub 2009

Teutonia má výrobu v Poľsku i v Nemecku...
Slovensko je zásobované z Nemecka, preto dodávka u nás je 8 týždňov...

inzert
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
inzert
27. dub 2009

ježiš, ospravedlňujem sa ale to malo ísť do Ip, ešte sa tu nevyznám 🤐

eniuch
28. dub 2009

Denisab32,
uz sa to skratilo na povodnych 8 tyzdnov? Preco potom cakame tak dlho na par komponentov? ☹

denisab32
28. dub 2009

eniuch
napíš mi do IP, o čo ide....

majkas
28. dub 2009

ahojte,

pridavam sa k teutoniackam 🙂 my sme boli kupovat kocik v sobotu v babymarkete, s tou dodacou lehotou sme to mali tak na knap, ale asi boli sme lucky, lebo ho mali dokonca na sklade v nasej farbe - myslim ze 3635 - olivova posledny ks, takze uz ho mame doma - vybrali sme funsystem, kedze bol lacnejsi ako cosmo.
este nam sice chybaju doplnky (taska,adpater na autosedacku a slnecna clona) ale aj tak sa uz vytesujem 😀

lentilk.a
28. dub 2009

kobolova - tak to mas super! 😉 Si na tom o moc lepsie s dodacimi lehotami ako my ostatni. 😒 Hod potom foto. 🙂

tilly
29. dub 2009

no, neviem, či by som chcela kočík vyrobený v poľsku... radšej si priplatiť a počkať a mať ho z nemecka...

majka, fun som mala, určite budeš spokojná 😉

tynushqa
29. dub 2009

Ahojte,
neviete mi povedat kolko priblizne stoji kocik iba sportovy teutonia Spirit aj s brzdou? a kolko asi trva doba dodania? je mozne ze by mali kocik na sklade a mohla by som ho zobrat hned?
dakujem

inzert
29. dub 2009

Ahoj tynushqa to som chcela aj ja, predala som svoj a chcela kúpiť akúkoľvek farbu okrem ružovej lebo mám chlapčeka ale tiež sa neviem dopátrať ceny tu na sk ☹ V babymarkete uvalili na ceny informačné embargo 😠 a nepovedia ti ju ani telefonicky ani mailom, tak zvažujem že si ho objednám z čiech Ale ty si z Ba takže tam môžeš zájsť osobne, napíš potom do IP koľko stojí, ja ani tak ručnú brzdu nepotrebujem, hoci na tom starom som ju mala využívala som ju skôr málo, ja by som vzala aj cosmo tiež sa mi páči. Ale cesta do Ke ma vyjde na 20 eur ísť tam len kvôli tomu, aby som zistila cenu sa mi teda nechce

tynushqa
29. dub 2009

Inzert,
zajtra sa chystam do babymarketu tak ti dam potom vediet 😉 ja predavam nas kocik o tyzden, tak som zvedava ze ci dovtedy nejaky kocik zozeniem, chcela by som teutoniu ale to pochybujem ze budu mat hned k dispozicii... no uvidime.

tilly
29. dub 2009

tynus, v kike a pod. ju budú mať hneď k odberu (myslím kiku, lutz, leiner, ludwig vo viedni), ale či bude lacnješia... to asi nie... a v bm k tomu tuším dávajú nánožník...

given
29. dub 2009

Caute, tak to vam poviem presne, kolko chcu za Spirit v BM, kedze som bola v obchode v BA aj v KE, v KE ho dokonca ponukaju s 10% zlavou oproti obchodu v BA. A je to 575 EUR.

tynushqa
29. dub 2009

given dakujeem, no a je to dost musim povedat... co v setko je v cene?

tynushqa
29. dub 2009

tilly no uvidim co bude bm a ked tak tak pojdem este to Viedne...

denisab32
29. dub 2009

inzert
- netýka sa to len informácie o cenách na Teutoniu, ale všobecne na všetky výrobky, jednoducho tieto informácie sa neposkytujú telefonicky ani mailom...

given
- ceny sú rovnaké v KE aj v BA

tynushqa
- v cene je pláštenka i nánožník

tynushqa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz